Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja a menyem, hogy...

Miért gondolja a menyem, hogy nincs más dolgom mint az unokámra vigyázni? Tényleg ettől függ, hogy milyen nagymama vagyok?

Figyelt kérdés

2,5 éves a kisunokám, imádom-szeretem, szívesen megyek érte bölcsibe, örülök ha jönnek hétvégén, éjszakára is itt hagyhatják, szerencsére szokták is.


Most a menyem elmenne egy 3 hetes tanfolyamra, és engem kért meg hogy minden nap menjek a kislányért a bölcsibe és hétvégente menjek át főzni. Én mondtam hogy sajnálom, de van már több napra programom és hétvégére is, de heti pár napot szívesen segítek és főzök is, ha eljönnek érte.


Most rám haragszik, mert így elvileg tud elmenni és ez szerinte azért van, mert én nem szeretem az unokám és rossz nagymama vagyok.


Mit kéne tennem? Nagyon rosszul érzem magam emiatt, és kicsit tartok is tőle hogy most majd kevesebbet lehetek az unokámmal :-(


2014. ápr. 28. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
45%
Eddig használt, kihasznált, te hagytad, mert neked is jó volt. Teljesen igazad van, ő meg csalódott. Ez van, valami más megoldást kell találnia. 3 hét borzasztó sok idő, nem lehet senki életét így beosztani.
2014. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen vitába én sosem szólok bele! A másik fél véleményét nem ismerjük, ahogy a fiadét sem!!!
2014. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
14%
Mit kéne tenned? Amire megkért a menyed. A saját gyerekedre meg a kis unokádra főznél! Én is megharagudnék. Ennyit igazán megtehetnél!
2014. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
90%
Három hét borzasztó sok. Több mint korrekt ajánlatot tettél, ne neked legyen lelkifurdalásod.
2014. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
65%
Ne vedd a lelkedre. Ezek tényleg azt hiszik, hogy ha utolsó pillanatban szólnak, akkor is jó.
2014. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 A kérdező kommentje:
A főzés a legkevesebb, csak a 3ból az egyik hétvégén elutazok és akkor át kéne jönniük az ételért.
2014. ápr. 28. 18:36
 7/92 anonim ***** válasza:
72%

Az apuka hol van olyankor, amikor vigyázni kell a gyerekre? Talán nem az ő gyereke is?

A menyed sértődése egyáltalán nem jogos, ha egy hónapig nem tud a gyerekével foglalkozni, az nem a te hibád.

2014. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
31%
Ha 2,5 év alatt most kért meg ilyen hosszú időre először, igazán segíthetnél nekik..
2014. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
84%
Nincs igaza a menyednek! Megkérhet, hogy vigyázz az unokára, megkérdezheti, hogy ráérsz-e, de nem utasíthat, nem várhatja el, hogy te lemond a saját programod, mert neki így lenne hasznos! Szégyellhetné magát a menyed! Ha meg ezért megharagszik, hát tegye! Sosem szabad megengedni, hogy kihasználjanak!
2014. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem leszel otthon hétvégén, akkor hol főzöd meg azt az ebédet amiért csak át kéne menni? Nem áert ha az ember el is olvassa, amit ír!!!
2014. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!