Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A páromat az exe...

Mit tegyek?! A páromat az exe csábítgatja?

Figyelt kérdés
Mi két éve találkoztunk, a nőt és a gyereket is otthagyta értem, mentségére legyen mondva, hogy a nője nagyon eligénytelenedett mellette, elhízott, az öltözködésére sem figyelt. Tehát a nő hibája volt, hogy nem tudta megtartani a pasit. A gyerek miatt szoktak találkozni, de ez sosem érdekelt,én azóta nem is láttam a nőt.Erre most bejelölte a páromat facebookon, én meg sokkot kaptam!A nő úgy lefogyott,hogy rá sem lehet ismerni! Nagyon jó nő lett, a képek alapján.Ráadásul a párom kibökte, hogy a nő nyomul rá! Mit csináljak? Szerintetek reális lehet annak az esélye, hogy újra összejönnek?? Nem élném túl:(áááá
2014. nov. 22. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
90%

"Nem értitek, hogy már én vagyok a családja?! Gyereket én is tudok szülni még neki!"


Te is, meg ők is a családja.


Te a múltjával együtt választottad ezt a férfit.


Ha a tényt, hogy neki ezek az emberek is a családja, nem tudod elfogadni, akkor a férfit magát nem tudod elfogadni.


Ha nem tudod a férfit elfogadni, akkor miért kapaszkodsz bele foggal-körömmel?:-o

2014. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, én az ex neje helyében egy percig sem foglalkoznék a férfival. Viszont te meg szokj hozzá a gondolathoz, hogy akármit csinálsz, ikreket szülhetsz neki, össze is házasodhattok, az a nő és a gyerek akkor is a családja marad.
2014. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
89%

Hát anyukám, szerintem valós a félelmed.

Bár a kanod is megéri a pénzét, ha azért otthagyta a párját, mert egy kicsit elvesztette magát a szülés után. Az exnek valószínű az adta meg a löketet arra, hogy összeszedje magát, hogy a pasi elhagyta.

És hiába bizonygatod, hogy te vagy a családja, NEM vagy a családja, hisz kije vagy neki? A barátnője, nem a felesége, ráadásul a másik nőci szült neki egy gyereket is, ami igen is összefogja kötni őket, ha akarod, ha nem. Lehet itt hisztizni, de ezen nem változtat semmi.

Vagy lenyeled a békát vagy hagyod, hogy a pasi válasszon és ha csak amiatt hagyta el az exet, mert igénytelen volt, akkor ebből a hármasból te fogsz kiesni.


Persze mondja, hogy szeret, de ez a nő úgy meg fogja ingatni, hogy csak na, és hidd el a gyerek nála az aduász.


Viszont ennek fényében eszedbe ne jusson neked "hirtelen" teherbe esni tőle (a válaszaid alapján kinézem belőled), mert nem csak a pasi életét fogod megkeseríteni, hanem a leendő gyerekét is. Szóval ez egy szar situ, hagy a pasidat dönteni. Ha nem téged választ, akkor valószínű jobbat szánt neked a sors. :)

2014. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
1%

73: "mert egy kicsit elvesztette magát a szülés után"


Ha 100 kilóra azt mondani, hogy "kicsit elvesztette magát", az már vicces.

2014. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
90%

Tény és való, egyik sem ér egy fillért sem. Összeillenek. :D


Azért arra kíváncsi lennék, hogy 40 fölött hogy bírsz majd visszazökkenni HA! esetleg szülsz is. Főleg ilyen értékrenddel. Egy gyerek komoly lemondásokkal jár és bizony nem egy nap alatt leszel a régi. :D Sőt, talán soha. Az keveseknek adatik meg. És minél idősebb az ember, annál nehezebben regenerálódik a szervezet.


Azt sem értem, miért tartod bármire is garanciának azt, hogy szülni akarsz. Ezzel tartanád meg a pasit? Ráadásul egy OLYAN pasit, aki egyszer már elhagyta a családját?! :D Ez vicc. :D Komolyan mondom, ennyire hülye nem lehetsz. :D


Azért majd írj, hogy elhagyott - e már. :D

2014. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
90%
74-es! A kérdező azt írta, hogy ránézésre volt 100kg. Na most, ha egy nő egy másik nőről beszél, akiről nincs jó véleménnyel, akkor hajlamos kijelentéseiben túlzásba esni. Szóval az az állított "ránézésre" 100 kg lehet, hogy csak 80 volt és onnan fogyott vissza.
2014. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
15%
Sok birka nő milyen könnyen bedől egy ilyen átlátszó, kamú kérdésnek!
2014. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
19%
:):):)
2014. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
87%
Hát Csillagom én egy ilyen pasival nem kezdtem volna. De a te dolgod. Persze írod, hogy majd te szülsz neki gyereket. Attól a másik gyerekét is szeretni fogja, mert az övé. Így látogatni is az anyja jelenlétében. De inkább most hagyjon el ha akar mint egy gyerekkel. Bele se gondolsz az a nő mit élhetett át, hogy otthagyták egy gyerekkel. A gondokat meg oldja meg egyedül. Odaad az exe havi x ezret de ő dolgozzon, lássa el a gyereket csináljon meg mindent segítség nélkül. Nagyon ügyes, hogy emellett volt ereje összeszedni magát. Bár nem lenne jó de neked is egy ilyen lecke kéne, hogy megtanuld hiába szültél és nézel ki jól attól még elhagyhatnak. Nem mindig ezen múlik. Majd amikor hulla vagy, mert semmit se alszol közben csináld a háztartást. Na akkor legyél tipp-topp.
2014. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
74%
Tuti kamu, ilyen ostoba, egoista és szánalmas nő, mint a kérdező, nincs a világon. :D
2014. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!