Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja a menyem, hogy...

Miért gondolja a menyem, hogy nincs más dolgom mint az unokámra vigyázni? Tényleg ettől függ, hogy milyen nagymama vagyok?

Figyelt kérdés

2,5 éves a kisunokám, imádom-szeretem, szívesen megyek érte bölcsibe, örülök ha jönnek hétvégén, éjszakára is itt hagyhatják, szerencsére szokták is.


Most a menyem elmenne egy 3 hetes tanfolyamra, és engem kért meg hogy minden nap menjek a kislányért a bölcsibe és hétvégente menjek át főzni. Én mondtam hogy sajnálom, de van már több napra programom és hétvégére is, de heti pár napot szívesen segítek és főzök is, ha eljönnek érte.


Most rám haragszik, mert így elvileg tud elmenni és ez szerinte azért van, mert én nem szeretem az unokám és rossz nagymama vagyok.


Mit kéne tennem? Nagyon rosszul érzem magam emiatt, és kicsit tartok is tőle hogy most majd kevesebbet lehetek az unokámmal :-(


2014. ápr. 28. 18:30
 51/92 anonim ***** válasza:
13%
És?Csodálkozol?
2014. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
9%
Mondjátok el , honnan tudtok ennyire pontos tényeket, ha megint nem egymás mellett ültök, tudjátok ti szomszédasszonyok!!!!!!!
2014. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
10%
A kommentem semmis mert törölték azt, amelyikre válaszol.
2014. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
4%
"2,5 éves a kisunokám, imádom-szeretem, szívesen megyek érte bölcsibe, örülök ha jönnek hétvégén, éjszakára is itt hagyhatják, szerencsére szokták is." Minden szavadból ez süt. Az a végtelen szeretet.
2014. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
13%
Ne haragudj, de nem egy olyan nagymamát ismerek, aki évekig minden nap járt a bölcsibe, oviba a gyerekért, vagy nem is járt bölcsibe a gyerek, mert a nagymama vigyázott rá. 3 hétbe nem haltál volna bele, főleg, hogy az unokádról van szó... Én is haragudnék.
2014. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
72%
3 hétig ingyen szakács/ bébisziter /háztartási cseléd... ezt csak nem gondolta komolyan mert 2 felnött nem tudja magát elátni, nem tudnak összeütni 1 tojást, nem ismerik a méhütöt, a porszivót ugyanmár, attól meg ne félj hogy eltiltja a gyereket mert ha az első logisztikai problémára így reagál soha nem tudja majd egyedül megoldani a gyereket
2014. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:
77%

Es akinek nagymama nem volt az ,hogyan oldotta meg?

En pl.magamtól oldottam meg mindent.

2014. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 anonim ***** válasza:
70%
de most komolyan ha én elmegyek tanfolyamra nem az van hogy egyszer csak bejelentem hogy na jövő héten bejelentkezem és hopsz hanem jóóóval előtte megbeszélem a nagyival,hogy ha van rá mód arra az időre ne menjen sehova, persze csak ha szabad(mert nem dobnám rá senkire a gyereket csak mert nekem úgy könnyebb).Plusz van apja és nagyapja is annak a gyereknek.
2014. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:
6%
Vajon mely tájakon fogalmaznak ilyen választékosan, kifinomultan? Ezt a Főúri modort!!! Hol is van az a kastély? Puszta... Puszta...., hát nem jut az eszembe.
2014. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
51%
A kérdező még így is sokat tesz értük.Aki meg elmegy hobbiból tanulgatni,mert unja a gyerekét,az egy önző,szemét,anyának nem való nőszemély.Lefogadom,tanfolyam után nem fogja hasznát venni az egésznek,de jó indok arra,hogy lepasszolja a gyereket.
2014. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!