Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megutottem a paromat mit...

Megutottem a paromat mit tegyek hogy ne haragudjon?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy tortent meg. Osszevesztunk kiabalt ezert pofon vagtam. Megsertodott elment otthonrol ez este volt azota hozzam szolt hiaba kertem bocsanatot. Mit tegyek?
2014. okt. 29. 09:51
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
85%

"15 - ös, persze hogy nem elfogadható, de én még mindig nem értem hogy ezen miért kell az ide író férfiaknak ennyire megsértődni. Általában nem a férfiak mennek látleletet vetetni, mert a párjuk "meglegyintette" ... Ez nem arról szól, hogy a nők megtehetik, hanem valóban nem mindegy hogy mekkora volta a pofon. A férfi igenis nagyobb pofont ad és senki se mondja hogy ez nem számít."


Én NŐ vagyok, megjegyzem. És engem valószínűleg egy átlag férfi nem is tudna úgy megverni, hogy ne maradna rajta is látható nyoma. Úgy gondolom ennek ellenére, az erőszak elfogadhatatlan mindkét fél részéről!

És hiába magyarázod, nő is tud olyat és úgy ütni, valamint, ahogy már írtam, ez a másik lelki megalázásáról szól, nem a fizikai fájdalomról. Egyenrangú feleknél sem a nő, sem a férfi ne üssön.


A férfinak kötelessége minden esetben kontrollálnia magát, ő nem lehet ösztönlény, de a nőnek szabad, mert ő vélhetően nem tud akkorát ütni, mint a pasi? Hát jó kifogás! Az ezzel érvelő nőt tudnám úgy szájon vágni, hogy kiköpné egy-két fogát. Pedig nem vagyok egy agresszív.

Úgy gondolom, ha én nem ütök meg senkit, akár férfi vagyok, akár nő, akkor engem se merjen a másik fél, nem érdekel, milyen nemű.

És amelyik nő indulatból megpofozza a férfit, utána ne sírjon, ha az visszaüt, de nagyobbat!

Miért nem megy annyi férfi látleletet vetetni? Hisz van, hogy a rendőr is azt mondja neki, ha ilyenért feljelentést akar tenni: hát férfi maga, uram?

Meg a többi férfi kiröhögné. Mert azt mondanák: miért nem ütöttél vissza és védted meg magad? Ja, de hoppá! Jön a társasalom nő oldaláról az érvelés: férfi nem üthet meg nőt!

Akkor mit is tegyen ez a férfi? Vissza ne üssön, ugyanakkor ne is panaszkodjon, mert nevetségessé teszi magát?

2014. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
86%

A munkámból kifolyólag sokkal jobban rálátok az ilyen helyzetekre, családi balhékra, mint az átlagember, és megdöbbentő, mennyire egysíkú és egyszerű az emberek többsége.

Minthogy a megütött nő mindig csak áldozat lehet, a férfi meg szemétláda így is, úgy is.

2014. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 31 - es, te is teljesen másról beszélsz. Én egy szóval sem mondtam olyat hogy az ütés ELFOGADHATÓ. Hol olvastál ilyet? Megneveznéd a hsz - t és bemásolnád?


Nyilván te jó nagy termetű nő lehetsz, ha egy férfi nem tudna benned kárt tenni. Én ezt nem mondhatom el magamról, sok nőtársammal együtt. Kistermetű vagyok. Eddigi életem során még nem találkoztam olyan férfival, akinél erősebb lennék.

2014. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
29%

76%

Ha élőben lennénk és nem online már megpofoztál volna??

Nem veszed észre magad, h egyedül csak te fújod ezt a hülyeséget?

2014. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
77%

33-as!

" Ez nem arról szól, hogy a nők megtehetik, hanem valóban nem mindegy hogy mekkora volta a pofon."


Erre meg reagálom azt, hogy de tökmindegy, mekkora a pofon, mert a pofon, az pofon! És még hadd írjam le 200X, hogy a férfi sem feltétlen teljes erejéből üt. Még azok a bizonyos agresszív állatok is néha meggondolják, mert ne maradjon már nyoma.


Attól, hogy valaki egy 150 centis, 40 kilós madárf*ng termetű nő, ne gondolja, hogy jogosan ütheti meg a férfit, mert az ő kis kacsójában nincs annyi erő. Az ütés, legyen csak egy erőtlen vakarcsa nő próbálkozása, a másik megalázása.

És ha megüti a pasit, számoljon azzal, ha az visszaüt, lehet, hogy jobban fog fájni! Egymás meggyőzésére, büntetésére ne használjunk már ütést! Nem a gyerekünk, akinek a popsijára ütünk, mert nem fogad szót. Hanem felnőtt ember. Az ilyen nő vagy férfi üssön a falba, aztán remélhetőleg zúzódással mehet a balesetire, az idegbeteg állatja.

2014. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Persze a férfi nagyobbat üt. Akkor a férfi nagyobb lelki sérülést szenved egy kapott pofontól ezen az elven, mert nagyobb a megaláztatás.


Egyébként a feminista éllovastól kérdezném szerinte milyen pofon az, amitől betörik a nő orra és agyrázkódást kap? Mert olyan pofon nincs és csak kiforgatod a szavakat.

Ököllel pedig ugyanúgy be lehet törni egy férfi orrát. Szóval nem kell ez a mellébeszélés.


Végezetül egyik fél se üsse meg a másikat.

2014. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
58%
Szerintem ugyanúgy kell kezelni, ha egy nő megüti a férfit, mintha a férfi üti meg a nőt. Ha tisztességesen bocsánatot kértél, és megmondtad neki, hogy többet ilyet nem fogsz csinálni, akkor nincs más hátra, várni kell. Ha téged megütött volna, majd bocsánatot kér és megígéri ezt, akkor neked is kellene egy kis gondolkodási idő, nem? Valószínűleg (ha nem picsogós cica vagy aki rohan az öri barijához) elvonulnál, végiggondolnád azt, hogy mi történt pontosan, mik a következmények. Azután döntenél Szerintem most a párod ezt csinálja. Meg tettél mindent, amit tudtál az ügy érdekében, ő pedig el fogja dönteni, hogy mi lesz ezután. Egyébként meg mi ez már? Egy férfi nem üthet meg nőt, egy nő viszont megütheti? NEM. Ez számomra egyik esetben sem elfogadható. Én ezt nő létemre mondom!
2014. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
22%

"A férfinak kötelessége minden esetben kontrollálnia magát, ő nem lehet ösztönlény, de a nőnek szabad, mert ő vélhetően nem tud akkorát ütni, mint a pasi? Hát jó kifogás! Az ezzel érvelő nőt tudnám úgy szájon vágni, hogy kiköpné egy-két fogát. Pedig nem vagyok egy agresszív".



Hehe, hogyan mondjunk ellen sajat magunknak ket mondaton belul?

2014. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nem bírom felfogni, hogy más nők miért támasztanak kisebb elvárásokat egymással szemben. Ez totál ellentmond az egyenjogóság szövegnek, mert ha belegondolunk, tök olyan, mint mikor a normális, értelmes gyerek le van szidva a verekedésért, de a fogyatékosnak elnézzük, mert szegényke nem tehet róla. De basszus, elvileg mi értelmes, felőtt, cselekvőképes nők vagyunk, akik ugyan úgy beszámíthatóak. Vagy az intelligens, önálló nőség ilyenkor hirtelen nem játszik?

Javítsatok ki, ha tévednék, de az nem egyenlőség, ha a férfiak felé rengeteg elvárás van és ha nem teljesítik, akkor a rendőr is rájuk van hívva, de a nők felé ugyan ezek nincsenek, mert kis harmatos virágszál, aki a légynek nem tudna ártani a gyönge kis kezeivel.

Másrészt ez, hogy ki az erősebb egy elég buta kifogás, mert nem érzem úgy, hogy külön elbírálásban részesülne az az eset, mikor a tenyeres-talpas, mázsás nő esik neki a soványka, alacsony férjének.

2014. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

"Hehe, hogyan mondjunk ellen sajat magunknak ket mondaton belul?"


Sikerült felfogni a lényeget, te véglény. :)

2014. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!