Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A páromat az exe...

Mit tegyek?! A páromat az exe csábítgatja?

Figyelt kérdés
Mi két éve találkoztunk, a nőt és a gyereket is otthagyta értem, mentségére legyen mondva, hogy a nője nagyon eligénytelenedett mellette, elhízott, az öltözködésére sem figyelt. Tehát a nő hibája volt, hogy nem tudta megtartani a pasit. A gyerek miatt szoktak találkozni, de ez sosem érdekelt,én azóta nem is láttam a nőt.Erre most bejelölte a páromat facebookon, én meg sokkot kaptam!A nő úgy lefogyott,hogy rá sem lehet ismerni! Nagyon jó nő lett, a képek alapján.Ráadásul a párom kibökte, hogy a nő nyomul rá! Mit csináljak? Szerintetek reális lehet annak az esélye, hogy újra összejönnek?? Nem élném túl:(áááá
2014. nov. 22. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
51%
6.10,biztos Romanát,meg hasonlókat..
2014. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
85%
Szerintetek tényleg létezik ennyire ostoba nő mint a kérdező? El nem tudom képzelni, hogy lehet valaki ennyire felszínes, érzéketlen, egoista. Megérdemled a sorsod, lépjen is le tőled ez a mákvirág, bár megérdemelnétek egymást. De ha ne kellesz, akkor nem, ez van. Talán rájött, hogy nem csak a kinézet a fontos, hirtelen igénye lett a szép belsőre is, amit benned nem talál. Én az ex helyében addig hülyíteném, amíg szétmentek, aztán dobnám :)
2014. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
86%
Koszonjuk karma van igazsag a foldon yes !!!
2014. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg nem kamukérdés akkor én komolyan mondom nem lennék a helyedben. Mert ha tényleg arra vállalkozol, hogy gyereket szülsz ennek hím díszpéldánynak végig akkora nyomás alatt leszel, hogy jaj csak el ne hízzak nagyon, mert mi lesz ha..... Nem tudom megéri ez neked, akarsz-e végig rettegni a terhesség alatt, hogy elhagy-e, megcsal-e. Amúgy gondolom láthatásra jár vagy a gyerekkel tartja a kapcsolatot, akkor is találkozhat a volt feleséggel vagy megtiltod neki?
2014. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
83%

Te vagy casládja és szülnél neki?


Korábban meg a másik nő volt a családja és szült is neki. Mégis elhagyta.


Szerinted utánad vajon jön csinosabb és kívánatosabb? naná.

2014. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
77%

"Ácsi! Én sosem híztam el, adok magamra, velem meg lehet jelenni! "

.. erre reagálnék.. egy ducibb,kövérebb nő is tud nagyon jól kinézni.. nem egyszer láttam barátnőket,az egyik duci a másik vékony.. a ducinak volt izlése,kidoba az előnyeit,eltakarta a hátrányait,és szép volt az arca..

Ha az exnek tényleg az a terve,hogy visszacsábítsa a pasit,nagyon hülye. Ha te meg akarod tartani,és otthagy miatta,vagy más nő miatt,te is nagyon hülye vagy...

Mit tud ez a pasi amiért ennyire verekedni kell érte?

Szánalmasnak tartom,amikor két nő harcol egy pasiért,és nem látják be,hogy a pasi egy senkiházi aki minkét nőt megbántotta,és el kéne küldeni melegebb éghajlatra mindkettőnek. Felesleges ezen gondolkodni,hogy most el fog-e hagyni vagy nem.. Ha csábítgatja,és vissza is tudja,akkor menjen. Jobban jársz te is,és tudsz keresni egy másikat. Aki menni akar,az menni fog.. Itt a példa hisz érted hagyta ott a családját..

2014. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
83%

Kerdezo, mint ahogyan azt mar sokan megirtak elottem, lehet hogy szep vagy, lehet hogy van penzed, de ezek olyan dolgok, amiket elveszithetsz. Az az alapveto dolog hianyzik beloled, amit senki sem vehet el: Az erzes.


Majd ha kipotyogtatsz 1-2 gyereket (bar egy ilyen beteges ertekrendu riherongynak nem valo gyerek) megnezzuk hogyan fogsz kinezni. En azon szerencsesek koze tartozom, akirol szules utan leolvadtak a kilok (meg inkabb kellene is par), tehat nem, nem rosszindulatbol beszelek. Tudod ez az ELET.


Egyebkent nem ertem mi jogon haborodsz fel a kommenteken... Egy nagykepu, ertektelen r -b@nc vagy es meg idejottel buszken leirni. Mit vartal? Az ilyen idiota pitsak miatt szolnak meg sokan olyan noket, akik hasonlo szituacioba keverednek, de akaratukon kivul (pl. becsapja oket a hosszerelmes pali). Mindenki automatikusan a te fajtadra asszocial olyankor, ezert felhaborito, hogy meg buszken hirdeted is.


A helyedben meghuznam magamat es ugyanilyen nagykepu, emelt fovel viselnem azt is, amikor a kanom lelep massal.

2014. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
92%

"A nő tényleg szülés után hízott el, de könyörgöm, ránézésre száz kg felett volt! Ráadásul bőven kapott időt a páromtól, hogy lefogyjon, de nem élt vele. Hol van az megírva, hogy ha egy férfi összehoz egy gyereket, akkor már egész életében szenvednie kelljen a nem megfelelő nő mellett??"

Azt a rohadt élet!!! Szoktam olvasgatni itt a kérdéseket,válaszokat,de nem szoktam általában hozzászólni,ha kommentelek akkor sem csúnyát..

DE EZ???!!!!

Rendesen kihozott a sodromból! Nem azért,mert én kövér vagyok,mielőtt megszólalsz!

Tudod te mit jelent kihordani egy gyereket??? főleg 30-n túl??

Tökéletesen összeilletek a kedves párocskáddal!! Megszülte a babát,és kapott időt,hogy lefogyjon??? miez?? FOGYI TÁBOR?? Ha nem fogysz le erre,meg arra az időpontra,akkor végeztünk??

HOL MARAD A SZERELEM? A szeretet?? Ha te most teherbe esel tőle,és véletlenül cukros leszel vagy bármi más előfordul,és felszedsz 30kg-t,amit nem tudsz leadni a gyerek születése után 1-2hónappal téged is elhagy??

Ha 100kg felett volt a nő,nyilván előtte sem volt kis darab.(mondjuk az már tényleg nagyon el van hízva) Nem hiszem ,hogy 50kgt hízott terhesen. Ez a legundorítobb,mikor egy férfi elhagyja a nejét,mert dagadt és keres egy vékonyat! Ez olyan,mint amikor 50évesen elhagyja a 48éves feleségét a pasas,mert neki most a 30-s nők jönnek be és ő is éppen 30-nak érzi magát!

Ilyenkor hol van az eskü? Jóban,rosszban? Itt a férfiállatod egy p*raszt!

Voltam terhes,szültem,nem híztam el. DE ,ha véletlenül magamra szedtem volna 20kgt a terhesség alatt,akkor se hagyott volna el a férjem azért,mert dagadt vagyok!

Jóhogy nem azért hagyta ott az exnejét,mert szült egy babát,és kitágult a hüvelye,vagy nemtudta kivárni a 6hetes felépülési szakaszt! milyen önző már ez a pasi?

Jobban jár mindenki ha veled marad.

2014. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
83%

Ertekrend nulla

Erkolcsi ertek nulla

Normak nulla

Pasi egy nagy nulla

Te te meg egy minusz vagy raadasul az emotionele iq minuszba merik.

Nehogy szapirodj mert ilyenbol egy eleg a foldon.

Nezz mar meg szerintem nincs lelked vagy hot hulye vagy

2014. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen a cafrák sorsa,azt kaptad,amit érdemelsz.Egy ilyen önző,felületes dög mint te,inkább ne szüljön.Ha a gyereked kövér vagy csúnya lesz és nem lehet vele "megjelenni",mit csinálsz?

Szégyellni fogod egész életedben vagy bevágod a zaciba és csináltatsz magadnak másikat?Vagy a hapsid elhagy majd egy másik lotyóért,hátha az tud neki szép gyereket is szülni?

2014. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!