Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja a menyem, hogy...

Miért gondolja a menyem, hogy nincs más dolgom mint az unokámra vigyázni? Tényleg ettől függ, hogy milyen nagymama vagyok?

Figyelt kérdés

2,5 éves a kisunokám, imádom-szeretem, szívesen megyek érte bölcsibe, örülök ha jönnek hétvégén, éjszakára is itt hagyhatják, szerencsére szokták is.


Most a menyem elmenne egy 3 hetes tanfolyamra, és engem kért meg hogy minden nap menjek a kislányért a bölcsibe és hétvégente menjek át főzni. Én mondtam hogy sajnálom, de van már több napra programom és hétvégére is, de heti pár napot szívesen segítek és főzök is, ha eljönnek érte.


Most rám haragszik, mert így elvileg tud elmenni és ez szerinte azért van, mert én nem szeretem az unokám és rossz nagymama vagyok.


Mit kéne tennem? Nagyon rosszul érzem magam emiatt, és kicsit tartok is tőle hogy most majd kevesebbet lehetek az unokámmal :-(


2014. ápr. 28. 18:30
 21/92 anonim ***** válasza:
22%

1.Honnan tudjátok, hogy az utolsó pillanatban szólt a meny?

2.Kitől kérjen segítséget, ha nem a szülőtől, nagyszülőtől az ember?

3.Mondjuk már a kérdés címe is sokat elárul a nagymamáról: "Miért gondolja a menyem, hogy nincs más dolgom mint azunokámra vigyázni?"

2014. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
6%
Mire jó hogy kiírtad ezt a kérdést, hogy megint anyós, meny vitát szíts? Remélem tényleg eltíltják tőled a gyereket!!!
2014. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 A kérdező kommentje:
Most szombaton utazik.
2014. ápr. 28. 18:45
 24/92 anonim ***** válasza:
84%
Miért gondolja azt meny pajtás hogy anyós nem csinálhat semmit, hanem ugrásra kell várni, hogy ő mikor fingik kettőt, hogy lehet menni unokázni. Magának szülte nem? DE APUKA HOL VAN???
2014. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 A kérdező kommentje:
A fiam dolgozik és sajnos nem egy házitündér.
2014. ápr. 28. 18:45
 26/92 anonim ***** válasza:
3%
Hogy ismeri itt már megint mindenki a konkrét helyzetet? Már megint ti vagytok? Nem únjátok még?
2014. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem, hogy miért gondoltok ennyire rosszat a menyről.
2014. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
82%

A 82 %-os egy idióta, elég sz.r élete lehet...

Szerintem neked van igazad és nem kell ugranod, ahogy a menyed elböfögi magát, hogy menj a gyerekre vigyázni. MAguknak csinálták, oldják meg, más fele ennyi segítségtől is repesne, mint amit te nyújtasz.

2014. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
93%

Hétvégét intézze el apuka (teljesen mindegy, hogy házitündér-e) a többiben meg segíts.

A hétvégi ebédet úgy is meglehet oldani, hogy anyuka megfőz, és berakja a fagyasztóba.

2014. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
13%
Olyan, amilyennek nevelted, tehát a menyed eteti, mos, főz, takarít rá! Köszönd meg a menyednek a fáradozását!!!
2014. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!