Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a vőlegényet...

Mit szólnátok, ha a vőlegényetek mással menne lagziba?

Figyelt kérdés

Tegnap hazaért a vőlegényem és teljesen váratlanul elmesélte, hogy XY lány barátja megkérte, hogy kísérje el egy esküvőre és ő rábólintott, úgyhogy szeptemberben egy szombaton ne számítsak rá.

Hirtelen azt sem tudtam erre mit kellene reagálnom. Sok lány barátját ismerem, akik tényleg csak barátok, őt pont nem és amikor megismerkedtünk is "dugdosta" előlem, késő esténként találkozgattak (erről leszoktattam) és ha hívta is lerázta, hogy majd visszahívja, ha nem leszek ott. Én ettől frászt kapok és akkor előáll a témával, hogy lagziba megy vele, amire nem is tudom mit kellene mondanom. Rosszul esik, hogy ki sem kérte a véleményemet és tudom, hogy fordított helyzetben neki is rosszul esne ugyanez, mégha most nem is ezt mondja.


Nálunk egy lakodalom belsőséges, családi esemény, ahova ha meghívunk valakit, akkor őt családostól várjuk, vagy párostól, nem haverostól, így nekem meglehetősen fura, hogy haveri alapon vinné ez a csaj a páromat egy lagziba.

Felétek mi a szokás?

Nem érint túl jól ez a dolog, nem csináltam belőle feszkót, de azért látszott rajtam, hogy nem esik jól. Ki kellene akadnom, vagy túlreagálom és fogjam úgy fel, mint egy buli, ahova kettesben mennek (ez sem jobb)?



2014. aug. 19. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
98%
A válaszolókkal maximálisan egyet értek. Sajnos ő már nem a te vőlegényed drágám. Hazudozik, sunyít, lapátra vele.
2014. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
97%

Elég tapintatlan, hogy meg sem kérdezte tőled.

De minek is megkérdezni, simán rávághatta volna, hogy "bocsi de nem".

Én kiakadnék!!!

2014. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 Kései Sirató ***** válasza:
51%

Kicsit szokatlan, hogy nem egy egyedülálló pasit keres maga mellé ez a nő.

Nekem is rosszul esne, főleg akkor, ha tudnám, hogy esetleg vetélytársam is lehetne ez a csaj. Ha 140 kilós tonna-madonna, akkor nem nagyon érdekelne az egész dolog, de ez esetben viszonoznám a pasim "kedvességét", tuti , hogy egy héttel később én nem érnék rá, vagy elmennék egy masszőrhöz, aki egy pasi és utána elmesélném neki részletesen, milyen jót tett az izmaimnak ez a masszázs.

2014. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
96%
Ez már nekem sem férne bele. Minimum lett volna, hogy a lány megkérdez téged, hogy nem-e zavarna a helyzet. Ez olyan pofátlan dolog. Ha összeházasodtok, akkor is mást fog kisérgetni, ha most ezt szó nélkül hagyod. Nem kell cirkuszolni, csak higgadtan leülni vele & elmagyarázni, hogy ez neked nem fér bele, idegen a hozzáállás&hidegrázást kapsz az egésztől, mert akárhogy is nézed, nem veszi ki túl jól magát, mert azért lássuk be, nem egy normális dolog.
2014. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
97%

Ez pofatlansag, mind a ket reszrol.

Ne hagyd magad, ne hallgass, mondd el amit gondolsz, ha meg nem tetszik neki, nem lesz tobbet volegeny.

2014. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem gondolkozz el, hogy ez a pasi a Te vőlegényed-e? Egy igazi férfi nemet mondott volna erre a kérésre. Mond meg neki, hogy neked nem esik jól, hogy egy másik nővel megy el, sőt, az sem esik jól, hogy nem beszélte előtte meg veled, és hogy egyáltalán ezt nem utasította egyből el. Mond meg neki, hogy nem vagy féltékeny, de gondoljon bele, mit érezne fordított helyzetben. Nyugodt, higgadt hangon beszélj vele, ne gondolja, hogy hisztérika vagy. Kérdezzél rá konkrétan, hogy ha elmegy, azok után mit vár a kettőtök kapcsolatától? Mert ha elengeded és együtt maradsz vele, soha nem lesz már olyan mint előtte....
2014. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
97%
Majd ird meg legyszi, h mit reagalt az a "jofej" gyerek...!
2014. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
97%

Furcsa,hogy a vőlegényed ennyire nem tud vagy nem akar egy bizonyos határt húzni a haver nőivel szemben.Ez az új "barátnő" kicsit sem tiszteli a ti kapcsolatotokat,jegybenjárásotokat.Én nem hivnám másnak a vőlegényét lagziba,ez nagyon gáz,de az is lehet,hogy nem is tudja a nő,hogy ti elvagytok jegyezve,lehet,hogy a barátod teljesen másként festi le a kapcsolatotokat,sőt nagyon valószinű ha még a telefonbeszélgetést sem hajlandó nyilvánosan előtted felvállalni.Rejtegeti a nőt előled.Hát valami nagyon nem stimmel.

A helyedben azt tenném,hogy megkérném a vőlegényemet hogy ebédeljetek még a lagzi előtt közösen hármasban.Ebéd közben mutogasd a lánynak az eljegyzési gyűrűdet,legyél elszállva,mesélj neki arról,hogy ti is tervezitek a lagzit amit nagyon vársz.Vagy mondd meg őszintén a vőlegényednek,hogy neked nem fér bele,hogy mással mulatozzon egy lagziba,te meg a menyasszonyaként otthon ülsz egyedül.

Esetleg kérdezz rá,hogy mi az oka annak,hogy azt érzi,hogy más lánnyal menne lagziba szórakozni,miért nem éri be veled.Szembesitsd a dolgokkal.

2014. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
97%

Nyomul a csaj.

Szerintem már dugtak is.

2014. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
100%
Kávézni elmehet, nade egy lagzira? Színházba és koncertre is együtt mennek? És mi az, hogy erre igent mondott? Ez még a csaj kérésénél is gázabb. Ezt csak abban az esetben nézném el, ha tudnám, hogy nehezen mond nemet ugy általában is, de még akkor is megmondanám a véleményem. Én biztosan megkérném, hogy mondja meg a csajnak, hogy keressen valaki mást, és magyarázza el nekem gyorsan, hogy hogyan is érez irántam, mert az alapján, hogy igent mondott erre a kérésre, ez nekem nem lenne világos...
2014. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!