Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek mással menne lagziba?

Figyelt kérdés

Tegnap hazaért a vőlegényem és teljesen váratlanul elmesélte, hogy XY lány barátja megkérte, hogy kísérje el egy esküvőre és ő rábólintott, úgyhogy szeptemberben egy szombaton ne számítsak rá.

Hirtelen azt sem tudtam erre mit kellene reagálnom. Sok lány barátját ismerem, akik tényleg csak barátok, őt pont nem és amikor megismerkedtünk is "dugdosta" előlem, késő esténként találkozgattak (erről leszoktattam) és ha hívta is lerázta, hogy majd visszahívja, ha nem leszek ott. Én ettől frászt kapok és akkor előáll a témával, hogy lagziba megy vele, amire nem is tudom mit kellene mondanom. Rosszul esik, hogy ki sem kérte a véleményemet és tudom, hogy fordított helyzetben neki is rosszul esne ugyanez, mégha most nem is ezt mondja.


Nálunk egy lakodalom belsőséges, családi esemény, ahova ha meghívunk valakit, akkor őt családostól várjuk, vagy párostól, nem haverostól, így nekem meglehetősen fura, hogy haveri alapon vinné ez a csaj a páromat egy lagziba.

Felétek mi a szokás?

Nem érint túl jól ez a dolog, nem csináltam belőle feszkót, de azért látszott rajtam, hogy nem esik jól. Ki kellene akadnom, vagy túlreagálom és fogjam úgy fel, mint egy buli, ahova kettesben mennek (ez sem jobb)?



2014. aug. 19. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:

Es meg azt mondjak a noket nem lehet megfejteni.

Szerintem tiszta hulye, nincs jobb szo ra. Varom a fejlemenyeket!

2014. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
0%

szánalmas kapcsolat

pasi kamuzik

nő ultimátumokat ad

szép kis pár vagytok, jobban jártok mindketten ha szakítotok, mert gyerekek vagytok mindketten

2014. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:

Na, mi történt azóta kérdező?

Én nem válaszoltam eddig neked a kérdésre, mert csak most bukkantam rá, de elolvastam minden hozzászólást, és maximálisan egyetértek azzal, hogy ha elmegy az esküvőre akkor ennyi. Nehogy már egy havercsaj fontosabb legyen, meg annak az érzései hogy akkor kivel megy el, mint a menyasszonya!! Felháborító!!

2014. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 A kérdező kommentje:
Én sulizok, ő pedig elmegy a lagziba......
2014. szept. 12. 22:42
 55/78 anonim ***** válasza:
És hogy döntöttél? Beszéltetek azóta róla?
2014. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne. Kerlek meselj!
2014. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 A kérdező kommentje:

Nem tudok mit mondani... Nagyon el vagyok keseredve. Gyakorlatilag hetek óta rágom a fülét és "könyörgök" neki, hogy ne menjen el. Én úgy gondolom, aki ennyire figyelmen kívül hagyja az érzéseimet és ennyire semmibe veszi a kérésemet, az nem szeret igazán. Mérhetetlenül megalázónak érzem ezt az egészet és őszintén, nagyon komolyan elgondolkodtam a folytatáson.

Szerinte nem nagy ügy, "majd megnyugszom", szerintem viszont nagyon is az.

Sosem tiltottam el sehonnan és senkitől, sosem hisztiztem, ha menni akart valahova. Ez volt az első. Nem hisztiztem most sem, de rengetegszer elmondtam nyomatékosan, hogy nagyon nem esik jól és szerintem nem fair ez a részéről. Semmibe vette az érzéseimet. Mégcsak egy percre sem jutott eszébe átgondolni az én szemszögemből, avagy azt mondani, hogy megfontolja, végig tojt arra, hogy nekem hogy esik ez az egész. Megalázónak érzem, hogy az én kérésemmel, érzésemmel szembe menve egy másik nőt választott. Őszintén szólva egy hete alig beszéltünk és jó eséllyel ma sem megyek haza, talán holnap sem. Nincs is kedvem a társaságához, jelenleg úgy érzem rá sem bírok nézni. A szívem majd megszakad, már most is könnybe lábadt a szemem, ahogy csak leírtam a történteket. A lelkem úgy érzi vége. Mérhetetlenül csalódott vagyok.

2014. szept. 13. 17:15
 58/78 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalom :(. Szomoru, hogy ilyen van. Hogy lehet ennyire semmibe nezni a parunk kereset? Nem is ertem.

Szanalmas ez a pasi...

2014. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
100%

Vasarnap van. Tegnap volt az az ominozus nap?

Nagyon sajnalom, de jobb, h most kiderult, mint 3 gyerek utan. Ez total megengedhetetlen. Tudom, le leszek pontozva az ilyen szavak miatt... Ez a tiszteletlenseg. Nektek egy csapatban kell jatszani. Lojalisnak lenni egymashoz. Lathatoan mashogy velekedik.

Majd azert ird meg mi volt es sok erot kivanok!

2014. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen telt az éjszakám, az egyik barátnőmnél aludtam. Nem is tudom mi lett volna, ha egyedül lettem volna. Iszonyúan nehéz volt a lelkem és még mindig az.

Mégcsak fel sem tűnt neki, hogy nem vagyok otthon, kora délután hívott először, hogy hol vagyok, tegnap délután óta elérhetetlen volt... Nem is akarom tudni, hogy hol volt, ha nem a lagziban volt eddig (márpedig nyilván nem), akkor még is hol aludt, kinél, milyen állapotban volt. Ha hazament volna normális állapotban hajnali 1-2 körül, ahogy azt hangoztatta, akkor gondolom lett volna benne annyi, hogy nem most hív fel, hogy miért is nem vagyok én otthon!? Avagy ennyire érdekli mi van velem. Undorodom már az egész témától. Egyáltalán nem ilyennek ismertem meg, hatalmasat csalódtam, sosem fogom elfelejteni ezt a délutánt és éjszakát, nagyon nagyon régen nem éreztem magamat ennyire rohadtul és olyan valaki nem tenne ki ennek, aki tényleg szeret 6engem. :(

Fogalmam sincs mi tévő legyek. Nincs kedvem hazamenni, nincs kedvem ránézni... Ez egy olyan komoly érzelmi szálat szakított el bennem, amit valószínűleg sosem fogok tudni lenyelni.

A barátnőmnél maradhatok néhány napot, ma még valószínű ezt kihasználom.

2014. szept. 14. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!