Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ennek a vége, teljesen...

Mi lesz ennek a vége, teljesen összeomlok?

Figyelt kérdés
Hat éve ismerkedtünk meg a párommal, első látásra lángoló szerelem volt. Elvált nő vagyok 40 éves, 2 gyermek édesanyja. A párom 37 éves, nincs saját gyermeke. Két nagyon erős egyéniség találkozása egy viharos, szenvedélyes kapcsolatot hozott. Későn kezdte nappalin az egyetemet, 35 évesen fejezte be. Már akkor kezdődtek a problémák, nehezen lett meg a nyelvvizsgája, így a diplomáját is csak később vehette át. Közel egy évig nem talált állást, addig tőlünk 50 km-re, az édesanyjával élt. Nem volt pénze, nekem is be kellett osztanom a fizetésemet, keveset találkoztunk. Elég sokat vitáztunk a kialakult helyzet miatt. Leginkább azon, hogy nem kellő intenzitással kereste a munkát.Otthon az anyjával napi szinten vitáztak, nehezen viselte.Végre tavaly szeptemberben munkát találtam neki, amit elvállalt ( bár nem tetszett neki, hogy 90 ezer ft-ért dolgozik egyetemi diplomával), és végre összeköltöztünk. Itt kezdődtek a gondok. Munkából hazaérve első volt, hogy bekapcsolta a számítógépet, és filmet nézett vacsora közben. Majd onnét nem állt fel, hanem elkezdett játszani valamelyik játékkal. Vagy egyedül, vagy skype-on kapcsolatban volt közben a barátaival. Meg nem tudom mondani, hányszor ültem egyedül a konyhában magányosan és hányszor feküdtem le aludni egyedül, majd 11-12 óra magasságában ő is jött aludni, de akkor már nem álltam meg szó nélkül. Addig fajult a dolog, hogy már ha megláttam, hogy leül a gép elé, már akkor vitáztam vele. Többször hazaküldtem, hogy menjél haza a gépeddel együtt anyádhoz, majd ő elviseli. Mindig kibékültünk és visszajött, átmenetileg javult a helyzet.A házimunkában nem segített, a fizetésénél többet költött magára. Túlórát vállaltam, hogy mindent fizetni tudjunk, de hamar rájöttem, hogy ez nem elég. Elúsztunk a rezsivel, amiről ő nem tudott. Én iszonyúan feszült voltam emiatt, a veszekedés is egyre több lett, az ingerküszöböm is alacsonyabb. Belefáradtam a vitákba, a túlórába, a háztartásba, az anyagi problémákba, a gyereknevelés nehézségeibe, úgy éreztem minden az én gondom. Ő meg csak azt mondogatta, majd segít, most hadd játszon, most filmet néz, miért nem maradok ébren és akkor együtt aludhatunk el. Csak kérnem kell, és feláll a gép elől. Ez a kedvencem. Én úgy gondolom, ennek magától értetődőnek kéne lennie.Nagyon szeretjük egymást, sokszor közeledett, átölelt, megcsókolt, én meg eltoltam magamtól, hagyjon, fáradt vagyok, miért nem tölt velem több időt , mindig a gép stb... 2 hete összecsomagolt, azt mondta, nem bírja az állandó vitákat, nem tisztelem, megalázom és időt kért. Azt mondta, kétesélyes lehet így a dolog, ha elmegy, de ha marad, biztosan szakítunk a viták miatt, amik egyre durvábbak lettek. Keveset beszéltünk telefonon, de úgy érzem, nagyon negatív, eléggé kevés az esély arra, hogy új alapokra helyezzük a kapcsolatot. Alig eszem, állandóan agyalok, rájöttem, én is sok dologban hibás vagyok. Azt mondta, szerda este eljön beszélgetni és a gyerekekhez, nem marad sokáig. Eléggé csalódott és a hangja szomorú volt. Úgy érzem döntésre jutott, és aggódom. Szeretem őt őszintén még akkor is, ha sokat bántottam. Nem tudom, van-e, lehet-e jövője a kapcsolatunknak? Van-e esély változásra? Hogyan lehet 6 évet csak úgy eldobni? Kikészültem idegileg, lelkileg padlón vagyok, aludni nem tudok, félek a találkozástól...
2013. nov. 20. 01:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy nézel ki. Csinosítsd magad, dobd fel az egész megjelenésed és keress más pasit! Lehetőleg egy jó gazdagot, aztán költözz hozzá, tartson el, te max dísznek dolgozz. A gyerekeidnek is így lesz a legjobb. Ha így nőnek fel, felnőttkorukban vagy bűnözők lesznek, vagy egész életükben szedvednek, + állnak egy köcsög gyár gépsoránál. Jah és a tanulás szart sem ér! Jó kapcsolatok nélkül hiába van diplomája bárkinek is, örülhet sajnos párod annak a 90 ezres munkának. Kizárólag az ismerősök számítanak. Keress egy olyat akinek már minden összejött és ezáltal, hogy megtalálod, összejössz vele, majd te is megtapasztalod miről beszélek! Gyermekeidnek pedig maximum 19 éves korukban jogsit, meg 4-es BMW-t, vagy E Mercit!
2013. nov. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
13%

tipikus.

megismertél valakit és nem fogadtad el,meg akartad változtatni.

én az ilyen nőkön az én életemben mindig is nevettem.

mintha a kapcsolat elején nem lettem volna az aki,és ha kapcsolatban vagyok,akkor meg változzak át valaki mássá.

hát a fenéket.

ha lett volna egy kis sütnivalód,akkor olyasmit ajánlasz fel neki,ami érdekesebb a gépnél,pl a tested harisnyatartóban,nem állandóan számon kérni,meg piszkálni.

mondjuk a pasi sem piskóta 35 évesen az anyja nyakán,de ebből alapból sejthető lett volna számodra,hogy miféle.

2013. nov. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
17%
jah persze első,mert egy befutott üzletember pont egy 40 éves 2 gyerekes nőről álmodozik,mikor simán kaphat 20 éves fitneszmodellt is akár.
2013. nov. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg a szülei lebeszélik rólad, (anyám ugyanezt csinálta az öcsémmel, kísértetiesen hasonló sztori volt, idősebb nő két gyerekkel), anyám lelkibeteg volt, hogy az öcsém más gyerekeit neveli, és idősebb (már nem szülőkorban lévő) nővel köti össze az életét.. aki ráadásul állandóan piszkálta. Aztán az öcsém döntött.. elvett egy hozzá korban illő csajt és született saját gyerekük.
2013. nov. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Amíg az ember valakivel csak heti 1-2 napot találkozik, abból nem derül ki, hogy állandóan gépezik, lakva ismeri meg egymást az ember. Nem megváltoztatni akartam, úgy érzem, de igenis illeszkedjen be a családba, ha már azt választotta.
2013. nov. 20. 02:04
 6/61 anonim ***** válasza:
1%
3-as kedvéért akkor azt írom, hogy jöjj össze egy 60-70 évessel. Tavaly nyáron egy tata olyan S Merciből szállt ki az Arena plázában h végem volt.. Meg ilyen Porsche-kkal járkálnak Budán az Alkotás úton... Egy ilyet szedj össze kérdező.
2013. nov. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
59%
Nézd, én is szülő vagyok, és sokat vagyok a gép előtt.. hazaesem munkából, az agyam úgy kapcsol ki a sok baromság után, ha nézek egy kis tv-t, aztán foglalkozom a gyerekkel.. aki megun, és én meg a géphez ülök, mert ez esik jól. Szerencsére a családom ezt nem veti a szememre - megszokták. Tudom hogy nem jó, de valami mégis idevonz folyton. Most is inkább aludnom kéne :( Szerintem ezért kár volt bántani.
2013. nov. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Az édesanyjával jó a kapcsolatom. Saját gyermeket nem akart soha, neki ezért is volt tökéletes ez a felállás.
2013. nov. 20. 02:06
 9/61 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én öcsém sem akart gyereket egyáltalán... aztán lett neki. :)
2013. nov. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
96%

A párod egy nagyra nőtt gyerek, aki ilyen is marad.

Változásra az esély 0!!!


A kérdés az, hogy eldobsz-e 6 évet, vagy még ugyanilyen körülmények között hozzáteszel még 10-et vagy többet, tovább süllyedve a mocsárba.

Én nem tenném.

2013. nov. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!