Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha párotok (vőlegényetek) ilyen kérdést írna ki? Mit lépnétek?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt.Pár hónapja már eljegyzés is volt. Ma beléptem az ő jelszavával az oldalra (nem direkt) és megtaláltam ezt a kérdést.Rendesen a padlóra vágott.Ti mit tennétek,mit mondanátok neki? 1 éve együtt is élünk...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__99..


2010. júl. 27. 22:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Marmint amit a parod valaszolgat a gyikon.
2010. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
ezek mellett? mikről beszélsz? nem áltatom magam,de hol van megírva hogy igenis újra meg fog csalni??
2010. júl. 27. 23:07
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, hogyha egyszer megcsalt, másodszor is meg fogja próbálni. ezt bizonyitja a kérdés

lehet azután, miután házasok vagytok. fogadd meg az előbbi tanácsomat..ne szólj hogy tudod a kódját, hátha fog itt még olyansmiket kérdezgetni amiről több minden kiderül, feltéve ha ezt a kérdést nem az ő bejelentkezéséről irtad ki

2010. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
23.06-os Miről veszélsz? én nem láttam sehol választ...
2010. júl. 27. 23:08
 15/43 A kérdező kommentje:
* beszélsz
2010. júl. 27. 23:09
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Masok kerdeseire adott valasza.
2010. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi konkrét a kérdésben,tehát úgy tűnik,hogy valóban egyszerűen csak a női logikát,gondolkodást akarja jobban megérteni.Viszont elgondolkodtam azon,hogy ha valóban nincs semmi a háttérben,akkor miért nem téged kérdezett meg.Hisz ez egy jó kapcsolatba simán beleférne.

Tehát lehet hogy nem azon kéne gondolkodnod,hogy megcsalt-e,hanem azon,hogy hogyan lehetne javítani a kapcsolatotokon.

2010. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
ha nem mondanám el,hogy tudok róla akkor sem hiszem hogy lennének durvább kérdései.tud róla,hogy sokat nézem az oldalt és bármikor lebukhat.Így ha mégis csajozna tuti nem ide írna valamit.
2010. júl. 27. 23:14
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Más kérdése nem volt ilyen?Nézd meg a kérdésekre adott válaszait is,sok minden kiderülhet még!
2010. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
nem adott még választ. másik kérdése,mondjuk ezt én kértem tőle,hogy randizzunk.szinte mindent én mondtam neki( bár az hogy unalmas,abban nem vagyok benne biztos) egy veszekedés alkalmával.pár napra rá írta ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__10207..
2010. júl. 27. 23:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!