Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha párotok (vőlegényetek) ilyen kérdést írna ki? Mit lépnétek?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt.Pár hónapja már eljegyzés is volt. Ma beléptem az ő jelszavával az oldalra (nem direkt) és megtaláltam ezt a kérdést.Rendesen a padlóra vágott.Ti mit tennétek,mit mondanátok neki? 1 éve együtt is élünk...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__99..


2010. júl. 27. 22:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodnék azon, vajon tényleg fogdos-e nőket az utcán. Aztán azon, tényleg hűséges-e, ezekután, bár ez nemjeletn semmit.

Ne haragudj, de a kérdés alapján én egy végtelenül unintellignes és örökkékanos személyidéget láttam kibontakozni, persze ez lehet nem igy van, te ismered.

2010. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.. tuti elgondolkoznék hogy hűséges-e

de amúgy mondtad neki vagy próbáltad megbeszélni,

mert ha belegondolsz ő is fent van az oldalon ..

és ha véletlenül rá bukkan a kérdésedre

és megnézi a linket tuti magára ismer

akkor balhé lesz hogy öröm lesz halgatni ..

2010. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%
Az én férjem is megbámulja a csajokat és biztos van olyan amelyiket meg is tapogatná,de az nem azt jelenti,hogy meg is teszi.Te palid te ismered.Én is néha ráfeledkezek egy jo pasira és elképzelem milyen lenne,de ennél én is megállok,mert a férjemtől mindent megkapok szerelem szex barátság stb.És amig ez igy marad addig nem tartok attol,hogy ö vagy én mással legyünk.Ez a szeretet,tisztelet egymás iránt.Ha a pasid szeret és tisztel,valamint miden tökéletes nem fog mással lenni,max álmodozik,azt meg szabad
2010. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
nemsokára fel fogom kelteni.amúgy is lassan indulnia kell dolgozni...
2010. júl. 27. 22:57
 5/43 anonim ***** válasza:
75%
Büdös nagy paraszt, otthagynám!
2010. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem ne mondj neki semmit, arról sem, hogy tudod a kódját.

csak ideges lenne. mondjuk nem volt szép tőle ilyent kérdezni, és az is kitudódott hogy alapból nincs tisztában a férfi-nő kapcsolatokkal.

A kérdés mondjuk nem fűződött semmihez, tehát nem csalt meg téged, és csak a csajok általános viselkedéséről kérdezett, egy férfinak legalább ennyi joga lehet..

Ebből a jelentéktelen kis kérdésből, tehát nem lehet kiszűrni nagyon semmit, legfeljebb én azt, hogy nem éppen egy hűséges tipusú férfival van gondod, de nem tudom más mit szűrt ki ebből, az is lehet hogy én tévedek. Nem tudom

2010. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

1 éve megcsalt,bár megbocsátottam, mert bizonyította hogy szeret és megszenvedett a tévedésért. Bár konkrét szex nem volt köztük,de azért megcsalásnak nevezhető...

Azért mentem bele az eljegyzésbe mert szeretem, és úgy érzem megtette amit kellett hogy visszanyerje a bizalmamat és bizonyított is.

2010. júl. 27. 23:01
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
még az is, hogy nem éppen egy művelt úriember, a kérdése alapján
2010. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg a valaszokat is!Abbol sokminden kiderul.
2010. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, ha ezek melett meg is csalt...

ne áltasd magad azzal, hogy többet nem fog.

2010. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!