Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éhségsztrájkkal meg tudom...

Éhségsztrájkkal meg tudom győzni anyámat?

Figyelt kérdés

Elõzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

Sehogy nem tudom meggyõzni!


2013. ápr. 23. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Menj el arra a nyüves vizsgára az esélytelenek nyugalmával. Ha 1-es lesz, annyi. Anyád pedig nem szólhat. Ott voltál? Ott. Egyes lett? Te szóltál... :) Ezen ne emészd magad. Majd megcsinálod, amikor eljön az ideje.
2013. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán hiszem. Ennyire makacs szülőkre z nem nagyon szokott hatni. Tanúja voltam már pár ilyennek, nem igazán lehet őket ezzel meghatni. Még az én anyámat sem, pedig ő aztán mindig nagyon a szívén viseli a sorsunkat és állandóan aggódik értünk. De az éhségsztrájkkal még ő is úgy van, hogy ha nem eszünk, hát nem eszünk.
2013. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. De most mit veszítesz vele? Ő is megmondta, ha 1-es lesz, akkor 1-es lesz. Normál érettségi időben majd nekiveselkedhetsz újra, de addigra már lesz valami kis tapasztalatod is arról, mire számíts.
2013. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem az van a háttérben, hogy már nagyon sok mindent abbahagytál és ebböl van elege anyádnak? Teljesen normális elvárás egyébként (Elsösorban önmagaddal szemben!!!) ha valamit elkezdesz, azt fejezd is be becsülettel. Remélem nem hatodik meg attol ha egy kicsit böjtölsz. Jot tesz az ilyenkor tavasszal.
2013. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt a jó gondolatod:

"jól jön, ha már most túl vagyok egy érettségin"

Nem a sztrájk, meg ez a parázás, amit hergelsz magadban izgulásod miatt.Egy páran már letették azt a nyüves érettségit, és a nyakukon maradt a fejük. Te sem fogsz belepüsztülni. Bátorság!

2013. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

figyelj :)

valamiért megfordult a fejedben :) Nem vagy ezekszerint buta csaj és ha akartad a kisujjadból is ki tudod rázni. Szerintem csináld :)

Ha nincs hozzá kedved akkor meg hagyd, de ne éhségsztrájkolj! az olyan nagyon gyerekes tüntetés. Magyarázd el, hogy nem vágtál bele csak elgondolkoztál a lehetőségen és meggondoltad magad azért mert akkor a többi tárgyból lemaradsz amíg arra készülsz, hogy előérettségizz...

Vagy a fene tudja mi az indok, de mint két értelmes nő vagytok beszéljétek meg

2013. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem, az éhségsztrájk az annyira gyereke dolog h nem is értem h a felnőttek néha miért ezzel hozakodnak elő. Szerintem nagyon szánalmas...

Próbáld meg azt a vizsgát nekem a nyelvvizsga volt így kijelentettem h kidobott pénz és TUTI h nem lesz meg..hát meglett és azóta is élvezem h "kiverték" belőlem anno :)

2013. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem veszíthetsz vele semmit. Gondolom középszintet akarsz csinálni, ha nem jól sikerül, akkor már nem tudsz középszinten javítani, csak emelt szintű érettségit tudsz ugyanabból a tárgyból tenni. Még csak 10-es vagy, akár tanulhatsz tovább olyan irányba is, hogy mégis szükséged lesz a felvételihez erre tárgyra. Akkor meg lehet jobban járnál egy jól skerült közép szinttel, mint egy gyengébb emelttel. Nyilván nem tudom milyen tanuló vagy, és mennyire megy neked az adott tárgy, de emiatt mindenképpen megéri átgondolni ezt az egészet, mert rosszul is elsülhet a dolog. Úgyhogy éhségsztrájk helyett inkább ezzel érvelj anyukádnál.
2013. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
te döntöd el hogy megcsinálod vagy nem, nem igaz? de! akkor meg? mért muszáj anyukádat meggyőzni. egyszerűen nem csinálod és kész
2013. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit érsz el vele? Semmit!

De csináld nyugodtan.


Végülis csak magaddal b.szol ki. Jobban járnál vele.

2013. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!