Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megutottem a paromat mit...

Megutottem a paromat mit tegyek hogy ne haragudjon?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy tortent meg. Osszevesztunk kiabalt ezert pofon vagtam. Megsertodott elment otthonrol ez este volt azota hozzam szolt hiaba kertem bocsanatot. Mit tegyek?
2014. okt. 29. 09:51
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
61%

76% még mindig idióta vagy.

A kérdés szempontjából mindegy, h ki volt, mert ha férfi volt akkor ő tegyen többet?

Honnan veszed, h azért mert férfi akkor már rögtön teljes erőből üt?

Az meg csak nálatok a cigányoknál szokás, h ütsz, ha valaki nem hallgat meg.

Szánalmas egy nő lehetsz....

2014. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
40%

A 20 -as válaszolóval részben egyetértek, csak én máshová teszem a hangsúlyt.


Tartom a véleményemet. Aki férfi létére azt mondja hogy akkora pofont ad mint egy nő és egyenértékűnek tartja a két lehetséges felállást, az nem csodálkozom hogy megsértődik és lepontozgat, mert nyilván egy Cérna Géza. Sosem adta és nem is adok a külsőségekre, de azért szép lenne ha a férjem csak annyit bírna mint én...

2014. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
40%

21 - es, nem vagyok cigány és bármilyen hihetetlen, nem ütjük meg egymást a férjemmel. Nyilván te is abba a kategóriába tartozol, amit előrébb felvázoltunk.


A nehéz felfogásod kedvéért leírom még egyszer: Nem elfogadható az ütés egyik nemtől sem (!!!), de nem mindegy hogy ki üt! Az ütés mindig indulatból jön és ilyenkor egy NORMÁLIS FÉRFI nem női pofonokat osztogat.


Jó lenne már, ha erre tévedne valaki, aki nem kisfiú és erről felvilágosítást adna az értetlenkedőknek...

2014. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
76%
Az utes nem azert elfogadhatatlan mert fizikai fajdalmat okoz, hanem mert lelkileg bant. Es szandekosan fajdalmat okozni (legyenaz "csak" lelki) nem elfogadhato olyan embertol aki elvileg szeret teged.
2014. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

", hanem átgondolja,

megbeszélést sürget."


Minek?

Kivel?

Mert szerintem meg egy igazi nő se üt meg másokat, mert van benne ennyi gerinc.

De úgy látom, h ez itt sokaknak magas, nagyon magas.

2014. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

#22, férfi is vagyok, gyengének sem számítok, fiuka is már rég voltam, és bizony nálunk is megesett már egyszer(!) a kérdésben feltett szitu - és megbeszéltük... csak tudod, ha fordított felállásban esett volna meg, akkor is pont ugyanez történt volna.

Úgyhogy bocsi, de a #8-asban kifejtett álláspontot, és az a mögött álló értékrendet tökéletesen tolerálhatatlannak vélem, amiatt viszont teljesen jogos lenne a lapát... tudod, szerencsére itthon egyikünk sem vevő a "stopférfierőszak"-femiszemétre... a "STOP ERŐSZAK" müxik.

2014. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
17%

", nem ütjük meg egymást a

férjemmel. "


Csak épp elfogadhatónak tartod, h azért, mert nem hallgatja meg, fogja és megüti.

Ezt már nem magyarázod ki, mondom, h egy szánalmas "nő" vagy, aki támogatja a verekedést, de a felelősséget már nem vállalná, mert bla bla bla.

Aztán mikor ezzel valaki nem ért egyet akkor megy a hiszti meg a lepontozás miatt a rinya.

Ehhez kell vastag bőr.

Inkább gondolkozz el azon, h mekkora hülyeségeket hordasz össze.

2014. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
35%

36 - os, sajnálom, de én egyáltalán nem tudok egyetérteni veled.


A 24 hsz - ben 100% igazság van arról, hogy ALAPBÓL az ütés miért nem elfogadható egyik féltől sem. Lelki nyomai maradnak és azok általában nehezebben gyógyulnak.


...de nem tudok egyetérteni veled még így sem.


Ugyanis akár elismeritek, akár nem, egy férfi sokkal nagyobbat üt, mint egy nő. Van ugyanis a dolognak fizikai oldala is a lelki mellett. Én továbbra is úgy gondolom, hogy marhára nem mindegy hogy meglegyintenek nyom nélkül vagy épp eltörik az arcomat, agyrázkódást kapok, stb. Egyáltalán nem mindegy! Azt is tartom, hogy egy olyan férfi, akinek valóban férfi ereje van, ezzel is tisztában van és nem ejt ki olyat a száján, hogy férfi és női pofon egyforma. Lelki szempontból tökéletesen egyforma, viszont a fizikai oldala miatt férfitól igenis durvább dolog egy ütés.


Egy szösszenet, ami eszembe jutott: Én végig teljesen normálisan írtam le a véleményemet, tehát az ismeretlenül cigányozó és idiótázó kommentelők azok, akikbe nem szorult sok ész. Nem gondolom hogy puszta véleménykülönbözés miatt ismeretlenül kellene elhordani másokat mindennek. A stílus maga az ember. A köpködők közelebb állnak a pofozkodókhoz mint én, csak súgok egy kicsit. ;)

2014. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván nem helyes dolog senkinek sem ütni, de ezek a valóságban nem végig gondolt, higgadt helyzetek. Mivel a kérdező nem írta le, hogy mit kiabált a párja, nem lehet tudni, hogy mennyire volt az ő reakciója érthető. Nem is azt kérte, hogy tegyünk igazságot, hanem, hogy mit tegyen. Szerintem a bocsánatkérés után már semmit. Ha szeretek egy nőt, annak én biztosan megbocsátanék egy ilyenért.
2014. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
22%
Kedves 27 - es, te rendkívül alpári és frusztrált ember lehetsz. :)
2014. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!