Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne nyírjam...

Mit csináljak, hogy ne nyírjam ki anyámat?

Figyelt kérdés

Míg nem találunk albit, hogy elhúzzunk itthonról, egy fedél alatt kell élni ezzel a "nővel".

Alkoholista, gyógyszerfüggő. Apám szarik az egészbe, ha nem én adagolom a némber nyugtatóit, teljesen kiüti magát. Mindennap áll a bál...

Folyamatosan sérteget engem, ha józan, ha nem. Sokszor már nem állom meg, hogy hozzá ne vágjak valamit, tisztára kiidegel.

Párom dolgozik, nemsokára remélhetőleg én is, de már mennénk, ha lenne albérlet a környéken, nézzük ezerrel.

Hogy bírjam addig is idegileg???


2013. máj. 6. 14:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
60%
Hány éves vagy? Nincs addig valami rokon, akihez mehetnél?
2013. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te írtál ide kb. két hete, hogy kidobáltad a gyógyszereit és mit kezdjél vele?
2013. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írtad,hogy a párod dolgozik,talán megpróbálhatnátok így is valami olcsóbb albérletet keresni és elköltözni,Te meg elvállalhatnál bármilyen apró-cseprő munkalehetőséget is közben,hogy pénzhez jussatok.Ha meg nem találsz egyelőre,én akkor is az elköltözésre szavaznék,aztán valahogy csak elboldogulnátok,míg nem lesz munkád.Elvégre most is éltek azért valahogy,hogy anyád csak a pénzt viszi meg stresszt okoz.Külön is eléldegélnétek átmenetileg szerintem.
2013. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Andizsuzsi ***** válasza:
23%
Tűrjél, ha már egyszer az ő otthonában élsz.
2013. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, az is én voltam... Aztán végül a háziorvos írt fel neki másikat. Többet olyat nem csinálok, ennek köszönhetően ma is totál be van állva...


24 éves múltam. Tartalékom van, párom dolgozik, tudnánk költözni, de nincs albérlet... Nézzük mindenhol, rá vannak állítva ismerősök, ha tudnak valamit, jelezzék. Bárhol jobb, mint itt...


"Tűrjél, ha már egyszer az ő otthonában élsz."

Igen, az ő házában! Bocsi: apáméban, mert ő dolgozik, mint a güzü már több, mint 40 éve. Anyám 52 éves létére ha 10 év munkaviszonyt fel tud mutatni, sokat mondtam... Neki egyetlen szerencséje, hogy apám balga, mert más már kidobta volna az utcára.

2013. máj. 6. 15:19
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Ezt sosem értettem, hogy nincs albérlet sehol sem. Kisvárosban élek, mindig van, sőt több a kínálat mint a kereslet. Minden második ház, lakás kiadó. Te hol élsz, hogy nincs semmi??? Hihetetlen.
2013. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A nagyobb boltoknál, hirdetőtábláknál írd ki: Albérletet keresel!
2013. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A párod szüleihez esetleg nem tudsz addig menni ameddig nem találtok egy jó helyet magatoknak?

Én barátnőm is idejött lakni amikor az apja elől menekült el. Szüleim befogadták, itt nyugodt jó élete volt, és amint talált munkát és megjött az első fizu már mentünk az egyik ismerősöm lakásába élni. Gondolom valami ideiglenes megoldás csak van.

2013. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne próbáld meg. Ennyi az egész. Vedd tudomásul hogy ez csak átmeneti s ennek tudatában tűrj. Nem tudsz mást tenni.
2013. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Az édesanyád súlyos beteg, te pedig úgy viselkedsz 24 éves felnőtt nő létedre, mint egy 14 éves.
2013. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!