Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A két nő közül ki a rosszabb?

A két nő közül ki a rosszabb?

Figyelt kérdés
A férfinak egy nagyon rövid kapcsolatból gyereke született. Nem maradt a nővel pár év múlva megismerte a mostani barátnőjét akit feleségül akar venni. Az új nőnek nagyon gyanús lett hogy a gyerek nem hasonlít a férfira rabeszelte egy dns- tisztre. Kiderült hogy nem a férfi a gyerek apja. A barátnő ennek nagyon örült mert így saját közös gyerekük lehet. A gyerek anyja meg mérges mert elesett a magas gyerektartastol. Az új nő arra biztatja a férfit hogy ne foglalkozzon a gyerekkel. A gyerek anyja sem kíváncsi a pénz miatt a férfira. A férfi nem akarta a gyereket de mivel a nő megtartotta így alakult. Igazi apa-gyerek kapcsolat nem volt köztük de mostmár az új nő is akadályozza a dolgot. Ti mit gondoltok melyik nő a rosszabb a történetben? Én ismerem a szereplőket és kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2015. jan. 20. 14:17
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem két egyformán rossz nő van a történetben. A pasi meg elég béna. Szegény gyerek. :(
2015. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
38%

Én csak azt a szegény gyereket sajnálom.

Az egyik egy hazug, álszent p*csa, a másik meg egy kárörvendő, hülye liba.

2015. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
59%
Mindkettő egyformán.
2015. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
53%
Mindkettő egyforma.
2015. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelmü,hogy a gyerekes anya a rosszabb, viszont a gyerek hány éves?
2015. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyértelműen a "régi" nő, kakukkfióka után akarta lelkileg és anyagilag lehúzni a férfit. Az új nő szerintem még rendes is volt, hogy fényt derített erre az átverésre. Meg írtad is hogy nem alakult ki apa-gyermek kapcsolat köztük, meg biológiailag sincs köztük semmi, akkor miért kéne vele foglalkoznia?
2015. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
51%
Végül is közel egyformák. Mindkettő ugyanazt akarta/akarja. kisajátítani a pasit egy gyereken keresztül.
2015. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen az első nő a rosszabb, aki a pasi nyakába varrt egy gyereket, és átvágta a saját gyerekét is. Mindössze a pénz miatt.. A másik nő úgy látszik kissé fifikásabb. Abba nincs beleszólása, hogy tart-e kapcsolatot a férfi a gyerekkel, de az, hogy közös gyereket akar, jobb mentség a pénznél. Az első nő egy undorító r*banc, a második pedig manipulatív, de a férfi mellette legalább tisztában van azzal, mit vállal, és az övé a döntés.
2015. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
85%
a volt barátnőt egyértelműen rossznak tartom, hisz más gyerekét akarta rásózni a férfira... a mostani barátnőt ismernem kéne ahhoz, hogy véleményt mondjak, mert pár mondatból nem lehet leszűrni, hogy jóindulatból figyelmeztette a pasit, vagy a saját maga hasznát akarta csak látni a dologból... az hogy "Így saját közös gyerekük lehet" - mert? ha van a pasinak egy gyereke már nem lehetett volna??? ez a mondat értelmetlen... itt egyedül a történetben az a szerencse, hogy nem alakult ki igazi apa-gyerek kapcsolat, mert csak a kicsi itta volna meg a levét a sztorinak (mondjuk elgondolkodnék hogy kéne-e egy ilyen pasitól gyerek aki hiába nem akarta a gyereket úgy tudta az övé ennek ellenére nem nagyon foglalkozott vele)
2015. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
4 éves a gyerek. A férfi nem szerette úgy mint egy apa hanem kb mint egy rokon. A barátnőt nagyon szereti és fontos a vélemenye lehet ezért sem lett szoros a kapcsolata a gyerekkel.
2015. jan. 20. 14:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!