Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy valakin...

Mennyire gyakori, hogy valakinek egész életében nincs viszonzott szerelme?

Figyelt kérdés
Gondolok arra,hogy nem talált egy olyan embert,akivel kölcsönösen szerelmesek,hanem vagy csak ő szeretett,de hiába,vagy csak őt szerették és emiatt nem volt boldog párkapcsolata.Ritka eset az ilyen,vagy sokaknál előfordul?
2014. máj. 28. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
27 év alatt nekem sem volt még. Volt párkapcsolatom,de utólag rájöttem, hogy nem az igazi volt...
2014. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez eddig érvényes rám nézve....

25/L

2014. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha ez így van, mit gondoltok kiben van a hiba?
2014. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem általános,de sajnos az én ismeretségi körömben (30-35 évesek) is van néhány,akinek egyszer se volt párkapcsolata :( ...és ebben a korban már nagyon nehéz ezt "elkezdeni" Sajnálom őket,de nem kérdeztem soha,hogy miért nincs...ez is szerintem olyan,mint a gyerekkérdés,hogy vagy jön,vagy nem.

A férjem húga (22 éves) még csak nem is csókolózott soha...

Azt látom,hogy egyre nehezebben létesítenek a fiatalok párkapcsolatot...túl szabadok akarnak lenni :(

2014. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az elég gyakori nálunk férfiaknál, hogy nem az álomnőnket kapjuk meg, csak egy olyan csajt akivel jól elvagyunk.
2014. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
30F. Engem eddig jól elkerült, de dolgozom rajta :)
2014. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem NAGYON gyakori! Csak sokan maguknak sem merik bevallani!

Úgy gondolom, hogy pont az a ritka, ha valaki olyanba szerelmes, aki szintén pont őbelé, és teljesen kölcsönös a kapcsolat!


Sokkal gyakoribb az, hogy csak az egyik szerelmes, a párja pedig bár nem szerelmes, de kedveli a másikat, tetszik is neki és elfogadja.

Az is nagyon gyakori, hogy egyik sem szerelmes igazából a másikba, csak nem akarnak egyedül lenni, és mivel azért nem undorodnak egymástól, belemennek a kapcsolatba.


Kérdező!

Szerinted miért van annyi válás és szakítás???

Hát azért mert tömegével vannak olyanok, akik nem képesek kivárni azt, akibe szerelmesek tudnak lenni, hanem, választanak olyat, aki legalább külsőleg vagy anyagilag megfelel az elvárásuknak, aztán azt képzelik, hogy majd egy házassággal vagy gyerekvállalással egyszercsak a párjuk hipphopp megváltozik olyanná, akibe szerelmesek is tudnának lenni... De ez nem így működik...


Egyáltalán nem biztos, hogy akinek van vagy volt (akár több) kapcsolata, az viszonzott szerelem...

Ez csak egy belemagyarázás...

2014. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy amikor Te szeretsz valakit az viszonzatlan,csak sajnos nem mindig vesszük észre,én sajnos ebbe a hibába estem,mire rájöttem ,hogy ő is szeretett már késő volt:(
2014. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Nekem sem volt még olyan párkapcsolatom, ahol szerelmes lettem volna, maximum tetszett valamennyire és végül a belső fogott meg teljesen. Most is egy ilyen kapcsolatban vagyok. Minden jó, de hiányzik az, amikor mindkét fél tényleg szerelmes. (nekem még udvarolni sem udvarolt olyan pasi, akibe szerelmes lettem volna, sőt ilyen is csak 2 alkalommal volt, nem vagyok valami pasimágnes :( )

23N

2014. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
A legjobb barátnőm 34 éves, de összesen 2 komolyabb párkapcsolata volt, (több futó kaland) viszont mindig ő szeretett, de őt nem szerették viszont úgy ahogy kellett volna, megcsalta mindkettő. Pedig kedves, figyelmes, odaadó, mégsem volt elég jó senkinek. Most meg már szeretne gyereket, és ehhez egy normális pasit, de hiába keresgél, nem talál. Hát, nem lesz könnyű neki, sajnálom érte. Egyre kevesebb az egyedülálló pasi a 35-40-es korosztályban, aki még normális is.
2014. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!