Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez az exnek?

Miért jó ez az exnek?

Figyelt kérdés
Párom előző kapcsolatából született egy kislány,aki ma már 5 éves. Eddig az anyuka nem engedte a gyereket a közelünkbe,de egyszer véletlenül pont anyósomnál volt a kislány,amikor mi megjelentünk. A gyerek nem szaladt haza,ott volt velünk és játszott a kislányunkkal,aki 4 éves. (Eddig az anya mindig azt mondta hogy azért nem engedi látni a gyereket,mert a gyerek fél az apjától... Érdekes most nem félt!) Nagyon jól el van a két gyerek együtt,és a kislány ha meglátja hogy ott áll az autónk anyósomék előtt rögtön rohan át hozzánk. A gond a következő: akárhányszor veszünk neki akármilyen játékot,legközelebbi találkozásnál a kislány mindig mondja a sogórnőmnek,hogy megint elszedték a játékát az anyjának a kisebbik gyereke,aki fiú vagy az anyja testvérének a kislánya,vagy éppen az anyja legkisebb testvére. Mit tehetnék ebbe az esetben? Jelzem szóba sem állunk az exszel,se én se a párom. Bármit veszünk neki már 2-3 nap múlva nincs meg a gyereknek.
2009. szept. 21. 10:52
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasgattam, ha jól értettem a dolgokat, akkor anyósodékhoz, azaz a férjed édesanyjához viszont járhat a kislány? Hát akkor intézzétek úgy, hogy ott találkozzatok vele. Én pert mindenképpen indítanék a láthatásért, és ha nem akarod a szüleid nyakára vinni, akkor azokra a napokra szerveznék kirándulást, mozit stb. (írtad, hogy anya rossz körülmények között lakik, tehát valószínű ilyen helyekre nem viszi a kislányt.) Feltételezem, hogy egy egy alkalommal, mondjuk havi egy alkalommal azért a szüleid is elviselnék a kislányt. Nem hiszem, hogy egy alig hatéves kislány nagy ramazurit lenne képes csinálni.
2009. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
Persze...Értelek titeket. A szüleimnek kicsir az is a nehezükre esett,hogy roma párt választottam. De hála istennek megbékéltek,sose szemétkedtek vele,és ma már a fiukként szeretik. De azért nem fogom megemlíteni nekik,hogy idehoznám a gyereket. Én sem akarok. Inkább megyünk majd ide oda. Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 22. 11:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!