Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja a menyem, hogy...

Miért gondolja a menyem, hogy nincs más dolgom mint az unokámra vigyázni? Tényleg ettől függ, hogy milyen nagymama vagyok?

Figyelt kérdés

2,5 éves a kisunokám, imádom-szeretem, szívesen megyek érte bölcsibe, örülök ha jönnek hétvégén, éjszakára is itt hagyhatják, szerencsére szokták is.


Most a menyem elmenne egy 3 hetes tanfolyamra, és engem kért meg hogy minden nap menjek a kislányért a bölcsibe és hétvégente menjek át főzni. Én mondtam hogy sajnálom, de van már több napra programom és hétvégére is, de heti pár napot szívesen segítek és főzök is, ha eljönnek érte.


Most rám haragszik, mert így elvileg tud elmenni és ez szerinte azért van, mert én nem szeretem az unokám és rossz nagymama vagyok.


Mit kéne tennem? Nagyon rosszul érzem magam emiatt, és kicsit tartok is tőle hogy most majd kevesebbet lehetek az unokámmal :-(


2014. ápr. 28. 18:30
 31/92 anonim ***** válasza:
71%

"A saját gyerekedre meg a kis unokádra főznél!"


Főzzön a kedves Papa!

2014. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván magának szülte, de segíteni lehetne. Ha már többször is mentél a gyerekér, akkor gondolom az megoldható, a főzést meg beszéld meg a fiaddal!
2014. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim ***** válasza:
3%
Én vagyok a 82%-os és igen, unom már a provokatív kérdéseiteket. Leírjam korábban miket írtatok nekem privátban is, ha akarjátok kiírom ide az oldalra. Na jó lesz?
2014. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
77%

"Nem hallottuk, hogy neked mi a halaszthatatlan programod?"


Azt sem hallottuk, hogy te ki a retek vagy, amiért neked be kéne bármiről is számolnia. Talán te is egy ilyen kis agyament, önző menyecske vagy?


Kérdező: teljesen abszurd a menyed hozzáállása. Ha azért nem akarnál vigyázni a gyerekre, mert nincs kedved, az is elfogadható indok lenne. De nehogy neked kelljen már a kifizetett programodat lemondani, mert neki dolga lett. Elsősorban az ő felelősségük(az apával) gondoskodni a gyerekről. Ráadásul ilyenért eltiltani teljesen nevetséges lenne.

2014. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem nem kéne olyan férj, aki 3 hétig sem képes magáról és a kisgyerekről gondoskodni.
2014. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
66%

Hol van a történetben a másik nagyi, vagy a saját anyjától nem vár el ilyeneket?

Kérhet és ha vállalod megköszönhet ha nem akkor meg szépen elfogadja és tanul gyerekkel együtt.

Más diplomát csinál gyes mellett nem nevetséges 3 hetes tanfolyamot mégis megoldja.

2014. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 A kérdező kommentje:

Persze, minden megoldható.

Felhívom és bocsánatot kérek, amiért ilyen önző voltam. A programokat meg lemondom.


Remélem, nem tiltja el tőlem a kislányt :-(


Köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 28. 18:50
 38/92 anonim ***** válasza:
80%

szégyen az egész familia

apuka aki életképtelen 3 hétig!

anyuka aki azt hiszi ő tojta a spanyolviaszt és ugráltat mindenkit!

te meg meghunyászkodsz, nem tilthatja el tőled az unokádat!

2014. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 A kérdező kommentje:
Az ő szülei vidéken élnek, nagyon ritkán találkoznak, nem lenne el náluk a kislány hetekig.
2014. ápr. 28. 18:52
 40/92 anonim ***** válasza:
85%

KÉrdező, nehogy már neked legyen bűntudatod!

Sajnállak, mert te nem az egészet, csak néhány napot nem tudsz vállalni teljesen érthető indokok miatt, nehogy már te érezd magad rosszul.

Szerintem a fiaddal beszélj, mondd el neki, hogy szívesen főzöl, vigyázol a kicsire, de azért a kifizetett utat ne várják már el, hogy lemondd. A menyed meg egy igazi önző p..csa, ha emiatt megharagszik.

2014. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!