Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretnénk menni a barátomm...

El szeretnénk menni a barátommal albérletbe, tanácsok?

Figyelt kérdés

mindketten jövőre kezdjük az egyetemet. ő biztos hogy el jön otthonról, mert nagyon megromlott a kapcsolata a szüleivel. most van félretéve 250 000 ft körül pénzünk, a szüleim havonta kb 30 000 forinttal tudnának segíteni.

nyárra rendes 8 órás munkát keresnénk, évközben meg nem tudjuk hogy legyen, mert semmiképpen se szeretném ha az eredményeim jelentősen romlanának. az ő szaka könnyebb, igy valószinüleg ő fog többet dolgozni.

az albérleten kívül (kb havi 25 körül már találtunk) még milyen költségekre számitsunk? mennyiből lehet kijönni havonta? a kaja nagyjából mennyibe fog kerülni?


2013. jún. 13. 16:38
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgass rájuk, azt hiszik, mert nekik nem ment akkor más se képes rá.

Mi is összeköltöztünk, én a Tescoban voltam diákként hostess, a havi 100 ezer megvolt havi 6-7 nap munkával, közben pénzügyön végeztem, most bankban vagyok.

Barátom péntekenként költöztetni járt, napi 8-10 borravalóval megvolt, de hétvégén volt h számítógépeket szerelt(mérnök infon végzett)

Ez már olyan 140 ezer.

Mellé kaptuk a családit, az ösztöndíjat.

Na meg nyáron végig dolgoztunk!

Szal simán meg lehet lépni, főleg, h kaptok havi 30 ezret meg látom vágod, h lehet ecettel is dolgozni;)

Szal szerintem ágj bele, a sok életképtelen emberrel meg ne foglalkozz!!!;)

2013. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ennyi pénzből elhiszem, hogy smafu volt megélni, kedves utolsó válaszadó... De éppenséggel a kérdező csak lehetséges munkalehetőségekről beszél, nem tudhatjuk, hogy ilyen szerencsések lesznek, mint ti.
2013. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
4%
Tévedsz, ez nem szerencse volt, hanem talpraesettség.
2013. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el nekem, hogy hogyan lehet a Tescoban 7 nap munkával 100ezret keresni? Hogyan lehet oda bekerülni?
2013. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%
Hostess, de ki tudja, mit árult. :D Nem tán a testét?
2013. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
100.000 ft HAVI 7 nap munkával? Hová küldhetem az önéletrajzom?
2013. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

nem olvastam el a válaszokat, de azért válaszolok.

mi idén költöztünk össze a barátommal, feljöttünk pestre egyetemre. szerencsére lakás van van, ezért lakbérre nem kell külön fizetni. havi fix 150-ből élünk ketten. néha kicsit elengedjük magunkat a bulizásokkal, de 130 alatt akkor sem lehet kihozni egy hónapot. és mondom, ebben nincs lakbér! és számolj azzal, hogy egyetem alatt nem olyan nagyon könnyű ám dolgozni. nem tudom, mit fogtok tanulni, de én diákmunkáztam 5 hónapig, és amellett, hogy aludni nem volt időm, a tanulmányi eredményeim is totálisan leromlottak.

szóval szerintem gondold át.

(egyébként én is szeged-környéki vagyok, csak úgy mondom:))

2013. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Mások meg havi több mint 20 napot is dolgoznak, mikor a Tescoban havi 6-7 nappal megvan a 100e. A sok hülye :)
2013. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
menjetek csak nyugodtan, 1 hónapot se fogtok kibírni, és már mentek is a szülőkhöz, h nincs mit enni :) álomvilágban élsz egy cseppet...
2013. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
Hát ez az. :( Én is diákmunkázom néha a Tescoban, de 7 nap alatt sose jött össze a 100ezer. :( Lehet, hogy az a baj, hogy többet járok, mint 7 nap!? :O
2013. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!