Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja a menyem, hogy...

Miért gondolja a menyem, hogy nincs más dolgom mint az unokámra vigyázni? Tényleg ettől függ, hogy milyen nagymama vagyok?

Figyelt kérdés

2,5 éves a kisunokám, imádom-szeretem, szívesen megyek érte bölcsibe, örülök ha jönnek hétvégén, éjszakára is itt hagyhatják, szerencsére szokták is.


Most a menyem elmenne egy 3 hetes tanfolyamra, és engem kért meg hogy minden nap menjek a kislányért a bölcsibe és hétvégente menjek át főzni. Én mondtam hogy sajnálom, de van már több napra programom és hétvégére is, de heti pár napot szívesen segítek és főzök is, ha eljönnek érte.


Most rám haragszik, mert így elvileg tud elmenni és ez szerinte azért van, mert én nem szeretem az unokám és rossz nagymama vagyok.


Mit kéne tennem? Nagyon rosszul érzem magam emiatt, és kicsit tartok is tőle hogy most majd kevesebbet lehetek az unokámmal :-(


2014. ápr. 28. 18:30
 11/92 anonim ***** válasza:
36%
elkényeztetett piicsaa semmi más a fiad "szerencsés" hogy ilyen nagyszerű felesége van ja egy 3hetes tanfolyam az komoly dolog talán még a CNN is beszámol majd róla
2014. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
90%
már ne is haragudj 3-as, de nem hiszem, hogy majd egy teljes hónapra be kéne vállalni az unokát minden előzetes egyeztetés nélkül... én is anya vagyok, de ha valami programom van, mindig előre lebeszélem anyóssal is, a saját szüleimmel is, hogy megoldható-e... nem pedig kijelentem, hogy nekem ekkor van dolgom és oldják meg... mindenkinek megvan a saját élete és ne úgy éljen, hogy másokét programozza be... nagymamának minden programot félre kéne dobnia mert a menye úgy döntött??? hol vannak a meny szülei? (ha nem élnek akkor elnézést a kérdésért... ) ha élnek... talán másfél hétre ők is bevállalhatják akár úgy is, hogy náluk lakik az unoka és eddig nem megy bölcsibe (ha messze vannak)
2014. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
88%

Ha tiszta lappal előadod (bocs tegezését :-) ), hogy minden oké, de erre és erre a napra sajnos lemondhatatlan dolgom akad, nem kellene gond legyen.

De vannak érthetetlen, mindent elváró menyek sajnos.

Próbáld megértetni vele, hogy nem az egészet mondod le, csak a napokat amid be van táblázva.

Sok sikert!

2014. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
10%
Nem hallottuk, hogy neked mi a halaszthatatlan programod?
2014. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 A kérdező kommentje:
Mondjuk megfőzöm pénteken, munka előtt? Nagyon bonyolult....
2014. ápr. 28. 18:40
 16/92 anonim ***** válasza:
84%
mondjuk miért neked kell főzni? apuka nem tud összeütni valamit? még mosni is kéne rájuk?
2014. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
14%
Vagy itt is az a baj, hogy a meny tanulni akar? Már nem egy ilyen "bűnt" olvastam itt, jószándéku anyósoktól.
2014. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 A kérdező kommentje:
Nincs halaszthatatlan programom, mindet le lehet mondani. Az utazást már kifizettük, de mindegy. Igazatok van, inkább ez, minthogy aztán eltiltsa tőlem az unokámat.
2014. ápr. 28. 18:41
 19/92 anonim ***** válasza:
3%
Szóval azt etetnéd vasárnap este a fiaddal, amit pénteken reggel főztél? Azt inkább edd meg te. Egészségedre.
2014. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
69%
igazi sárkány a menyed, férje a kedves fiad meg a popót egyedül ki tudja törölni vagy abban is kell a segítség? :D
2014. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!