Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A páromat az exe...

Mit tegyek?! A páromat az exe csábítgatja?

Figyelt kérdés
Mi két éve találkoztunk, a nőt és a gyereket is otthagyta értem, mentségére legyen mondva, hogy a nője nagyon eligénytelenedett mellette, elhízott, az öltözködésére sem figyelt. Tehát a nő hibája volt, hogy nem tudta megtartani a pasit. A gyerek miatt szoktak találkozni, de ez sosem érdekelt,én azóta nem is láttam a nőt.Erre most bejelölte a páromat facebookon, én meg sokkot kaptam!A nő úgy lefogyott,hogy rá sem lehet ismerni! Nagyon jó nő lett, a képek alapján.Ráadásul a párom kibökte, hogy a nő nyomul rá! Mit csináljak? Szerintetek reális lehet annak az esélye, hogy újra összejönnek?? Nem élném túl:(áááá
2014. nov. 22. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, tudod, miért hízott el a "régi" asszony, és miért tűnhetett igénytelennek? Elmesélem én a történetet, hogy te is megértsd.

Szóval a főhősünknek felállt az adoniszi bránerje, és teherbe rakta asszonyát. Rendesen, ahogyan azt köll.

Az asszony az adoniszi istenkirályfi kölykét hordta a szíve alatt, világra hozta szerelmük (szerelmüük...? cöhh /köptem/) gyümölcsét, és hát 2-3 hónapos szopós baba mellett nem egyszerű tartani a 48 kilót, meg heti 3x2 órát edzeni a konditeremben.

Éldegéltek szépen, az ifjú pár, de az adoniszi bráner az nem nyugodott. Felállt, ahogyan annak köll. Arra jött a vénuszi muff! Főhősünk nem tétovázott.

Megrakta, ahogyan azt köll.

De a vénuszi muff varázsa idővel elmúlt, elhasználódott, szaga is lett, a többit meg talán kitalálja a nyájas olvasó.

(Én drukkolok, hogy megtartsd a pasit. Összeilletek...

Az pedig exe immár csinosan, a keserű tapasztalatoktól megerősödve kap egy új esélyt a boldogságra).

2014. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
92%

"anyagilag sem állok rosszul"

Na lehet,hogy ezért kellettél neki.

Az ex lehet azért jelölte be a pasidat , hogy megmutassa, hogy milyen jól érzi magát a férje nélkül.Most már te küszködjél vele, nem hiszem,hogy ujra kellene neki,mármint a feleségnek.

2014. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:
Undorító ez a hangnem, amit itt megengedtek magatoknak! A nő tényleg szülés után hízott el, de könyörgöm, ránézésre száz kg felett volt! Ráadásul bőven kapott időt a páromtól, hogy lefogyjon, de nem élt vele. Hol van az megírva, hogy ha egy férfi összehoz egy gyereket, akkor már egész életében szenvednie kelljen a nem megfelelő nő mellett??
2014. nov. 22. 23:04
 34/80 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, kérdező, a terhesség nagyon meg tudja változtatni egy nő külsejét.

Ha esetleg ez a díszpinty veled marad és tényleg lesz gyerek is, téged is ugyanúgy ott fog hagyni, hiszen nem lehet azt a plusz felesleget, rengeteg vizet leadni egyik napról a másikra. A bőröd is megváltozik, megasszonyosodsz. Ez a férfiak gyöngye pedig ugyanúgy találni fog magának egy szebb és fiatalabb nőcikét.

2014. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
86%

A nagy műveltséged és olvasottságod mellett talán egyszer felfogod,hogy nem minden a külső.Írásod alapján felületes és önző vagy.Lehet,hogy a krapekod ettől sokallt be,még akkor is,ha veled meg lehet jelenni.

Az "apja"által elhagyott kisgyerek érzéseibe belegondoltál már?Ő miről tehet szegény?

És hogy mennyire nem a külső a lényeg:én 130 kilósan boldog házasságban élek a férjemmel,imádjuk egymást.12 év után még mindig nagyon boldogok vagyunk,sokat nevetünk minden nap.Ha valaki egy rossz szót mondana rám,a férjem úgy verné szájba az illetőt,hogy visszaadni nem tudná,csak megköszönni.

Te a felfogásoddal sosem fogod ezt megtapasztalni.

2014. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
90%

Es ha te 200kg.-ra fogsz meghizni, akkor mellõled is lelép a pasid?Ha közösen vállalunk gyereket, akkor ne számitson már a kg.Ha szeretünk valakit, mindenhogyan szeretjük és nem a divatot követjük.Betegség is van a világon!

A pasi nálad jó helyen van,éljetek boldogan.:)

Egyébként hány évesek vagytok?

2014. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy , hogy rossz ez a hangnem, csak faj , ha tukrot mutatnak eled.

A teremtes koronaja, megengedte az exnek, hogy idot kapjon a fogyasra miutan a kozos gyerekuket kihordta? Hja, isteni pasi lehet! El ne engedd!

2014. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
81%
Hu de kis durcas hogy nem téged nyalogatunk. De nem bírja a kritikát. Megérdemlitek egymást a párocskáddal. Az exnek meg kivanom hogy boldog legyen egy igazi FÉRFIVAL csupa nagy betűvel. Mert párod nem az ahogy a sztoriból kiderült.
2014. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk fiatalok! Én 40, párom 45 éves, bár ez nem hiszem, hogy számít.
2014. nov. 22. 23:15
 40/80 anonim ***** válasza:
80%
Huhuhuhúúú. A helyedben 40 évesen nem lenne ekkora képem. :D
2014. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!