Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem, hogy én az...

Ha úgy érzem, hogy én az utolsó vagyok a párom életében, az az én hibám, vagy az övé?

Figyelt kérdés

Van egy kislánya, és oké, az természetes, hogy neki a gyereke az első. Nem is lennék vele, ha nem így gondolná.

De az nagyon fáj, hogy úgy érzem, az exfeleségét mindenben fölém helyezi, csak mert ő a gyereke anyja. Szült neki egy gyereket, rendben, de attól még nem lesz automatikusan jó ember, nem kell piedesztálra emelni.

A párom állítja, hogy ez nem így van, hogy neki (persze a gyereke után) én vagyok a legfontosabb, nem pedig az exneje. De én ezt nagyon nem így érzem, és állandóan emiatt veszekszünk.

Tudom, hogy ennyiből ezt nem lehet megállapítani, de mégis, úgy általánosságban, kinek a hibája ez? Ha én valamiért ezt érzem, akkor neki csak kellett tenni ezért, nem? Bocsánat, ha hülyeségnek tűnik a kérdés, meg én is idiótának tűnök, de tegnap is egész éjjel veszekedtünk, és most nem tudom ennél érthetőbben megfogalmazni a lényeget. Remélem, így is érthető valamennyire.



2014. máj. 28. 12:15
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
52%

meg ne bántódj,de nagyon éretlenül kezeled a dolgokat. még h nincs közöd a nőhöz! ha valóban komoly a kapcsolatod a pároddal jó kapcsolatot kellene kialakítanod az exfeleséggel és a kislánnyal is. ez lenne a normális. az meg h vidd el a fürdőruhát.. a kislányért kellett volna megtenned nem a nőért!


úgy érzem te még nagyon fiatal vagy ugye? mert a stílusodból ez jön le.. nincs vele baj csak nagyon forrófejű vagy és kissé egoista

2014. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
pár év és lehet h a kislány hozzátok költözik. akkor is így fogsz a dologhoz állni?
2014. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ha továbbra is ezzel nyaggatod a férjedet, akkor ott fog hagyni, mert kinek kell egy féltékeny nő.

Törödik veled? Vannak közös programjaitok? Állandóan a volt feleségéről beszél?

Azt meg ne várd, hogy ki fogja magából törölni, hiszen az élete része volt, és a gyerek miatt valamilyen szinten az is fog maradni. Hogy nem 100 a figyelme irántad, az meg érthető. De azt neked kell tudnod, hogy szeret-e még tégedet, vagy sem. Megcsel-e vagy nem. Ha nem tudsz megbízni benne miért vagy vele? Miért neki kell bebizonyítani, hogy téged szeret? Ha nem elég neked, akkor miért ő pedálozzon még jobban? Vagy elfogadod ilyennek, vagy nem.

2014. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
A szüleidé. A szüleid neevletk úgy, hogy mindig te legyél az utolsó, és ennek megfelelően választottál párt magadnak. Ők a hibások, viszont az a jó hír, hogy ezen mindig lehet változtatni - de az már a te dolgod!
2014. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Egyetértek a 28-assal, csak kiegészíteném azzal, hogy nemcsak az exfeleség-gyerek kérdés adhat ilyen forró vitára alapot, hanem ahogy nálam történt, a szülők felé. A férjem a szüleit tette elém kitartóan olyan majmolással, hogy többször kérdeztem rá, hogy te most külön családot szeretnél-e velem, vagy csak egy testvért választottál magad mellé a személyemben a szülőknek való vakon ugrálásra, avagy ellátására, hogy jobb kiszolgálást kapjanak mintha egyedül csinálnád? Gyerekünk nem lett, de válás igen.Szóval, ha valaki örök háttérbe szorultnak érzi magát, az bizony úgy is van. Max még a 28-as technikájával próbálkozhatsz egy időre,ha gondolod, csak ne túl sokáig, hogy bele is fáradj végleg a küzdelembe.
2014. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
A másik oldalú nézőpontom ennél még durvább. Azt gyanítom, hogy egy fontos dolgot nem tudsz a párodról. Rákérdeztél valaha? Mi van a szexuális fantáziádban? Ugyanis amelyik férfi nem tesz éles különbséget nők között, az nem is akar! Vagyis poligám a szexuális orientáltsága,és nem monogám, amire törekszel. Csak ez inkább az iszlám és hasonló értékrendű tájakon elfogadott. Szerintem titkon arra vár, hogy magadtól rájöjj, és felajánld, hogy jó drágám, akkor leszek az exnőd testi-lelki jóbarátnője, össze is költözünk egy ágyba, és együtt kényeztetünk téged, és gondozzuk lányod. Igy jó lesz?
2014. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem áthidalhatatlan problémák.Nem olyan nagy a baj,mint amennyire te felnagyítod.Vagy megbarátkozol a tudattal,hogy az exfeleség valamilyen szinten mindig része lesz az életeteknek a közös gyerek miatt,vagy inkább lépj ki.
2014. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!