Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek mással menne lagziba?

Figyelt kérdés

Tegnap hazaért a vőlegényem és teljesen váratlanul elmesélte, hogy XY lány barátja megkérte, hogy kísérje el egy esküvőre és ő rábólintott, úgyhogy szeptemberben egy szombaton ne számítsak rá.

Hirtelen azt sem tudtam erre mit kellene reagálnom. Sok lány barátját ismerem, akik tényleg csak barátok, őt pont nem és amikor megismerkedtünk is "dugdosta" előlem, késő esténként találkozgattak (erről leszoktattam) és ha hívta is lerázta, hogy majd visszahívja, ha nem leszek ott. Én ettől frászt kapok és akkor előáll a témával, hogy lagziba megy vele, amire nem is tudom mit kellene mondanom. Rosszul esik, hogy ki sem kérte a véleményemet és tudom, hogy fordított helyzetben neki is rosszul esne ugyanez, mégha most nem is ezt mondja.


Nálunk egy lakodalom belsőséges, családi esemény, ahova ha meghívunk valakit, akkor őt családostól várjuk, vagy párostól, nem haverostól, így nekem meglehetősen fura, hogy haveri alapon vinné ez a csaj a páromat egy lagziba.

Felétek mi a szokás?

Nem érint túl jól ez a dolog, nem csináltam belőle feszkót, de azért látszott rajtam, hogy nem esik jól. Ki kellene akadnom, vagy túlreagálom és fogjam úgy fel, mint egy buli, ahova kettesben mennek (ez sem jobb)?



2014. aug. 19. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
100%
őszintén sajnállak kérdező. szabadulj meg minél hamarabb ettől a féregtől! sok sikert kívánok neked!
2014. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Jól teszed, maradj a barátnődnél, nem érdemel meg Téged!

Mielőbb szakíts vele, mondd meg neki, hogy vége van.

NE adj neki esélyt, nem fog megváltozni, nem te vagy a legfontosabb neki..

2014. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
9%

ugye érdemes volt pattogni meg ultimátumot adni?

gratulálok, jól elintézted.

szakíts vele, talál egy értelmesebb nőt!

2014. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ezen csak mosolyogni tudok és ezúttal is sok sikert kívánok neki ehhez! :)

Én úgyérzem jó páros lettünk volna.

2014. szept. 15. 18:42
 65/78 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem fel sem fogta, nem vette komolyan, amit mondtál neki. Most majd talán komolyan veszi. Én azért még szurkolok nektek. Mindenki hibázhat. Van, akinek nagyobb pofonra van szüksége ahhoz, hogy erre rájöjjön. Talán a szakítás majd ráébreszti, hogy fontossági sorrendet igenis kell állítania.
2014. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint a kerdezo a hibas, az teljesen ostoba es/vagy troll.

Nem ertek egyet abban, h tobb pofont kell kapnia, h ertekelni tudja. Masnap csak delutan hivott fel... Ne legyenek illuzioid, nem ugy tunik, h nagyon meghatja.

Pontosan tudta, h fajdalmat es csalodast okoz, megsem dontott maskepp... Vannak ilyen erzelmileg serult emberek, akiknek semmi beleerzo-kepessege nincs.

Neked sok sikert kivanok, uj eletet kezdeni.

2014. szept. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
0%
Hisztikirálynő megkapta amit érdemelt. Tutira a csajjal szórakozott egész este, legalább nem a savanyú fejed várta otthon
2014. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Utolsó, te érzéketlen vagy és megalkuvó. Gondolom, téged bárki csak lábtörlőnek használ.
2014. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
0%

igen, annak, persze.

de majd hisziparádét szervezek, ha a pasim más nőneműekkel beszélget, vajon miért kellett előle titkolnia a pasinak ezt a barátnőt? de most megoldotta, szépen a karjába lökte, de annyira gondolom nem érzi magát sz.rul, ha ide írogat, hogy akkor egészségükre!

2014. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
100%
#69 Te nem vagy normális. A kérdező nem hisztizett. Elvárható lett volna, hogy a barátja figyelembe veszi a kérését, és nem más csajokkal megy bulizni. Ráadásul csak másnap délután kerül elő. De még jó, hogy vannak ilyen csajok is mint te, legalább az olyan pasiknak is jut vki, mint akiről a kérdésben szó van.
2014. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!