Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek ilyen kéréssel állna elő?

Figyelt kérdés

Barátnőm már kb.3 éve van együtt a párjával, volt eljegyzés, nyáron lesz az esküvő. Lakást, autót már vettek közösen. A srác azzal állt elő, hogy szeretné, ha még egy 3. személy, egy nő is velük élne. Állítólag még csak ötlet, nincs konkrét személy.

Barátnőm tőlem kér tanácsot, de én erre nem tudok, de nem is akarok neki semmit mondani.

A srácnak amúgy már volt egy házassága, kb. 1 éve mondták ki a válást, a gyerek velük él.


2011. máj. 8. 19:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyrészt, ha az előző házasságból származó gyerek velük él, akkor már nem harmadik személy lenne, hanem negyedik...

Hát attól függ, hogy ki lenne a negyedik személy, ha családtag, az valamilyen szinten érthető lenne, de ha mondjuk az exfelesége, az gáz. Én biztosan nem mennék így bele egy házasságba vagy összeköltözésbe sem, ha másik nőt is oda akarna fogadni lakni. Háremet akar tartani? :O

2011. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ ki az a 3. nő. Egyébként én biztos nemet mondanék a páromnak. Ha családtag ha nem (ha egy idegen nő akkor meg pláne). 2 nő nem fér meg 1 háztartásban, ez tapasztalat.
2011. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%

Ha az én pasim lenne, azt mondanám, hogy persze, de csak akkor, ha a másik nő főzne-mosna ránk, így legalább csak egymással foglalkozhatnánk!

Amúgy beteg a csávó. Gyerek mellé ilyen zavaros kapcsolatokat?!

2011. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Kiröhögném és elhajtanám.
2011. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak egy darabig lakna velünk az a nő, mert jelenleg nincs hova mennie természetesen beleegyeznék ha jóban van a vőlegényemmel. De mivel nincs konkrét személy furcsán néznék rá és megkérdezném "mi van?"...ez normális.
2011. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Iszlám vallású a csávó?
2011. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

demost ez ilyen zsákbamacskanő, vagy van konkrét meghatározás:

anyós, bébiszitter (olyan nálunk is lakott),házvezetőnő, a húg, barátnő, másik feleség......?

vagy meglepi lesz? vagy mivan?

2011. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Bocsánat, eltévesztettem.


A kapcsolatukba akar egy 3. személyt, ágyasnak, szeretőnek vagy akárminek. (szóval a házban 4-en lennének. Köszi!)


Nem iszlám vallású.

2011. máj. 8. 19:42
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondja meg a férjének, hogy ilyesmin már ő is gondolkodott, és talált is egy pasit, aki szívesen odaköltözne hozzájuk, akkor élhetnének édes 5-ösben.
2011. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
Szeretőnek?komolyan mi f*sznak neki esküvő,menjen kupiba.
2011. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!