Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá hogy menjünk...

Hogy vehetném rá hogy menjünk tesómékhoz albérletbe?

Figyelt kérdés

Anyjáéknál laktunk de kidobott minket, most itt vagyunk én anyuméknál, de tesóm sajnos nehéz eset, és rettegek hogy előbb utóbb vita lesz köztük.. 25 hetes terhes vagyok, és nagyon nem hiányozna. Tesómékhoz elmehetnénk, voltunk már ott, csak addig kellene kibírni míg felújítjuk a régi házunkat, ahova költöznénk, de hajthatatlan, nem akarja.. Akármilyen érvet hozok fel, mindig elutasít, pedig szerintem ez lenne a legjobb megoldás..


Már annyira rágörcsölök a témára, hogy nem igaz.. :( külön albérletbe nem tudunk menni, mert jelenleg nincs semmi pénzünk, mivel le lett adva anyjának, és elköltötte.. ezért is maradtak csak tesómék. ott is csak 2-3 hónapot kellene kibírni, mert addigra rendbehoznánk a másik házat, és odatudnánk menni..


Tesóm meg közte volt már pár vita, és volt, hogy össze is verekedtek.. Nem akarom mégegyszer átélni.. Főleg hogy már említette, hogy nem bírja elviselni, hogy olyan a hangulata mint az időjárásnak, meg kötekedik.. :(


2012. dec. 30. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy érthető....
2012. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja akkor sehogy sem tudod rávenni.
2012. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradjatok most már ott ahol vagytok, és hajtsatok rá a ház felújításra, hogy max egy hónap múlva költözhető legyen.Ha a fő dolgok megvannak, már lehet is menni, a többi meg majd apránként alakul.
2012. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 tesod van?Az egyikkel laksz,a masikhoz szeretnel menni?
2012. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki? Ki, az aki hajthatatlan és nem akarja? Tiszta zagyva az egész fogalmazásod!
2012. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
en se fogadnalak be mar be bocs. csak addig jonnek amig felujitjuk a hazat, aztan ott maradnal orokre. meg mi az hogy nincs semmi penzetek es terhes vagy?? a semmirekello parod (ferjed-et nem mertem irni mert biztos nem vagytok hazasok) menjen el dolgozni
2012. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért csak a készbe lehet beköltözni? Egy szobát csináljatok meg teljesen lakhatóra aztán a többi meg ráér később. Mi is először 4en aludtunk egy szobában, amikor anyuék építkeztek. A lakható szobán kivül csak a WC meg egy csap működjön aztán kész. Jobb a nyugalom, mint a teljes komfort.
2012. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Képzeld azért nincs pénzünk, mert le lett adva anyósnak, és szépen elköltötte, és úgy dobott ki minket. párom dolgozik!!!


Hiába csinálunk csak meg egy szobát, amibe lennénk, víz nincs a házba. Azért gondoltam arra, hogy addig laknánk nővéremnél.

2012. dec. 31. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Víz nincs a házba, de két hónap múlva már lesz? -akkor az legyen az első amit csináltok ,és már lehet is költözni.
2012. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!