Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha párotok (vőlegényetek) ilyen kérdést írna ki? Mit lépnétek?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt.Pár hónapja már eljegyzés is volt. Ma beléptem az ő jelszavával az oldalra (nem direkt) és megtaláltam ezt a kérdést.Rendesen a padlóra vágott.Ti mit tennétek,mit mondanátok neki? 1 éve együtt is élünk...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__99..


2010. júl. 27. 22:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont... Ott a tuti megoldás.:)
2010. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Ne hari, de akárhogy nézel ki, ez akkor is szemétség! aki egyszer megteszi megteszi mégegyszer!
2010. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
ki kell rugni és ne legyél bánatos miatta egy pillanatra sem.
2010. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
88%
Ezekből a kérdésekből, amiket feltett, egy nagyon buta és éretlen ember rajzolódik ki, aki nem képes uralkodni az ösztönein és elkerülhetetlenül meg fog csalni, amikor csak alkalma adódik rá; abból, h éjszakai műszakban dolgozik, még az is lejön, hogy műveletlen, képzetlen, sose lesz karrierje vagy legalább az átlagot elérő egzisztenciája. A megbízható társnak vagy családfőnek egyetlen kritériumát sem teljesíti, egy ilyen lúzert az ismertségi körömből senki nem tűrne meg maga mellett. Más kérdés, hogy - ne haragudj, ha ez kegyetlenül hangzik, de gondolom, te is gondolkodtál már ezen - kövér nőkre nincs nagyon igény, így joggal tarthatsz attól, hogy ez a legjobb, amit kaphatsz. Ha lusta/gyáva/gyenge vagy változtatni, akkor dagonyázhatsz ebben a mocsárban tovább; ha emberhez méltó életre vágysz, rúgd ki ezt a világ vesztese alakot és fogyj le, légy igényes magadra, tanulj, művelődj!
2010. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy?
2010. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Hű utolsó.. van itt szigor!:)

Amúgy (kérdező) elég primitív kérdést tett fel a pasid (plusz kb az ötödik olvasásra tudtam értelmezni, mert vesszők nélkül nincs értelme ennek a mondatnak, és a kisbetűs rész is elé fura).. De ez a kérdés önmagában még nem ad okot arra, hogy hűtlenségre gyanakodj, pláne, hogy kidobd. Amit feltételezni lehet, az maximum az, hogy egy tahó. (Már elnézést.. feltételesen írtam!) De te ismered őt jobban.. szóval érdemleges választ senki mástól nem kaphatsz saját magadon kívül, maximum újabb megvilágításokat. Arra vigyázz, hogy ne legyen semmi, amit nem mersz bevallani magadnak. Egy házasság komoly dolog, nem szabad kétségek közt maradni!

2010. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
(vagyis utolsóelőtti)
2010. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Amúgy a tahóság már önmagában megállná a helyét mint szakítási indok, de gondolom ez esetben már ez megtörtént volna az elmúlt 3,5 év során.
2010. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
gen,sok minden lejön a kérdésből, nem állítanám hogy műveletlen tahó.Nem azért éjszakázik,mert ő akarta így, de biztos állást keresett,ami nem min. bérért van és ezt találta(legalább becsületesen dolgozik). igazatok van,hogy csak én tudom eldönteni,de az az igazság,hogy mindemellett szeret és figyelmes,soha nem emelt rám kezet,igyekszik a kedvembe járni(még ha nem is mindig jön össze)kedves, és odaadó és szeretem. Lehet hogy nem egyetemi,főiskolai végzettsége van,de ettől még jó ember. És kedves 20: 09-es éppen tanulok,művelődök :) és megcáfolom amit írtál,mert az ismeretségi körömben sok srácnak van duci barátnője, és ha engedném nekem is lenne udvarlóm,szóval ha nem is rengeteg de van pár srác kinek igénye van rá. köszönöm azoknak akik hasznos válaszokat írtak,és nem kioktattak
2010. júl. 29. 22:44
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:09

Te barátom retardált, sekélyes, nagyarcú, pobafingó kis k.csög vagy...

Annyira, de annyira beverném azt a deformált fejed, ehhh... Nah, gyere, és ossz le a műveltségeddel, meg az életcéljaiddal, és a karriereddel. A saller akkor is neked fog fájni.

Mi az egyáltalán, hogy az ilyen nőkre nincs igény??? Te magadnál vagy nálam??? Hogy formálsz te arra jogot magadnak, hogy ezt kijelentsd? B.zi!

Attól, hogy éjszaka is jár dolgozni, mert nem egy irodában dagasztja a seggét, még műveltebb lehet, mint Őfelsége. Született vesztes, meg looser... Te ki a f@szomnak képzeled magad??? Azért mert feltesz egy kérdést, és megtudod, hogy dolgozik éjjel is (mert nem csak ilyen kriptatöltelékek léteznek, mint te) valószínűleg pénzért, ebből te leszűrted a konzekvenciát, hogy tanulatlan, semmirekellő, műveletlen a tag??? Téged élve kellene elásni. De ha már annyira okos vagy, legalább adj nevet a hozzászólásaidhoz, hogy el tudjuk olvasni más kérdéseknél is felettébb megrázó, szívfacsaró mini esszéidet... Tapír!

2010. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!