Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak,20 eves lanyom...

Mit csinaljak,20 eves lanyom minden zsebpenzet parfumre, sminkre kolti? Normalis ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 17:58
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
70%
20 éves ,már felnőtt ... arra költi amire akarja !!! Mégis mire költené inkább ? Még mindig jobb,hogy ad magára,mintsem hogy elpiálja,eldrogozza a pénzét !
2013. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
51%
Nem. De ez a zsebpénzesdi sem 20 éves korban. Mondjuk miért nem megy dolgozni?
2013. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 klopusz ***** válasza:
86%

Hogy normális-e? Hát, ízlés kérdése.


Az én nagylányom ugyan még csak 16 éves, de a zsebpénzét arra költheti, amire akarja. Az már más kérdés, hogy ő leginkább gyűjti. Ha vesz valamit, az leginkább könyv, újság, fagyi, ilyesmi. Igaz, a tengerimalacának a kaját és az almot is ő veszi.

Amikor elkezdődött a "zsebpénz korszak", összesen annyi kikötésem volt, hogy alkoholt és dohányárut nem vehet.

2013. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
70%

nem teljesen normális, de jobb, mint ha káros szenvedélyre költené


viszont jobb lenne, ha tartós, értékes dolgokra költene

2013. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
54%
20 évesen zsebpénz? hát... majd ha elkezd keresni majd költ másra is. mennyi az a zsebpénz?
2013. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi idősen mégis mire költse?
2013. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez még rendben van, mert magára költi és nem arra hogy eligya meg elbulizza, tehát végül is megmarad az és nem csak egy félóráig tart. Meg egy parfüm azért kibírja egy ideig.

Ha elmegy dolgozni akkor nyilván fog másra is költeni, de még fiatal gondolom veletek él, akkor addig hagy költsön amire akar.

2013. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
42%
Végülis a zsebpénzt arra költi amire akarja. Az eleve furcsa, hogy 20 évesen zsebpénzt kap (esetleg akkor tudom elképzelni, ha nappalis egyetemista). Nem mindegy az sem mekkora összeget költ el, illetve hogy mi van az egyéb kiadásaival. Mert ha a zsebpénzét elkölti parfümre, akkor a bulikat, egyéb szórakozást, sportot, stb. még ezen felül finanszírozzátok? Vagy állandóan otthon ül parfümfelhőben, talpig sminkben mert másra már nincs pénze?
2013. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
2- meg tanul, szoval nem is varhatom el tole, hogy elmegy meg mellette dolgozni
2013. máj. 7. 18:22
 10/47 anonim ***** válasza:
22%

Én 20 évesen egyetemista voltam, és érdekes módon tudtam mellette dolgozni. :)

Meg amúgy a smink és a parfüm is kitart min. 2 hónapig, szóval...

2013. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!