Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek ilyen kéréssel állna elő?

Figyelt kérdés

Barátnőm már kb.3 éve van együtt a párjával, volt eljegyzés, nyáron lesz az esküvő. Lakást, autót már vettek közösen. A srác azzal állt elő, hogy szeretné, ha még egy 3. személy, egy nő is velük élne. Állítólag még csak ötlet, nincs konkrét személy.

Barátnőm tőlem kér tanácsot, de én erre nem tudok, de nem is akarok neki semmit mondani.

A srácnak amúgy már volt egy házassága, kb. 1 éve mondták ki a válást, a gyerek velük él.


2011. máj. 8. 19:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

"Lakást, autót már vettek közösen."

Na ez a szívás ^^


Mondani meg mi mást mondhatnál, mint az itteni összes eddigi hozzászóló.

A palinak már a kérdésért is járna a szívlapát.

2011. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
86%
Először is a kérdése hatalmas pofon lenne számomra, és sürgősen kiszeretnék belőle. Aztán belemennék a dologba és odavinnék én is egy pasit a poén kedvéért. Nem sokáig, csak amíg alaposan megleckéztetem. Aztán agyő nagy ő.
2011. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
A faszi egóját mindenképpen letörném.
2011. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
88%

Biztos vagyok benne, hogy van olyan akinek ez megfelelne, de ha a barátnőd kétségbeesetten mesélte, akkor neki nem lenne megfelelő. Ahogy nekem sem.

Én valószínűleg megmondanám, hogy ha 2 nő kell neki, akkor máris kezdheti keresheti mindkettőt, mert én NEM leszek az egyik!

2011. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom, ekkora hülyeséget......

Amúgy van olyan ismerősöm (egy házaspár), aki kb 15 éb házasság után "bedobott egy csajt a közösbe", egyetlen alkalomra. Mert már uncsi volt a szex. De az illető nem költözött öda (mivaaan????), és ez 15 év után történt, nem az esküvő előtt három hónappal. Jézusom......

2011. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetesen, szakitania kell. Ahogy a srac kimondta a kerdest, mar szakitani kellett volna.

A lakas, kocsi dolgot meg lehet oldani.

Nagyon felhaborito ilyesmit olvasni.

2011. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért komoly.. a pasi be sem éri annyival, hogy legyen egy 3. személy az ágyban, ő egyből beköltöztetné magukhoz és egyenlő magasságba emelné a feleségével. Ez tényleg hárem..

Nem is értem, hogyan maradhatott ennyi ideig rejtve ez a fele a pasinak, de még mindig jobb, mintha esküvő és gyerek után érte volna hideg zuhany a barátnődet. Én a sajátomnak annyit tanácsolnék, hogy összeférhetetlen véleménykülönbség miatt szakítson a vőlegényével, mert ha ebbe belemegy, soha az életben nem lesz boldog. Egy nő igényli, hogy a társán bizonyos dolgokban azért ne kelljen osztozkodni.. biztosan talál olyat, aki teljes egészében hozzá akar tartozni, és nincs szüksége mellette pótlékra, vagy legalábbis ilyen formában nem, mert ez abszurd. Én nem ismerek olyan személyt, aki belemenne egy ilyen szituációba, és szerintem elenyésző lehet a számuk, a barátnőd pedig úgy érzem, nem tartozik közéjük..

Mellesleg a gyerek is jó példát látna maga előtt..

2011. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd az "átlagos" családmodellt részesíti előnyben, akkor amikor a kérdés elhangzott, azonnal szakítania kellett volna. Tapasztalatból mondom. Felesleges áltatnia magát hogy nem gondolta komolyan meg hasonlók. A csávó nem úgy szereti őt mint ahogy a lány azt szeretné, úgyhogy felesleges folytatni.


TIPLI de rögtön

2011. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

A csávó nagyon tudhat valamit, ha már a 2. nőt szédítette el a házasságig és olyat is találna, aki beszáll 3.-nak...


Biztos egy csődör.


Az én vőlegényem nem is merne ilyen kéréssel előállni... hiszen azért jutottunk el a jegyességig mert ismerjük egymást, tudjuk egymás igényeit és elveit, valamint szeretjük egymást. Ezek alapvető dolgok egy jegyességhez. Ha egy ilyen kérdés egyáltalán felmerülhet, akkor fel kell tenni azt a kérdést is, hogy "ki volt ez az ember 3 évig mellettem?"


Azt mondd a barátnődnek, hogy ez a férfi nem érdemli meg őt és nem véletlenül van túl egy váláson. Hazudott neki és félrevezette... fújja le az esküvőt.

2011. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy hogy a .....ban voltam ilyen hülye ...., hogy nem vettem észre, hogy kivel élek együtt. (A pontok helyén olyan szerepelt, ami fennakadt a trágárságszűrőn. Mindenki helyettesítse be, azzal, amivel akarja.)
2011. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!