Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megutottem a paromat mit...

Megutottem a paromat mit tegyek hogy ne haragudjon?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy tortent meg. Osszevesztunk kiabalt ezert pofon vagtam. Megsertodott elment otthonrol ez este volt azota hozzam szolt hiaba kertem bocsanatot. Mit tegyek?
2014. okt. 29. 09:51
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
41%
7 - es, tudod ez azért nem mindegy, mert a férfi akár olyat is üthet, hogy eltörik az orra. Ez most csak egy példa. Az én párom a járásunk idején csapott a hűtőbe ököllel amikor veszekedtünk és be is horpadt. Ha azt én kapom, az ügyeleten kötök ki. Én ellenben nem tudnám úgy megütni, hogy komoly baja legyen. Nem az esélyegyenlőségről szól a dolog. Ezek tények. Ezért lepontozgatni másokat gyerekes, csak egy kicsit végig kellene gondolni.
2014. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
45%

Van olyan, hogy egy veszekedésben eldurran az ember agya, ha tényleg megbántad, és biztos vagy benne, hogy ilyet máskor nem teszel, akkor csak várnod kell.

Amúgy Gárdonyi írja valahol, hogy az emberi arc, az szent, aki azt megüti, az a lélek mélyére üt sebet.

Ez már megtörtént, a labda az ő térfelén pattog.

2014. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
53%

Sokat elárul, hogy a válaszadók rögtön azt kérdik, milyen nemű. Ja persze, a nő megütheti a pasit, csak fordítva nem, mert erőfölény, stb. blablabla...

Most akkor egyenjogúság van vagy nincs?

2014. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
64%

"azért kapta a pofont, mert csak

hajtogatta a magáét és nem hallgatott

meg"


Szal nálatok ez így megy, h akkor pofon?

Elég nagy ösztönlény lehetsz.

2014. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, bezzeg, ha férfi lenne a kérdés feltevője, egyből: te szemétláda mocsok g*ci, remélem, elhagy a szegény párod! Így viszont: jaj, semmiség!


Egyrészt: nő is tud ütni úgy, hogy kárt tegyen. Másrészt, ahol indulatból elcsattan egy pofon, bármelyik fél részéről, általában nem okoz maradandó sérülést külsőleg, sem különösebb fájdalmat, hanem lelkileg egy törést. Amit IGENIS BÁRMELYIK FÉL ELSZENVEDHETI. És egyik féltől SEM ELFOGADHATÓ!

2014. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Nem, de az olyan emberek többsége, aki nem agresszív, általában olyankor üt.
2014. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
69%
Ez durva .. Egyébként egy kicsivel sem különb a szitu ,mintha egy férfi ütött volna meg egy nőt .. Ugyanolyan gáz !
2014. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
56%
Az is fontos, ki kezdte a veszekedést, és szóban elhangzottak-e sértések. Sokakkal ellentétben én férfiként nem csináltam hatalmas sértődést, hogy pofont kaptam nőtől, inkább a saját viselkedése met vizsgáltam, hogy mivel idéztem elő. Az is számít valamennyire, hogy mekkora volt a pofon, nekem pl. az arcom sem lett piros, amikor kaptam.
2014. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
38%

15 - ös, persze hogy nem elfogadható, de én még mindig nem értem hogy ezen miért kell az ide író férfiaknak ennyire megsértődni. Általában nem a férfiak mennek látleletet vetetni, mert a párjuk "meglegyintette" ... Ez nem arról szól, hogy a nők megtehetik, hanem valóban nem mindegy hogy mekkora volta a pofon. A férfi igenis nagyobb pofont ad és senki se mondja hogy ez nem számít.


Bár én úgy gondolom, hogy egy igazán erős férfi ezzel tisztában is van. 50 kg - os vasalt hajú fiataloknál elhiszem hogy megsértődnek.

2014. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
30%

Aki szerint egyenértékű, ha egy nő vág pofon egy férfit és fordítva, az gondolkozzon el.

Egy férfi, férfi. Bírja, mert bírnia kell. A teremtés koronái, a lovagiasság megtestesülései. Ha egy férfi pofont kap a durvasága miatt, nem hisztériázik, durcizik, öriharizik, hanem átgondolja, megbeszélést sürget.


A baj az, hogy a mai metroszexuális férfitársadalomban egy beszakadt köröm már elviselhetetlen fájdalom kategóriába tartozik, a férfias viselkedés, pedig szinte teljesen kiveszett.

Régimódi vagyok, talán, hiszek a nemek szerepeiben, hiszek az udvarias, lovagias, toleráns, intelligens férfiakban, és a nőies, ugyancsak intelligens nőkben. De minek, hiszen kihaltak.

2014. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!