Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha párotok (vőlegényetek) ilyen kérdést írna ki? Mit lépnétek?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt.Pár hónapja már eljegyzés is volt. Ma beléptem az ő jelszavával az oldalra (nem direkt) és megtaláltam ezt a kérdést.Rendesen a padlóra vágott.Ti mit tennétek,mit mondanátok neki? 1 éve együtt is élünk...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__99..


2010. júl. 27. 22:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Rákérdeznék! Az a baj, hogy Te, nem akarod, hogy igaz legyen a dolog, inkább nem kérdezed meg. Pedig jobb tudni az igazat, és lépni időben, mint bizonytalanságban élni. Én onnan gondolom, hogy tényleg tesz ilyen dolgokat, mint amit írt, mert írta azt is, h ha megfogják a lány fenekét, még ő van megsértődve... Honan tudja, ha nem próbálta ?! Én tuti megkérdezném, és vállalnám, h belenéztem, véletlenül.
2010. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Itt aztán lesz patália, ha a vőlegényed rátalál a kérdésre...
2010. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
miért lenne patália? meg tudjuk normálisan beszélni a dolgokat.de mindenki magából indul ki...rákérdeztem nála.de semmiféle érdemleges választ nem kaptam. Csak annyit,hogy velem sose lehet semmit sem megbeszélni. Mikor konkrétan rákérdeztem hogy miért ír ilyeneket és tapasztalta e már,arra nem válaszolt.
2010. júl. 28. 00:20
 24/43 anonim ***** válasza:
83%

"meg tudjuk normálisan beszélni a dolgokat"

"velem semmit nem lehet megbeszélni sohasem"


Aha.

2010. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
49%
Haha, ugyanarra akartam rávilágítani, mint amit az előttem szóló írt! :D
2010. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
oké,ez 2 külön vélemény. vissza térhetünk a kérdésre?:)
2010. júl. 28. 00:33
 27/43 anonim ***** válasza:
49%
most saját magadnak mondtál ellent :>
2010. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

hm erdekesek a pasid feltett kerdesei... es erdekes mind a ketto a szerelem-sex rovatba kerult kiirasra.

nem tudom... lehet h meg nem csal meg... de vhol unja a kapcsolatot es kifele kacsingat. tehat elkepzelheto h ha felbukkanna egy sexis nagyon jo no, es aki nem kepenvagja hanem el is megy vele, akkor nem kizart dolog h megtenne.

nekem a kerdesekbol az jon le, h a srac meg eretlen, eretlen egy tartso komoly kapcsolathoz. es meg mindig neki a kulso fontosabb mint a belso ertekek. ugy tunik nekem h nem bir ferfi osztoneivel. ugy tunik erezni karja a hoditas varazsat. sok ilyen ferfi sosem fog felnoni. az ilyen tipusu ferfiak mindig is csak egy targynak fogjak tekinteni a not. ha nem 'A' akkor majd lesz 'B'. a kerdes te szeretnel e egy ilyen kpacsolatban elni. allandoan attol rettegni h mit talalz ki rola, vagy h mikro csal meg, ha kesobb jon haza, akkor biztos megcsal etc.

en elgondolkodnek azon h egyszer szeretnel-e csaladot. egy ilyen ferfi nem alkalmas apanak. sok no meghizik, vagy mas alakja lesz szules utan, kiszelesedik, nem mindenki de te nem tudhatod h a te alakod hogyan fog valtozni a tested a hormonok hogyan fognak erre a valtozasra reagalni. es mi lesz ha nem leszel olyan csini mint elotte? vagy mi lesz ha sulyfelesleggel fogsz kuzdeni? akkor az ilyen ferfi nagy valoszinuseggel elhagy mert mar nem vagya regi vagy megcsal mert jo h valaki mossa a koszos cuccat, de fel sem fogja h az a gyerek az az ove is es te hoztad a vilagra.

en az olvasottakbol nem fuzok sok remenyt egy ilyen tipusu szemelyisegu emberhez. ha te komoly kapcsolatra vagysz, hazassag, gyerekek,en a helyedben elgondolkodnek ezen a kapcsolaton es nagy valoszinuseggel kilepnek belole. jobb kesobb mint soha.

2010. júl. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Sosem volt jó alakom. mindig is duci voltam,nem is olyan kicsit...
2010. júl. 28. 13:09
 30/43 anonim ***** válasza:
szerintem irj be mint válaszoló és kérdezgess tőle, igy lebuktathatod
2010. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!