Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek mással menne lagziba?

Figyelt kérdés

Tegnap hazaért a vőlegényem és teljesen váratlanul elmesélte, hogy XY lány barátja megkérte, hogy kísérje el egy esküvőre és ő rábólintott, úgyhogy szeptemberben egy szombaton ne számítsak rá.

Hirtelen azt sem tudtam erre mit kellene reagálnom. Sok lány barátját ismerem, akik tényleg csak barátok, őt pont nem és amikor megismerkedtünk is "dugdosta" előlem, késő esténként találkozgattak (erről leszoktattam) és ha hívta is lerázta, hogy majd visszahívja, ha nem leszek ott. Én ettől frászt kapok és akkor előáll a témával, hogy lagziba megy vele, amire nem is tudom mit kellene mondanom. Rosszul esik, hogy ki sem kérte a véleményemet és tudom, hogy fordított helyzetben neki is rosszul esne ugyanez, mégha most nem is ezt mondja.


Nálunk egy lakodalom belsőséges, családi esemény, ahova ha meghívunk valakit, akkor őt családostól várjuk, vagy párostól, nem haverostól, így nekem meglehetősen fura, hogy haveri alapon vinné ez a csaj a páromat egy lagziba.

Felétek mi a szokás?

Nem érint túl jól ez a dolog, nem csináltam belőle feszkót, de azért látszott rajtam, hogy nem esik jól. Ki kellene akadnom, vagy túlreagálom és fogjam úgy fel, mint egy buli, ahova kettesben mennek (ez sem jobb)?



2014. aug. 19. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:

Nem fogok leállni veszekedni! :)

Nem gondolom, hogy ebben a helyzetben hibás lettem volna, soha nem tiltottam el senkitől, a lány barátaitól sem. Ezt soknak éreztem, elmondtam a páromnak, aki lehülyézett, ezért kérdeztem itt rá mások véleményére. Nem tudtam eldönteni, hogy vajon tényleg én parázom túl, avagy másnak is rosszul esne. Az én oldalamat erősítette mindenki itt is és a való életben, a barátaim és a családom is.


Már nem is az esik rosszul, hogy végül elment. Ez egy tény. Az esik brutálisan rosszul, hogy hiába rágtam a fülét hetekig, meg sem fordult a fejében átgondolni, megfontolni... Teljesen figyelmen kívül hagyta a véleményemet, tojt rá magasról, hogy én ezt megalázónak érzem. Nem mellesleg egy hülye üzenetet nem írt volna éjszaka, hogy "heló marha, még élek", másnap délután került elő. Akkor is lekezelő volt, még én voltam a hülye, mert hisztizek és nem mentem haza.

Nem tartok attól, hogy megcsalt, de őszintén szólva, ha igen, akkor nem is akarok róla tudni. Nekem ez is éppen eléggé fáj és éppen elég nagy pontot tett az i-re. Nincs szükségem mégegy döfésre...

2014. szept. 16. 18:55
 72/78 anonim ***** válasza:
100%
Es most mi van veletek, kerdezo?
2014. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nem benned van a hiba. Jól gondolod, csináld végig. Ha nem keres, nem teper, akkor ennek részéről vége van, és vége is volt már egy ideje. Jobb így, mint több évi házasság után, gyerekkel a nyakatokon.


Hogy mennyire neked van igazad, azt az is erősíti pl., hogy a férjem szerint is egy érzéketlen tapló a párod. Már az gyanús volt neki a felolvasás során, hogy ezt az egy havernőt miért titkolta el előled, mikor a többit ismered, és nincs velük problémád. Ő mint férfi, már itt elakadt.

2014. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 A kérdező kommentje:
Átmenetileg elköltöztem otthonról, úgyhogy igazán semmi nincs velünk. Nem teper, mivel ő megvan róla győződve, hogy én reagálom túl. Éppen ez esik marha rosszul. Soha, semmilyen témában nem mentünk még el ennyire egymás mellett. Egyáltalán nem egyezik a véleményünk. Szerinte neki van oka megsértődni, szerintem meg nekem... Így eléggé meg vagyok lőve.
2014. szept. 17. 18:04
 75/78 anonim ***** válasza:
50%
ja majd ő fog neked könyörögni, térdenállva
2014. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Valójában miért nem szakítottál vele? Arra vársz, hogy ő mondja ki, hogy vége?

Én a helyedben mielőbb megmondanám, hogy VÉGE!!

2014. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, így jöttem el otthonról. Szerintem nem fogta fel. Hozzáteszem nekem sem könnyű gyakorlatilag egyik napról a másikra bedobni a kulcsot, megválni a lakásunktól és osztozkodni, hogy ki mit visz. A lelkemben ketté szakadt valami és ez visszafordíthatatlan, érzem, hogy vége, de arra még nem vagyok kész, hogy osztozkodni kezdjünk.
2014. szept. 18. 18:33
 78/78 anonim válasza:
100%
Szia! Teljesen egyetértek veled és a reakcióddal. Sajnos az a meglátásom, hogy a "párod" nem a Párod. Ez a példa ékesen bizonyítja. Tudod mit, nem véletlen, hogy így alakult és még az esküvő előtt kibukott ez a bili. Oké, hogy ez nem egy megcsalás és belehet állítani egy "jófej" gesztusnak, de veled szemben ez nem volt fair. Pláne, hogy a házasulandókat nem is ismerte, mert abban az esetben még könnyebb lenyelni a békát. De így, hogy ő csak egy kívülálló volt egyáltalán ciki, hogy részt vett egy ilyen eseményen, ami tényleg csak a családnak és barátoknak szól. Szóval szerintem ne rágd magad ez miatt, hogy jól döntöttél-e. A döntésed jó volt, most hagyj magadnak időt, hogy le tudd zárni ezt a kapcsolatot és lépj tovább hogy rád találjon egy olyan ember aki megért és megérdemlitek egymást. Sok erőt kívánok és csak a pozitív dolgaidra koncentrálj! Azért ha van fejlemény, írd meg :-)
2014. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!