Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha párotok (vőlegényetek) ilyen kérdést írna ki? Mit lépnétek?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt.Pár hónapja már eljegyzés is volt. Ma beléptem az ő jelszavával az oldalra (nem direkt) és megtaláltam ezt a kérdést.Rendesen a padlóra vágott.Ti mit tennétek,mit mondanátok neki? 1 éve együtt is élünk...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__99..


2010. júl. 27. 22:43
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

előzővel teljesen 1etrétek

szerintem is aza műveletlen inkább aki iylen sekélyes, felszínes dolokra aalpoz!nulla IQ

2010. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Hm, SilverTiger, mutass már nekem akárkit, aki éjszaka dolgozik, nem csak nagyon átmeneti jelleggel, és viszonylag jól keres, vagy jó karrierlehetőségei vannak! Azt, h műveletlen tahó, nem az éjszakai műszakból szűrtem le (látom, te is hadilábon állsz a szövegértelmezéssel), hanem a kérdéseiből, amiket kiírt kisiskolás fogalmazással, fogalomtévesztésekkel (pl kihívó helyett kirívó), értékelhetetlen központozással és végletekig ostoba/bunkó témában (miért pofozzák meg szexin öltözött ismeretlen nők, ha letapizza/lesmárolja őket a nyílt utcán, mindezt vőlegényként - ebből látszik, hogy neki sem jön be a testesebb barátnője, ill. mások jobban bejönnek neki, csak őket nem kaphatja meg).

A "kövér nőkre nincs nagyon igény" állításommal csak az vitatkozhat, aki nincs tisztában a mai mainstream szépségideállal, amely állítás természetesen megengedi az egyéni ízlések eltérését ettől, ezért nem azt írtam, hogy "nincs igény". Te vajon a magazinok címlapján, a kifutókon és Hefner bácsi villájában is csupa túlsúlyos nőt látsz? A nők felét állandó hízókúrázni látod? Oké, hogy pl 2-3 kiló felesleg nekem sem számít, de a "mindig is duci voltam, nem is kicsit" ennél jelentősen nagyobb súlytöbbletre enged következtetni, és csúnya nőknek kevesebb esélye van olyan férfit találni, aki őszintén szereti és egzisztenciát is teremtett magának. Ezért tanácsoltam a kérdezőnek, hogy szabaduljon meg a pluszkilóitól és a vőlegényétől, és kezdjen új életet, amennyire csak tud, várhatóan jobb lesz neki.

Elnézést kértem, és kérek is, ha kegyetlennek tűnik, amit írok, de a rendelkezésemre álló információk alapján nagy valószínűséggel helyes képet festettem fel a helyzetről, ami nem rózsás, de nem is reménytelen. Egyáltalán nem kötelező hallgatni rám, de az oldal céljainak, hogy más emberek álláspontját megismerjük bizonyos kérdésekben, megfelel.

Nem én vagyok a "retardált, sekélyes, nagyarcú, pobafingó kis k.csög", hanem egyszerűen te vagy frusztrált és irigy. Visszavágásod kimerült céltalan sértegetésben és fizikai erőszakkal való fenyegetésben ahelyett, hogy logikai hibát kerestél volna az érvelésemben és hitelt érdemlően cáfoltad volna. Lehet, hogy meg tudnál verni (bár 190 centi és 90 kiló fölött vagyok, szóval szerintem inkább te lepődnél meg), de van egy olyan érzésem, hogy kettőnk közül nem te leszel sikeresebb és boldogabb ember; ez megfelelő elégtétel nekem.

2010. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Most nem azért de hogy jön ide a siker,karrier egyebek????Azért mert te arra vágysz,ám legyen. DE tudod valaki így is tud élni,párom nem keres rosszul,pont azért nem mert éjszakázik,és hiszed vagy sem,jelenleg nem a szakmájában dolgozik,pihenőre rakta,de ha vissza megy szép karriert tud befutni.Szóval azért mert most itt és ekkor dolgozik nem jelent semmit.Az eszedbe se jutott hogy azért teszi hogy jobban éljünk?Örülök hogy TE megteheted hogy tanulj,neki nem volt miből és senki sem ált mellette,mögötte
2010. júl. 31. 12:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!