Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A két nő közül ki a rosszabb?

A két nő közül ki a rosszabb?

Figyelt kérdés
A férfinak egy nagyon rövid kapcsolatból gyereke született. Nem maradt a nővel pár év múlva megismerte a mostani barátnőjét akit feleségül akar venni. Az új nőnek nagyon gyanús lett hogy a gyerek nem hasonlít a férfira rabeszelte egy dns- tisztre. Kiderült hogy nem a férfi a gyerek apja. A barátnő ennek nagyon örült mert így saját közös gyerekük lehet. A gyerek anyja meg mérges mert elesett a magas gyerektartastol. Az új nő arra biztatja a férfit hogy ne foglalkozzon a gyerekkel. A gyerek anyja sem kíváncsi a pénz miatt a férfira. A férfi nem akarta a gyereket de mivel a nő megtartotta így alakult. Igazi apa-gyerek kapcsolat nem volt köztük de mostmár az új nő is akadályozza a dolgot. Ti mit gondoltok melyik nő a rosszabb a történetben? Én ismerem a szereplőket és kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2015. jan. 20. 14:17
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
0%
Mindhárom megéri a pénzét. A férfi is bűnt követett el, csak nem olyat, amiért börtön vagy pénzbüntetés járna, szimplán lelkileg nulla, halott. Azt pedig valóban nem lehet egy lapon emlegetni a csalással.
2015. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
73%
#31, valójában legfeljebb HIBÁZOTT, hogy ilyen előzményel után naívan felvállalta a tartásdíjat, ahelyett, hogy ragaszkodott volna a vizsgálathoz, én pl. eleve ragaszkodtam volna a DNS-teszthez minden ilyen rövid kapcsolat + "de én akkor is megtartom"-szituban. (egyfelől nem lehetett volna így milliót kihúzni a zsebemből, másrészt nem hibáztatna senki semmiért, sőt...) A többi az egyesek szemében bűn, mások szemében meg nem az, kb mint a vasárnapi templomba járás elkerülése.
2015. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyerek úgy fogant hogy védekeztek. A pasi az elejétől mondta hogy nem akarja megtartani de a nő nem ment abortuszra. De a gyerekkel való kapcsolata azért nem tökéletes apa-gyerek kapcsolatmert nem akarta csak beletörődött. Én úgy gondolom hogy ezeket miatt tud rá a barátnő hatni mert nyilván őt szereti az ő vélemenye fontos neki.
2015. jan. 20. 18:28
 34/52 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak ilyen kicsi a gyerek akkor ne legyen már az amúgy nem is apára erőltetve. Ha lenne már vagy tíz éves akkor azt mondom addig biztos már még inkább a sajátjaként kezelné az ember, de így azért most kell elengedni. a volt nő a hibás és még buta is.
2015. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, az ex egyáltalán tudja, ki a gyerek valódi apja? És most majd megy oda évek után szétbarmolni esetleg egy másik családot?
2015. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
28%
mese mese mátka
2015. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
74%

Valóban közös a felelősség még akkor is ha a baba becsúszik és nem tervezték. Viszont, ebben a történetben a pasi védekezett, felelősségteljesen, és ugye ki is derült, hogy nem az övé. Akkor?

Egyértelműen az ex a rosszabb a szememben, mert átverte a pasit évekig, így akarta magához láncolni, miközben tisztában volt vele, hogy a pasinak semmi köze a gyerekhez biológiailag. Az új nő pedig felnyitotta a naív pasi szemét, hogy ne húzza le az ex súlyos összegekkel, miközben azt a pénzt a saját családjuk és közös jövőjükre is fordíthatják. Nem hiszem, hogy sokan elnéznék, hogy fizeti a gyerektartást, meg ki tudja mit az exnek és a gyereknek, majd kiderül, hogy semmi, de semmi köze azokhoz az emberekhez. Felmerült, hogy így legalább lehet közös gyerekük az új nővel..talán a férfi bizonytalan volt, hogy bevállaljon-e még egyet, így hogy a másik után is fizet, s vajon belefér-e még egy. Ki tudja.

2015. jan. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
0%

sokan írjátok mekkora féreg a pasi mert nem törődött a sajátnak hitt gyerekével.

Anyám + apám--> 7 év házasság ugyanennyi év küzdelem a gyerekért a vége: válás anyám terhesen ottmarad. Az új nő felbujtó, ráveszi a fatert hogy bizonyítsa be nem is tőle vagyok. Röhej. legalább van papírom hogy az apám az apám (nem lehet mindenki ilyen biztos a dolgában :D)

Apám nem tartja velem a kapcsolatot 16 évesen ismertem meg. Az esküvőnkre se jött el. pedig könyörögtem neki.

szóval ennél biztos nem szemetebb a pasi! A nő meg olyan mint apám második felesége (mondjuk annyira nem mert ő házas asszony létére kefélt egy szintén házas pasival).

Jóindulat volt-e felhívni a figyelmet meg genetikai tesztet csináltatni?

Hát... sztem emögött is szinte kizárólag önös érdek állt.

jah az első nő meg áhh a hülye p*csa enyhe kifejezés

2015. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
55%
#38, tudod, sokan írják különféle kérdéseknél, hogy szétszedi a kapcsolatot a túl korán vállalt gyerek, vagy épp az abortusz... és ja, ez igaz is lehet. De szerintem a legtutibb kapcsolatgyilkos a "gyerekért való küzdelem" - ha az túlnő egy szinten, és a másik már azt érzi, hogy annak az embernek a még csak gondolatban létező gyerek már fontosabbá vált, mint ő, és az egész kapcsolat. Ilyenkor szinte törvényszerűen jön a harmadik...
2015. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
22%
#39 Hát tudod az az igazság a 3. akkor jött mikor a fater lediplomázott és felvitte az Isten a dolgát. Addig nem érdekelte. Csak tudod az hogy a házasság szét ment az egy dolog. De ottmaradt egy gyerek akiért évekig küzdött ő is. Egyébként nem tudom itt milyen beállítottságú lehet a 2-es számú hölgy, de nagyon vezetni akarja a csávót sztem. Az én esetemben a fater tuti le is van tiltva rólam. De ez szégyen egy férfinak aki ráadásul a családfentartó az anyagiakat tekintve. MAMUSZ :) (nem csak sima papucs)
2015. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!