Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak,20 eves lanyom...

Mit csinaljak,20 eves lanyom minden zsebpenzet parfumre, sminkre kolti? Normalis ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 17:58
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Írta, hogy nem szokott kérni. Mindig kivárja 10.ét. /Minden hónapban akkor kapja meg./
2013. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Én, amikor egyetemista voltam, nem kaptam zsebpénzt. Volt egy kis ösztöndíjam, ha kevés lett, mert pl. sok volt a fénymásolni való, vagy épp ruhát szerettem volna venni, akkor célirányosan arra kértem pénzt, amire szükségem volt. Utána a szüleim el is várták, hogy megmutassam, mit vettem a pénzből. Ha olyanra kértem, amit hülyeségnek találtak, nem adtak. (Korábban se, nem csak egyetemistaként.) Egyébként mennyi zsebpénzt kap, és mennyi kencéje van? Ő mit mond, ha sokallod a piperecuccait? Nekem évekig elég egy üveg (100 ml) parfüm, pedig majdnem minden nap használok. Igaz, nekem is van 3-4 féle, de nem veszek havonta... A smink meg szintén nem egy olyan dolog, ami hamar elfogy. De, ha pl. egyetem mellett kozmetikusnak tanul, vagy hobbi szinten érdekli a sminkelés, akkor normális. 26N
2013. máj. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, te eltartod őt és tanultatod, nem b*szogatod. Ő tanul, sosem kérte előbb a zsebpénzét, nem nyavajog. Akkor mi a baj? Végre egy értelmes anya-lánya kapcsolat. Már ezer éve nem hallottam ilyenmiről.


Amúgy egy illat nagyon soakt számít a munkahelyen, párválasztásban is. Teljesen normális, inkább parfümözzön, mint sörtől bűzölögjön (sajnos sok az ilyen csajnak nevezett valami).

2013. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Nem igazan tudom, hogy mennyire parfumje meg kenceficeje van. Parfumbol olyan 10-15 kozott van, plusz nehany alapozo, puder, szajfenye/ruzsa is biztos van 10-15, minden szinu szempillaspiral-amilyen szineket piacra dobtak, testapolok, testpermetek, barnito kremek, vagy 30-40 koromlakk.... hiretelen nem jut eszembe tobb
2013. máj. 8. 08:26
 45/47 anonim ***** válasza:
Hát, akkor beszélgess vele arról, hogy mit szeret annyira ezeken a termékeken. Nem vádaskodni kell, hogy erre veri el minden pénzét, hanem tényleg érdeklődően, hogy mióta érdeklik ennyire a kozmetikumok, stb. 30-40 körömlakk már nem igényesség, hanem sznobság. Esetleg finoman utalhatnál rá, hogy vannak ezeknél fontosabb dolgok is. De persze lehet, hogy érdeklik az ilyen cuccok, szíve vágya, hogy műkörmös legyen és ő festi a fél környéket... De ezzel se ártana tisztában lenned.
2013. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Tanácsolhatnád neki, hogy próbálja meg kicsit értékelni azt a pénzt amit adsz neki, hiszen ha meg kéne dolgoznia érte akkor nem dobná el parfümökre..

Viszont az is igaz, hogy ha többet akar majd el fog menni diákmunkára

Esetleg mondhatod neki, hogy rakja el a felét mindig, az azért felnőttebb lenne

2013. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Miért lenne sznobság 30-40 körömlakk? Nekem 80-90 darab van 19 éves létemre. Mindet magamnak vettem zsebpénzből, amit kaptam. Imádom őket. Nem készülök manikűrösnek, ezek saját használatra vannak. Nagyon szeretek lakkozni, sosincs kétszer egyforma körmöm, imádom díszíteni, stb. A lakkok közt nincs két egyforma árnyalat, és van köztük, amit 50 Ft-ért vettem leakciózva. Sminkeket pedig rendszeresen internetről rendelek, szeretem azokat a márkákat, amelyeket külföldi sminkesek használnak, és itthon nem kaphatóak. Árban kb. az itthoni drogériás termékek árával hasonlíthatnám össze, a minőség viszont milliószor jobb. Parfümöm is szintén van most jelenleg 8, de kettő megvásárlását tervezem a hétvégén. Ezt mind összespórolt zsebpénzből finanszírozom. A szüleimtől még soha egy rúzst sem kértem (pedig ebből is 43 db van, ha már a számoknál tartunk).
2013. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!