Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A páromat az exe...

Mit tegyek?! A páromat az exe csábítgatja?

Figyelt kérdés
Mi két éve találkoztunk, a nőt és a gyereket is otthagyta értem, mentségére legyen mondva, hogy a nője nagyon eligénytelenedett mellette, elhízott, az öltözködésére sem figyelt. Tehát a nő hibája volt, hogy nem tudta megtartani a pasit. A gyerek miatt szoktak találkozni, de ez sosem érdekelt,én azóta nem is láttam a nőt.Erre most bejelölte a páromat facebookon, én meg sokkot kaptam!A nő úgy lefogyott,hogy rá sem lehet ismerni! Nagyon jó nő lett, a képek alapján.Ráadásul a párom kibökte, hogy a nő nyomul rá! Mit csináljak? Szerintetek reális lehet annak az esélye, hogy újra összejönnek?? Nem élném túl:(áááá
2014. nov. 22. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:
Miért?! A volt nője 35, mégis otthagyta értem!
2014. nov. 22. 23:22
 42/80 anonim ***** válasza:
87%
40 éves létedre olyan a felfogásod, mint egy tininek...vagy egy húszéves plázaicicának.
2014. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
89%

A hapsid is elég ostoba lehet,hogy a külső után ítél.

Ha most nem jön össze az exével,összejön majd mással.

2014. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
88%
Azt kérdezted, van-e esélye a régi nőnek. Van. Főleg, hogy ilyen csinos lett, gondolj bele. Téged már halálra unt, ő meg most egy újdonság, friss, szép, ismerik egymást. A nő tökéletesen ismeri, beleértve a gyengepontjait is, azt is, hogy mi hiányozhatott neki régen. Most korrigálta a hibáit, ami a külsejét illeti. Ha belead mindent, neked annyi. Kínos? Hát igen. Az élet igazságos.
2014. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy van ra esely a csaladjanal a helye, sehol mashol, drukkolok hogy osszejojjenek
2014. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 A kérdező kommentje:
Nem értitek, hogy már én vagyok a családja?! Gyereket én is tudok szülni még neki!
2014. nov. 22. 23:49
 47/80 anonim ***** válasza:
83%
És ha neki így se kellesz? Ha neki a volt felesége kell, csinosan, pihenten, és a régi gyerekei? Tudod a gyerekek nem olyanok, hogy hmm, ezeket unom, csináljunk másikat!
2014. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
93%
Na ná, hogy van esélye a volt feleségnek! Pláne, hogy ott a közös gyerek, és ugye te meg már szülni se tudsz! De ne attól aggódj hogy a volt feleség elviszi ezt a semmirekellőt, neki nem kell már, csakis a ti hecceléseteket élvezi már! Tudta hogy erre ugrani fogsz! Tiszta röhej vagy, pont összeilletek, de csak egy darabig, mert nem sokár jön a feszes, friss hús, te meg ugye csak egy öregedő luvnya vagy, ideje lecserélni. :D Csak vigyázz nehogy nagy magányodban 200 kilóra hízd a fejed!
2014. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
86%
Gyereket vallani lassan neked is keso lesz aranyom
2014. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
86%
40 evesen több eszed lehetne,gyerekkel akarod megrartani? Fuuuj r'banc.
2014. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!