Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek mással menne lagziba?

Figyelt kérdés

Tegnap hazaért a vőlegényem és teljesen váratlanul elmesélte, hogy XY lány barátja megkérte, hogy kísérje el egy esküvőre és ő rábólintott, úgyhogy szeptemberben egy szombaton ne számítsak rá.

Hirtelen azt sem tudtam erre mit kellene reagálnom. Sok lány barátját ismerem, akik tényleg csak barátok, őt pont nem és amikor megismerkedtünk is "dugdosta" előlem, késő esténként találkozgattak (erről leszoktattam) és ha hívta is lerázta, hogy majd visszahívja, ha nem leszek ott. Én ettől frászt kapok és akkor előáll a témával, hogy lagziba megy vele, amire nem is tudom mit kellene mondanom. Rosszul esik, hogy ki sem kérte a véleményemet és tudom, hogy fordított helyzetben neki is rosszul esne ugyanez, mégha most nem is ezt mondja.


Nálunk egy lakodalom belsőséges, családi esemény, ahova ha meghívunk valakit, akkor őt családostól várjuk, vagy párostól, nem haverostól, így nekem meglehetősen fura, hogy haveri alapon vinné ez a csaj a páromat egy lagziba.

Felétek mi a szokás?

Nem érint túl jól ez a dolog, nem csináltam belőle feszkót, de azért látszott rajtam, hogy nem esik jól. Ki kellene akadnom, vagy túlreagálom és fogjam úgy fel, mint egy buli, ahova kettesben mennek (ez sem jobb)?



2014. aug. 19. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
85%

Mi keresnivalója van a lakodalmon a lánynak, ha senkit nem ismer ott? Én nem szoktam idegenek lagzijára járni, igaz, ismeretlenek meg sem hívnak.


"Nálunk egy lakodalom belsőséges"

Nálunk a rántott máj belsőséges :)

2014. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:

Átvert? Megalázott? Tudtam róla, hogy találkoznak és ez egy bizonyos fokig nem is zavart. Azt sem érzem, hogy megalázott volna, de a kérdésem amúgysem a múltbéli eseményekről szól. Ha önmagában a késő esti találkát megcsalásnak kellene vennünk, akkor én is számtalanszor megcsaltam a páromat az én fiú barátaimmal... Én ezt még nem tekintem annak.

MOST zavar, hogy elfogadott egy olyan meghívást, amit szerintem marhára nem kellett volna és részéről teljesen természetes ez az egész, csak én pattogok rajta.

A csajt pedig énsem értem tényleg, de erről leírtam a véleményemet az előző hozzászólásomban.

2014. aug. 21. 11:20
 33/78 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja, h neked ez szarul esik, mondd meg miert megy el megis? Ha igazabol ez neki nem is fontos?!

En nem ismerem a pasidat, csak azt tudom, h en 3 ev utan tudtam meg, h megcsalt, mikor mar szakitottunk, es raadasul mastol.

Es a 3 ev alatt tuzbe tettem volna erte a kezem.

Csak azt akarom ezzel mondani, h legyel resen, ne legy naiv!

Amugy legkozelebb mit fog lenyomni a torkodon? Kozos nyaralast a holgyikevel, h ne egyedul menjen szegeny?!

Szanalmasak. Foleg a csaj, de a parod se kismiska. Bocsi megegyszer, nem mrgbantani akartalak, csak a kerdesedre adtam valaszokat, amit lehet elfogadni vagy ignoralni, de ne huzd fel magad.

2014. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
Mondd meg,hogy hármasban mentek a lagziba,mert te is velük fogsz menni.
2014. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 A kérdező kommentje:

Nem húztam fel magam, valahol én is szánalmasnak tartom az egészet. Az előző párom már a kapcsolatunk elején is csalt, simán a képembe hazudott, pedig annyira de annyira éreztem. Brutál rossz érzések voltak bennem minden egyes csajnál, akit később a szakításunk után bevallott. Vagyis egy haverja lebuktatta...

Ezzel a lánnyal kapcsolatban nincsenek ilyen megérzéseim, nem érzem vetélytársnak sem külsőre, sem belsőre. Természetesen nyitva tartom a szememet azért.


Ma ismét összevesztünk rajta, már kínomban ide menekültem, pityergésig fajult. Én elmondtam, hogy vagy én, vagy a lagzi és igen, azt is, hogyha a lagziba elmegy, akkor szóljon, hogy számítsanak rám is, mert kettesben biztos nem mennek el.

Megkaptam a magamét újra, de ebből most nem engedek. Már az is jött indoknak, hogy a csaj már lejelentette, most hogy nézne ki, ha még is lemondaná, csináltathatnának új ültetőkártyákat (pont most nyomtatták), blabla...!? Hát rohadtul nem érdekel. Az én véleményem nem volt fontos? Az igen, hogy egy idegen pár mit fog szólni... Vicc az egész.

2014. aug. 21. 22:05
 36/78 anonim ***** válasza:
100%

basszus, nagyon sajnálom az egészet :/

a lány és a párod is iszonyat tahók, vagy tényleg van más a háttérben..

furcsa, hogy akármilyen laza kis esküvő is lesz, szerintük ez normális....

remélem rendeződik a helyzet, és a vőlegényed észhez tér.

van valami fejlemény?

2014. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
Nem nagy valami egy új kártyát kinyomtatni.
2014. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
Tortent ma valami?
2014. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:

Csináltathatnak új ültetőkártyákat...

Attól még, hogy a vőlegényed neve van a kártyán, más is leülhet a helyére. Majd a csaj megmondja az új kísérőjének, hogy tévedésből írták rá.

2014. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 A kérdező kommentje:

Mindennap történik valami ezzel kapcsolatos. Tegnap megkaptam az órarendemet, levelezőn csinálom a mesterképzést, pont arra a hétvégére is esik órám (150 km-re van az egyetem, tehát csak szombat késő este/éjszaka fogok hazaérni) és a fejemhez vágta, hogy akkor nekem miért nem mindegy, hogy ő hol is lesz aznap éjszaka?

Brutálisan döntésképtelen, tehát ismerem, tudom, hogy nehezére esik lemondani azt, amit már megígért, de kiharcolom. Nem áll szándékomban egész délután és éjszaka azon agyalni ők vajon mit csinálnak édes kettesben. Persze erre jön a válasz, hogy ez egy lagzi lesz, nem lesznek édes kettesben... Dehát úgysem fogom őket követni, felőlem szobára is mehetnek, sosem tudnám meg jó eséllyel. Nagyon zavar, hogy így áll hozzá.

Már ezerszer megkérdeztem tőle, hogy neki hogy esne, ha ilyen programot szerveznék mondjuk egy exemmel (akire harap) a háta mögött? Nyilván most az a válasza, hogy az én dolgom... Ha fordított helyzet lenne, még is tudom, hogy minden áldott nap ezen hisztizne és nem olyan finoman, mint én. Egyelőre csak rágom a fülét, nem hisztizek és nem toporzékolok, de ha nem veszi a lapot a lassú adagolással, akkor előbb utóbb feljebb kapcsolok.


Az ültetőkártya meg egyébként szerintem tök mindegy. Egy embernek szól, nem az egész násznépnek. Tök mindegy, hogy Józsi van rajta, vagy Pisti, ha az illető tudja, hogy neki arra a helyre kell leülnie, még ha egy kis malőr miatt nem is neki szól.

Újranyomtatni sem tart sokáig, de ha nem akarnak vele bajlódni, szerintem az sem gáz...

2014. aug. 23. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!