Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak,20 eves lanyom...

Mit csinaljak,20 eves lanyom minden zsebpenzet parfumre, sminkre kolti? Normalis ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 17:58
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
98%
A nappali tagozatos egyetem/fősuli mellett a diákmunka csak kényszermegoldás. Nem értem, miért javasolják többen, hogy menjen dolgozni, mikor tanul, és a szülei tudják finanszírozni. Ha nem elég, amit adni tudnak neki, majd elmegy dolgozni.
2013. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ha már zsebpénzt adsz neki húsz évesen, akkor ne szólj bele, mire költi, még ha szerinted hülyeségekre is. Megteheted, hogy nem adsz neki, és akkor nem fogsz bosszankodni, hogy parfümre költi kizárólag. (bár nekem érdekes, hogy 20 évesen még zsebpénzt kap)

Akkor inkább azt csinálnám a helyedben, hogy pl. te szeretnéd ha nyelv vizsgázna (meg neki sincs ellenére) akkor zsebpénz helyett egy nyelvtanfolyamot finanszírozol, és akkor tudni fogod, hová megy a pénz. Persze ez csak egy példa volt.

(én pl. sajnálnám a pénzt annyi sminkre, parfümre, de mind mások vagyunk)

2013. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom azért abból vesz némi ruhát is magának meg a szórakozását is álja?Mert igy rendben van szerintem.


Nekem 16évesen is volt zsebpénzem(munkáért cserébe)ebből finansziroztam a ruházkodásom,szórakozásom,szüleimnek soha egy szava nem volt mire költöm.

Megtanultam beosztani a pénzt,soha nem költekeztem hiába és nem kértem senkitől kb 15éves korom óta.

2013. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
78%
Akik itt írják, hogy menjen dolgozni, azok soha nem jártak egyetemre, legfeljebb valami büfészakra, de megnézném hány év alatt szereznének diplomát mondjuk jogi vagy mérnöki karon, ha mellette dolgozniuk kellene. Az első félévben lemorzsolódnának.
2013. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó: Akkor engem megnézhetsz, jogász vagyok, az Eltén végeztem summa cum laude minősítéssel, és az egyetem mellett dolgoztam is.


Nem mindenki akkora lúzer, mint te.

2013. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
65%
26! Nem hinném, hogy kettőnk közül én lennék a lúzer, mert még ha igaz is lenne, amit írsz magadról, én legalább nem egy robotként éltem le a fiataléveimet.
2013. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
61%
26! Hát meg is néznénk hogy vagy te jogász. Szerintem úgy, ahogy én olajsejk.
2013. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
62%
26. Azért kíváncsi lennék, hogy mennyit dolgoztál. Napi 12 órát a gyárban? Vagy 8 órát egy irodában? El tudtad magad tartani belőle? Hogyan klónoztad magad, hogy az előadásokon is részt vehess? Amúgy én a helyedben az ELTE-re ennyire nem lennék büszke... :D
2013. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
72%

Hát az ELTE-re én sem lennék annyira nagyon büszke. :D A jogra pedig... Leülsz és bevágod.

Én Nagy-Britanniában, Londonban végeztem gépészmérnökit nőként, EU-s dicsérettel.


ÉS mondhatom, hogy belegebedtem a tanulásba, a nevemet nem tudtam, nem még meló után hajkurászni! Különben is, más volt 6 éve diákmunkát találni, és más most.

Továbbá: basszus, miért is kellene dolgoznia? Ha nem éhezik, és nem létszükséglet az a pénz, miért ne? Ráér öt év múlva is spórolni...

2013. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó 95%-ban egyetértek, de ne szidjuk már a jogászokat. Szerinted olyan könnyű bemagolni több 100 oldalt?

Folyamatosan, félévről félévre?

Ne hülyéskedjünk már!

2013. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!