Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A páromat az exe...

Mit tegyek?! A páromat az exe csábítgatja?

Figyelt kérdés
Mi két éve találkoztunk, a nőt és a gyereket is otthagyta értem, mentségére legyen mondva, hogy a nője nagyon eligénytelenedett mellette, elhízott, az öltözködésére sem figyelt. Tehát a nő hibája volt, hogy nem tudta megtartani a pasit. A gyerek miatt szoktak találkozni, de ez sosem érdekelt,én azóta nem is láttam a nőt.Erre most bejelölte a páromat facebookon, én meg sokkot kaptam!A nő úgy lefogyott,hogy rá sem lehet ismerni! Nagyon jó nő lett, a képek alapján.Ráadásul a párom kibökte, hogy a nő nyomul rá! Mit csináljak? Szerintetek reális lehet annak az esélye, hogy újra összejönnek?? Nem élném túl:(áááá
2014. nov. 22. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezõ szerintem lenyugodhatsz,a feleségnek nincs szüksége a 45 éves pasidra már ,ugyanis neki fiatalabb férjre van most már szüksége.En viszont azért drukkolok,hogy a feleség ne fogadja vissza, nem lenne gusztusom már hozzá, még akkor sem,ha a gyerekem apja, tegyük fel,hogy a feleség még mindig szereti,akkor fogadja vissza, ha tud bocsájtani és még le is alázta a kinézete miatt.
2014. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
74%
Te nem érted. Te csak egy nőcske vagy. A másik nő és a gyereke viszont az férfi családja. Hiába vered a feneked a földhöz, ez tény és így is marad. Ez örökre összeköti őket.
2014. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
45%
52: A kapcsolat és a házasság tényleg örökre összeköti őket, de ez nem jelenti azt, hogy együtt is kell élniük. Ha meg nagyon nincsenek egy hullámhosszon, akkor nem is szabad.
2014. nov. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
33%

10: Úgy, hogy megszabadult a férjétől.:)

Kivirult.:)

De ha az exférjének úgy tetszett, "csúnyán", akkor az azt jelenti, hogy most, "szépen" nem tetszik majd neki.

Ne csinálj semmit!

2014. nov. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
30%

52: A szülőség általi összekötöttség még nem tudja indukálni a szerelmi kapcsolatot. Ha az megszűnt köztük, akkor a volt házasfeleknek új pár után kell nézniük. Illetve már meg is találták.:)

Ha pedig - neadjisten! - úgy alapítottak 2családot", hogy soha nem is volt köuztük szerelmi viszony, akkor ezt a "házastársi" kapcsolatot mielőbb fel kell számolni!

Szerelmi kapcsolatot HAZUDVA nem lehet élni. Csak maréknyi nyugtatóval, antidepresszánssal, altatóval, vérnyomáscsökkentővel, napi ötszöri inzulinnal, szívgyógyszerekkel...

2014. nov. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
23%

A 31-nek, meg a többinek szól, az egyáltalán nem kifogás, ha valaki szülésre hivatkozva elhízik, és nem tesz semmit ellene, 100 kg-os éldegél, mondván már férjhez mentem, szültem, nem kell csínosnak lenni.

Én is szültem 2 gyereket, most 42 évesen is 54 kg vagyok.


De abban egyetértek, nem minden a külsőség, ahogy a kérdező írja. Ha egy pasi veled akar lenni, veled lesz, ha szeret.

A párod ha csak a külső miatt hagyta el a feleségét, jó eséllyel visszamegy hozzá. Hiába mondod, hogy veled meg lehet jelenni, meg nincsenek anyagi gondjaid...mondjuk, ha ez tartana mellettem egy pasit, hát kéne a fenének!

Írod, hogy a nő hibája, ha nem tudta megtartani a pasit...tehát ha visszamegy hozzá, akkor az meg a te hibád lesz, mivel te sem tudod megtartani?

2014. nov. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez a törtènet totàl kamu.

Egy 40 èves nő nem lehet ennyire buta. "Olvasott nő".Mègis mit olvastàl kedves?

2014. nov. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
77%
Akárhonnan nézzük,te ennek a pasinak a q rvája voltál,az a nő a felesége és a gyereke anyja...Szerinted melyik nyom többet a latban?
2014. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon gázosak és undorítóak vagytok :D 16/L ;)
2014. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
73%
Persze,hogy van esélye neki!Mégis csak az az asszony volt,akit elvett,mert annyira szerelmes volt belé.Szerinted ez elmúlik egyik napról a másikra?Főleg,hogy gyerekük is van.Aggódhatsz :)
2014. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!