Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek mással menne lagziba?

Figyelt kérdés

Tegnap hazaért a vőlegényem és teljesen váratlanul elmesélte, hogy XY lány barátja megkérte, hogy kísérje el egy esküvőre és ő rábólintott, úgyhogy szeptemberben egy szombaton ne számítsak rá.

Hirtelen azt sem tudtam erre mit kellene reagálnom. Sok lány barátját ismerem, akik tényleg csak barátok, őt pont nem és amikor megismerkedtünk is "dugdosta" előlem, késő esténként találkozgattak (erről leszoktattam) és ha hívta is lerázta, hogy majd visszahívja, ha nem leszek ott. Én ettől frászt kapok és akkor előáll a témával, hogy lagziba megy vele, amire nem is tudom mit kellene mondanom. Rosszul esik, hogy ki sem kérte a véleményemet és tudom, hogy fordított helyzetben neki is rosszul esne ugyanez, mégha most nem is ezt mondja.


Nálunk egy lakodalom belsőséges, családi esemény, ahova ha meghívunk valakit, akkor őt családostól várjuk, vagy párostól, nem haverostól, így nekem meglehetősen fura, hogy haveri alapon vinné ez a csaj a páromat egy lagziba.

Felétek mi a szokás?

Nem érint túl jól ez a dolog, nem csináltam belőle feszkót, de azért látszott rajtam, hogy nem esik jól. Ki kellene akadnom, vagy túlreagálom és fogjam úgy fel, mint egy buli, ahova kettesben mennek (ez sem jobb)?



2014. aug. 19. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
91%

Én aztán nem vagyok egy hisztérika, de ez nálam is kiverné a biztosítékot...


Nem is biztos, hogy vőlegényemnek szólítanám ezentúl. Mi az, hogy még meg sem kérdezett? szép kis kapcsolat :(

2014. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
98%
Férfi létemre nem tennék ilyet. Lehet akármilyen dögös a nő, akit el kellene kísérnem, nem tudnék úgy feszíteni mellette, hogy közben otthon vár a menyasszonyom...
2014. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 Imola Ágnes ***** válasza:
98%
Nem normális... tényleg nem vagyok aféltékeny típus...de ez nagyon nem fér bele.... főleg h te nem is ismered....
2014. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem en (sokszor tulon tul is) liberalis vagyok. De nekem ez nem ferne bele. Ez szamomra megalazo lenne, h massal megy el. Igy meg hogy mar voltak elozmenyek is, biztos letaposnek, meg ha azt is mondana, h hisztis vagyok. Elhiszem, h szamara ez tok termeszetes, h egy "havercsajjal" megy lagziba, ahol mindenki parkent fogja kezelni oket de ez nekem nem es kesz.
2014. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
97%
Ez nekem sem férne bele.
2014. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
98%
Kezdjük a lány baráttal, elég tapintatlan dolog tőle, hogy más vőlegényével akarja kísértetni magát. Keressen egy egyedülálló pasit vagy béreljen egyet, hiszen ma már azt is lehet. A sort pedig a vőlegényed folytatja, mert igent mond erre a tapintatlan kérésre. Oké, elfogadható, ha tényleg nem bánnád, de bizony bánod, erről szól a kérdésed, és én is így lennék vele. És amit ide leírtam, meg is mondanám a vőlegényemnek is a helyedben, akár HP-nak tart, akár nem, ez az én véleményem.
2014. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
98%

Én kiakadnék. Egyrészt a csaj kérésén, másrészt a vőlegény reakcióján.

Szerintem el kellene gondolkoznod erősen erről a kapocslatról, na és a kedves párodnak is.

2014. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
97%
nekem ez annyira rosszul esne, hogy képes lennék boritani mindent, ha ennyire egy huron pendül a -haver csajjal-, akkor költözzenek is össze, nem állnék a boldogságuk utjába.. azon a szép szombati napon össze is pakolnék.
2014. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
98%

Én is fel lennék háborodva, de nagyon.

A lány olyan, amilyen, bár tegyük hozzá, hogy az sem volt elfogadható dolog, hogy késő esténként találkozgattak meg meghitten telefonálgattak. Szóval az egy dolog, hogy a lány nyomul a barátodra meg meghívja erre az esküvőre. De a barátod miért nem mondja azt, hogy NEM? Én tutira nem fogadtam volna el egy ilyen meghívást, mert tudom, hogy a páromnak milyen rosszul esne.


Egyáltalán nem reagálod túl, akadj csak ki nyugodtan!

2014. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
98%

Egypárként kezelik majd Őket, a lány ezért hívta meg.

Ilyen sem mifelénk, semelyik tájon nem szokás csak azoknál akik semmibe veszik párjukat.

Nem gondolod, hogy a párod így akarja kiprovokálni a szakítást? Ne cirkuszolj csak kérdezd meg tőle, hogy mikorra tervezi a Ti esküvőtöket?

2014. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!