Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem kinevette a haldokló...

A férjem kinevette a haldokló apját. Mennyire jogos, ha elítélem érte?

Figyelt kérdés

Életemben először találkoztam az apósommal. A férjem elmondása alapján 14 éves koráig verte őt és az anyósomat, majd elhagyta őket. Hétvégén beállított azzal, hogy tüdőrákja van és ha meghalna, tisztább élekkel akar oda jutni, ahova fog, ezért bocsánatot kér. Szánalmasnak tartom, hogy csak a halálfélelem mondatta ezt vele, de a férjem sem volt különb. A szemébe nevetett és megkérdezte, hogy "mesélj, mennyire fáj?" Én nem ilyennek ismertem meg. Persze a gyűlölet elvakíthatja az embert, de én nagyot csalódtam.

Mi a véleményetek?


2014. dec. 10. 16:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
92%

persze, nem érti, de nem jogosan, mert egy úgymond normális embernek van olyanja, amit úgy hívnak, hogy empátiaérzék.

ez a kérdezőben nincs meg, legalábbis a férjével, az áldozattal kapcsolatban nincs meg, viszont az agresszor apóssal könnyen azonosul.

érdekes egy lelkivilág, az már biztos.

2014. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
92%
Az apja egész gyerekkorában verte, és most is csak önmagára gondol. Szerintem még olcsón megúszta.
2014. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
13%
Haha én is beteg vagyok, elcsaptam a hasam! :D a lottószámokat is elmondanád? :)
2014. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
70%

Hogy milyen álszentek itt egyesek.

Fogalmatok sincs milyen az ha kínoznak valakit, könnyű úgy beszélni h hát milyen szemét h nem bocsájt meg neki !

Ti ezt sose éltétek át fogalmatok sincs milyen érzés.

Az a rész lemaradt h szerencsétlent 14 évig kínozták ha ennyi ideig bántanak valakit az olyan torzulásokat okoz a lélekben h csoda h nem lett sorozat gyilkos.


Persze egyesek szerint akkor is az ö hibája lenne mindig elfelejtik az okot vizsgálni és csak az okozatot nézik. Kész szerencse h a körülmények hatására normális ember lett belőle. Azon se csodálkoztam volna ha ott helyben megfojtja v agyon veri.

Az h ez lelkileg ez miket okozott benne csak ö tudhatja és tényleg még olcsón megúszta.


Gondolom egyesek itt Hitlert meg Sztálint is szenté avatnák, az se az ő hibájuk h több millió embert megkínoztak vagy megöltek.

Csak kérjenek bocsánatot és meg sem történt.


Na persze.

2014. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!