Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megutottem a paromat mit...

Megutottem a paromat mit tegyek hogy ne haragudjon?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy tortent meg. Osszevesztunk kiabalt ezert pofon vagtam. Megsertodott elment otthonrol ez este volt azota hozzam szolt hiaba kertem bocsanatot. Mit tegyek?
2014. okt. 29. 09:51
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
32%

Pasi lennék, lehet visszakaptad volna, de, hogy azonnal elhagynálak, az is biztos.


Undorító vagy, mi jogon ütsz meg mást?! Remélem, a kedvesed már úgy megy haza, hogy kivág, mint macskát...

2014. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
73%

Én is megpofoztam már a párom, nem vagyok rá büszke, de egy csaj egész este nyomult rá, tudta, h ki nem állhatom a nőt, erre ő odaadta neki a pulcsiját, h vegye fel.

Mikor elmentek, mondtam h háríthatta volna a csajt, ehelyett adta alá a lovat, és elkezdett velem kiabálni, h bármikor megdughatná a csajt, amikor akarja.

Na erre kapott egy pofont, de egyből bocsánatot kértem, majd ő is tőlem.

Tehát tettem én is ilyet, mégse helyeslem.

2014. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Sikerult megbeszelni a problemat. Nem haragszik nem akar szakitani de rosszul esett neki a pofon o sohasem tette volna de egyetert abban hogy durvan kiabalt velem amiert bocsanatot kert.
2014. okt. 29. 17:21
 44/46 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, örülök, hogy bejött a #6-os "jóslatom":)

(férfi témában férfit kérdezz:)))

2014. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
9%

Rosszul esett a foturot esett neki rosszul, pasik erre gerjednek. Maskulonben mar elhagyott volna.

Erdekes, en sosem utottem meg a parom csak mert valami kis izen osszevesztunk....igaz le is leptek ribikert.

2015. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Őszintén! Te mit tettél volna, ha azonos körülmények között, de Ő üt meg téged?
2015. febr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!