Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A páromat az exe...

Mit tegyek?! A páromat az exe csábítgatja?

Figyelt kérdés
Mi két éve találkoztunk, a nőt és a gyereket is otthagyta értem, mentségére legyen mondva, hogy a nője nagyon eligénytelenedett mellette, elhízott, az öltözködésére sem figyelt. Tehát a nő hibája volt, hogy nem tudta megtartani a pasit. A gyerek miatt szoktak találkozni, de ez sosem érdekelt,én azóta nem is láttam a nőt.Erre most bejelölte a páromat facebookon, én meg sokkot kaptam!A nő úgy lefogyott,hogy rá sem lehet ismerni! Nagyon jó nő lett, a képek alapján.Ráadásul a párom kibökte, hogy a nő nyomul rá! Mit csináljak? Szerintetek reális lehet annak az esélye, hogy újra összejönnek?? Nem élném túl:(áááá
2014. nov. 22. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
79%

a nő hibája volt, hogy nem tudta megtartani a pasit


na, én ettől hányok. Érted hagyta ott, és nem azért, mert a nő meghízott. Tudod, a gerinc nem engedi, hogy kövér nőt csaljunk, se azt, hogy soványat... ha lett volna benne egy cseppnyit tisztesség, közli, hogy bocs, nekem így már nem kellesz, lelép és keres mást. de nálatok más volt a sorrend. Szóval nem, nem a nő a hibás egyedül, ne mentegesd a pasid.

2014. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
82%

hogy történhetett, Talán úgy, hogy a pasija elhanyagolta miattad, ő meg bánatában evett. Neked, a kis naivának meg beadta, hogy azért csalja, mert kövér...

Istenem, de jó látni, hogy arcra estek a pasival :)

2014. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
82%

Te írtad: a nő hibája, ha nem tudja megtartani a pasit.

Esetleg kövesd az ex példáját, és kapd össze magad!

2014. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 A kérdező kommentje:
Ácsi! Én sosem híztam el, adok magamra, velem meg lehet jelenni! Ami egy nőnél szerintem nagyon fontos!
2014. nov. 22. 22:11
 15/80 anonim ***** válasza:
84%
meg lehet veled jelenni de mégis félsz, hogy lelép a pasi...
2014. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
88%

Lesz@rom mit kersz, azt kapod amit megerdemelsz, szutyok!

Sirva rohognek ha a "pasid" kivagna teged a francba:DD

2014. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, tanuld már meg, hogy sem a kinézet, sem semmi külsőség nem számit. A pasi ott van, és oda megy ahol a családja van. Békélj meg a sorsoddal.

A szeretőségnek mindig ára van, most te fogsz fizetni.

Meg remélhetőleg a pasi, mert nekem nem kéne olyan fazon, aki a közös gyereket elhagyta valaha is.

2014. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim válasza:
68%

Túl sokat foglalkozol a külsőségekkel (elhízott, öltözködés, stb), 60 éves politikusoknak is milyen nőjük van? Elhízott bányarém, mégis megjelennek vele, szerintem belőled csak a féltékenység, és a pánik beszél, amikor a másik csajt kritizálod.

Amúgy ha mostanra helyrejött a másik csaj, akkor szerintem is van rá esély, hogy visszamegy hozzá a pasid, elvégre gyerek is van, meg újra jól néz ki...


Sajnos mást én sem tudok mondani, de szerintem nem maradtok sokáig együtt.

2014. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
72%
*Meg remélhetőleg a pasi, mert nekem nem kéne olyan fazon, aki a közös gyereket elhagyta valaha is.Reméljük van esze a régi nőcinek.
2014. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
90%

"Nem ilyen kommenteket kérek!" -mondja a kérdezőnk.

Jó doppingszar voltal, a nőnek, hogy összeszedje magát :DD

2014. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!