Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak,20 eves lanyom...

Mit csinaljak,20 eves lanyom minden zsebpenzet parfumre, sminkre kolti? Normalis ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 17:58
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
8%
Nem már nagy lány. Az viszont gáz hogy "zsebpénz" menjen dolgozni :D
2013. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem arra költi, amire akarja. Nekem nagyon furcsa, hogy lepontozták azokat a válaszokat, amiben meg van említve, hogy a 20 éves felnőtt lány dolgozzon. Sokan tanulnak suli mellett, van életük, nem halnak bele. Persze a kérdés nem ez volt, de nem értem, miért oly különös, ha valaki 20 évesen dolgozik iskola mellett...
2013. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim válasza:
4%

nem, nem normális. de te a szülő se vagy normális.ne adj neki egy fillért se húzzon a francba dolgozni (igen, iskola mellett! én is, meg még kismillióan képesek vagyunk/voltunk erre).

és ha nem lesz egy fillérje tőletek se csak az amit megkeres nyilván nem fogja elszórni. ha meg mégis legfeljebb éhen hal, egy hülyével kevesebb. maradnak elegen.

2013. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
59%
*dolgoznak - elírtam
2013. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy én egyetemista koromban tanultam meg beosztani a pénzt.


Elsőévesként csomószor már hónap felénél lenullázódott a büdzsém.

Most 4 év után már eljutottam arra a szintre, hogy kevesebb munka mellett is képes vagyok félre rakni.


Szóval én nem tartom az önállósodást rossz dolognak :)

2013. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
98%
Végül is jobb, hogy parfümre költi el, mintha alkoholra, drogra esetleg cigire költené. Egyébként rendes szülő vagy, hogy támogatod, bár én sem panaszkodom, szerencsére nekem is ilyenek a szüleim. Nem értem, hogy 20 éves fiatalokat miért kell dolgozni küldeni, amikor van lehetősége tanulni. Nem mindenki jár büfészakra. Megnéznék egy orvosira vagy egy mérnökire járó hallgatót, aki nappali tagozatosként még dolgozni is tud. Persze ha valaki 20 év alatt szeretné elvégezni az egyetemet, az természetesen más...
2013. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Nem varom el, hogy menjen dolgozni-bar ezt mar emlitettem-, mert tudom, hogy nehez neki, sokat kell tanuljon, sok az anyag... Amugy minden honap 10,-en kapja a zsebpenzt, es eddig meg SOHA nem kerte elobb, mint ahogy megegyeztunk.
2013. máj. 7. 18:45
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga ez már :/ Viszont ha már zsebpénzről van szó akkor én gyűjtögetném inkább
2013. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért? A zsebpénzt nem "szabadfelhasználásra" kapja?
2013. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
80%
Most mit irigykedtek? Van, aki megtehetni. nekem 23-24 éves kortársaim vannak, akiknek megvan mindenük, sose dolgoztak életükben, mára viszont maguktól elkezdtek dolgozni. Pedig tehetős a családjuk.
2013. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!