Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A páromat az exe...

Mit tegyek?! A páromat az exe csábítgatja?

Figyelt kérdés
Mi két éve találkoztunk, a nőt és a gyereket is otthagyta értem, mentségére legyen mondva, hogy a nője nagyon eligénytelenedett mellette, elhízott, az öltözködésére sem figyelt. Tehát a nő hibája volt, hogy nem tudta megtartani a pasit. A gyerek miatt szoktak találkozni, de ez sosem érdekelt,én azóta nem is láttam a nőt.Erre most bejelölte a páromat facebookon, én meg sokkot kaptam!A nő úgy lefogyott,hogy rá sem lehet ismerni! Nagyon jó nő lett, a képek alapján.Ráadásul a párom kibökte, hogy a nő nyomul rá! Mit csináljak? Szerintetek reális lehet annak az esélye, hogy újra összejönnek?? Nem élném túl:(áááá
2014. nov. 22. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszindulatúak vagytok! Természetesen nem csak a külsőm fogta meg, olvasott, sokoldalú nő vagyok, anyagilag sem állok rosszul! A családját meg egy pillanat alatt otthagyta értem, szóval nem igazán voltam szeretői státuszban!! Ki mondja egyébként, hogy egy férfinek csak egy családja lehet?? Majd velem alapít egy újat, és kész.
2014. nov. 22. 22:28
 22/80 anonim ***** válasza:
76%

*Majd velem alapít egy újat, és kész.


Tudod kedves, ez nem ennyi, mint ahogy te azt most gondolod.

A család kicsit másabb, mint az, ha valamit veszel és készíttetsz újat.

2014. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
87%

azt mi honnan tudjuk, hogy van-e esélye a csajnak? nem ismerjük se a pasast, se a csajt, se téged, s hogy veled milyen a kapcsolat, meg hogy az előzővel milyen volt.


te ismered a barátodat...

2014. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
93%
annyira komoly lenne, ha összejönnének újra, végre bebizonyosodik, hogy van igazság a földön, és megtudnád milyen az, ha az embert ott hagyják másért....talán te sem fogsz legközelebb családos emberekkel kikezdeni, ha megtapasztalod, milyen szar érzés egyedül maradni....és a gyermeknek is jobb lesz, ha az apja mellett nőhet fel.... :DDD én meg megkapom a piros kezet gondolom, de akkor is ez a véleményem...
2014. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
91%

Megérdemled. Azt kapod amit adtál!Gerinctelen dolog egy családos emberrel kikezdeni, de a pasi is hogy lelépett. Aki megteszi egyszer megteszi többször is. A kedvencem ilyen

kommenteket nem kérek! Ha nem bírod a kritikát ne írj ki kérdést.

2014. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos az olvasottságod, és az általad sokoldalúnak nevezett éned, egy valami hiányzik: érzés.


Csak éppen a leges legfontosabb.

2014. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
93%

"A családját meg egy pillanat alatt otthagyta értem"

- téged meg fél pillanat alatt otthagy. Ez van.

2014. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
32%

Frusztráltak a válaszólok. Talán magukra ismertek. Tényleg van, aki ugyan mondja, hogy fontos neki a kapcsolat, de semmit nem hajlandó megtenni érte. Például nem ad magára. De ez akármi más apróság is lehet, ami a másiknak csalódást okoz vagy ami miatt már taszító lesz mint férfi/nő. Nem, nem kell ennek külsőnek lenni, de az is. Aztán meg elvárja, hogy a másik fogadja el úgy is, még ha ez gyakran nem is döntés kérdése.


Kérdező: ha csak azért váltott, mert te adsz magadra, akkor se hiszem, hogy visszamegy, mégha a feleség is ad magára most. Én nem hinnék abban, hogy most meg is tartja a jó szokását. Ha azt várta tőled, hogy megváltod minden bajától, akkor már rájött, hogy nem, akkor van legnagyobb esélye, hogy visszamegy. Ha nemcsak külsőleg, hanem egyébként is probléma volt a kapcsolatukban, veled meg minden oké, akkor biztos nem megy vissza. 43f

2014. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
94%

Én csak gratulálok neked, hogy te erre büszke vagy, hogy egy családos ember a gyerekét és a feleségét otthagyta érted. Kíváncsi vagyok mit szólnál, ha téged hagynának el gyerekkel.

Azért meghallgatnám én a másik oldalt: lehet a nő azért volt igénytelen mert szülés után két hónappal nem igazán tudott még visszafogyni, meg ahelyett hogy a drága ura otthon segített volna, hogy mondjuk neki legyen ideje magára, egy másik nőcskét fűzött...

Lehet tanult nő vagy, de az írásod alapján nem mondanálak többnek 15-nél, felnőtt nő nem így viselkedik.

2014. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
89%

"Majd velem alapít egy újat, és kész."

Juj, ne. Milyen ertekrendet tudnatok ti mutatni annak a szegeny gyereknek?

Egy vegtelenul onzo, idiota riherongy vagy, aki csak a kulsosegek alapjan itel. Oszinten? En nem sajnallak! Megkapod a melto buntetesed az elettol.

Szurkolok az exnek, hogy vegye palira a semmirekello pasidat, sot kapja el egy menetre es masnap rohogjon az arcaba! Undoritoak vagytok.

2014. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!