Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megutottem a paromat mit...

Megutottem a paromat mit tegyek hogy ne haragudjon?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy tortent meg. Osszevesztunk kiabalt ezert pofon vagtam. Megsertodott elment otthonrol ez este volt azota hozzam szolt hiaba kertem bocsanatot. Mit tegyek?
2014. okt. 29. 09:51
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
32%
Te milyen nemű vagy?
2014. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
22%
Engem is érdekelne a nemed, mert nagyon nem mindegy hogy mekkora erőfölénnyel tetted.
2014. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
A no vagyok. Annyira megbantam mar nekem a parom a legfontosabb. De minden baj osszejott es ez tortent.
2014. okt. 29. 10:00
 4/46 anonim válasza:
4%
Fogadjunk te vagy a ferfi...
2014. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
51%
ne bocsánatot kérj,hanem ígéretet tegyél, hogy soha többet nem fordul elő.
2014. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, egyfelől szerintem meg teljesen mindegy a nem, az erkölcsi megítélés tökéletesen azonos kell, hogy legyen.

Másfelől, ha már bocsánatot kértél, hagyj időt neki, hogy magában a helyére tudja tenni a dolgokat... nem valószínű, hogy csak ezért szakítana, ő nem fog elrohanni sajnáltatni magát a többi férfihoz, és nem fogja hallgatni a "hagyd ott, rúgd ki, jelentsd fel" kórust, ami fordított felállásban menne...

Aztán majd este vagy holnap üljetek le és beszéljétek meg a dolgot... ennyi.

2014. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
32%

Az esélyegyenlőség harcolók még jó, h azzá indítottak, h "milyen nemű vagy?":)

Nevetséges, rasszista egyének.

2014. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
32%
Ha nő vagy, akkor valószínűleg nincs erőfölényed és nem is tettél benne kárt. Nem tudjuk a veszekedés okát, de azért az sem mindegy. Először is beszéljétek meg. Én nem javaslom az azonnali bocsánatkérést, mert könnyen lehet hogy mondjuk a párod miatt volt a veszekedés és azért kapta a pofont, mert csak hajtogatta a magáét és nem hallgatott meg vagy folyamatosan sértegetett. Nem tudhatom, de ez is LEHETSÉGES. Ez esetben akkor kérj bocsánatot a pofonért ha meg tudtátok beszélni az alap problémát. Ha rögtön bocsánatkéréssel kezdesz, akkor előfordulhat hogy az egész átcsap a "játszom a sértődöttet" játékba, a valódi probléma meg elfelejtődik.
2014. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
61%
Ha bocsánatot kértél már tiszta szívből több teendőd nincs. A társadnak kell ezt lerendezni magában.
2014. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
18%
Bocsánat, most olvasom az alsó sort. Hát nem kellett volna egyből bocsánatot kérned, ahogy mondtam...
2014. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!