Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A páromat az exe...

Mit tegyek?! A páromat az exe csábítgatja?

Figyelt kérdés
Mi két éve találkoztunk, a nőt és a gyereket is otthagyta értem, mentségére legyen mondva, hogy a nője nagyon eligénytelenedett mellette, elhízott, az öltözködésére sem figyelt. Tehát a nő hibája volt, hogy nem tudta megtartani a pasit. A gyerek miatt szoktak találkozni, de ez sosem érdekelt,én azóta nem is láttam a nőt.Erre most bejelölte a páromat facebookon, én meg sokkot kaptam!A nő úgy lefogyott,hogy rá sem lehet ismerni! Nagyon jó nő lett, a képek alapján.Ráadásul a párom kibökte, hogy a nő nyomul rá! Mit csináljak? Szerintetek reális lehet annak az esélye, hogy újra összejönnek?? Nem élném túl:(áááá
2014. nov. 22. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
87%

Nem élnéd túl? Egy nőt már elhagyott egy másikért, akármikor megteszi újra. Az más kérdés, hogy a volt neje helyében kéne a francnak. Te mit tegyél? Semmit nem tudsz, ha el akar hagyni, elhagy.


"tehát a nő hibája volt, hogy nem tudta megtartani a pasit"... nah, most majd meglátjuk, hogy belátod-e, hogy ez nem így működik. Akarhatsz te amit akarsz, ha ő nem akarja.

2014. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
77%
Megerdemelned pedig! A velemenyem rolad nem irom le inkabb! Ha a pasinak esze van visszamegy!
2014. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:
Szeret engem! Érzem, és mondja is! Csak félek, hogy meddig tud ellenállni a kísértésnek. Oltást nem kérek, így is kivagyok!
2014. nov. 22. 21:45
 4/80 anonim ***** válasza:
83%

1: Nem tudhatod, hogy csak a nő hibája volt - e. A pasi oldaláról nézve persze hogy ezt mondod. A kapcsolatukba sosem fogsz belelátni.


2: Tehát érted hagyta el őket. Na EZÉRT nem kezdenék olyan pasival, aki elhagyja értem a családját. Egyrészt aki megteszi egyszer, nagy eséllyel megteszi bármikor amikor úgy adódik. Másrészt aki segédkezik egy család szétrobbantásában az - bocsi de - megérdemli hogy visszakapja ugyanazt.


Nem tehetsz egyébként semmit. Akit vinni lehet, azt viszik is.

2014. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
82%
Pont úgy túl fogod élni ahogy ő is túlélte.
2014. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
83%
Akit vinni lehet azt vigyék ám, de nagyon gyorsan:D
2014. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
72%

"Csak félek, hogy meddig tud ellenállni a kísértésnek"


Nem bízol benne. Sem a kapcsolatotokban. Ez nagyobb baj, mint hogy mi lesz a jövőben.


Meddig áll ellen? Elhiheted, hogy nem attól függ, hogy mennyire híztál el, vagy hogy hogyan öltözöl. Nem ilyen sekélyes dolgokon áll vagy bukik a hűség.

2014. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
77%

Remelem eszi a fene a kis suttyo parocskadat.

Te meg megerdemled, feljel csak...

2014. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
82%

őket összeköti egy gyerek, közös a múltjuk és közös lesz a jövőjük, és ha akarnál sem tudnál tenni ez ellen semmit sem

most sopánkodsz, hogy mi lesz veled, ha elhagy, gondolj bele, hogy az a nő, mit érezhetett, mikor otthagyta őt a gyerekkel

2014. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
Nem ilyen kommenteket kérek! Az érdekel összesen, hogy van-e esélye ennek a csajnak vajon. Eddig én nem tekintettem vetélytársnak, mert nem is úgy nézett ki, mint egy nő. Most viszont az átlagnál sokkal jobban néz ki! Egyszerűen nem értem, ez hogy történhetett.
2014. nov. 22. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!