Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek ilyen kéréssel állna elő?

Figyelt kérdés

Barátnőm már kb.3 éve van együtt a párjával, volt eljegyzés, nyáron lesz az esküvő. Lakást, autót már vettek közösen. A srác azzal állt elő, hogy szeretné, ha még egy 3. személy, egy nő is velük élne. Állítólag még csak ötlet, nincs konkrét személy.

Barátnőm tőlem kér tanácsot, de én erre nem tudok, de nem is akarok neki semmit mondani.

A srácnak amúgy már volt egy házassága, kb. 1 éve mondták ki a válást, a gyerek velük él.


2011. máj. 8. 19:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem lennék sem megijedve sem szívbajos. Fognám és odahordanék egy jóképű csávót és bemutatnám:íme a harmadik:D

aztán lapát az ilyen f*sznak. Érdekes...az ilyen miért akar házasodni???


Kamugyanús a kérdés. Bocs kérdező...vagy tényleg ennyire ribancok a faszik?

2011. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Barátnőd helyébe a 3.személy jöhet,de akkor én mennék.
2011. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Ha felhozza a témát, akkor mindenképp megmondom neki, hogy szerintem jobban jár, ha otthagyja. Bár amilyen kis naiv lélek, nem lesz ennyire egyszerű.


És kedves utolsó előtt, sajnos nem kamu. Bár az lenne... Először nem tudtam én sem, hogy mit szóljak, azt hittem szívat a barátnőm. Aztán kiderült, hogy tényleg komoly. Erre meg már végképp nem tudtam mit mondani.

2011. máj. 8. 21:23
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Bár amilyen kis naiv lélek, nem lesz ennyire egyszerű.

Na az ilyen naivákat soktak a pasik jól kifacsarni...

2011. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen naívak, vagy inkább mazochisták, pont az ilyen pofonoktól tanulják meg, hogy mennyire nem szabad ilyennek lenni. Nekem is egyik barátnőmet kifacsarta egy pasi rendesen, szörnyű volt látni mennyi ideig hagyta, és nem bírt kilépni. Sajnos nem tudsz segíteni, csak ha keményen megmondod, de attól még úgyis maga oldja majd meg a maga módján. Gondolom egy pasit odavinni tuti nem merne, mint 3., ha ilyen..
2011. máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
én nem értem miért vagytok ilyen prűdek, hát mi a probléma abban, ha feldobja kicsit a sexet? attól még nyilván nem véletlenül vele akar megházasodni, tehát őt szereti, ez evidens, de a szexet attól még lehet színesebbé tenni, és szerető lehet pár
2011. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

06:53


Azért vagyunk prűdek, mert nem csak a szexet akarja feldobni, ha elolvastad volna rendesen.

Nyárra tervezik az esküvőt, és a pasi még egy nőt költöztetne a lakásba barátnőnek, szeretőnek. Nem csak egy egyszer dologról van szó.

2011. máj. 9. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!