Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz voltam? Ti engednétek...

Gonosz voltam? Ti engednétek az exnek, hogy a párotokon lógjon?

Figyelt kérdés
A páromnak volt egy 5 éves kapcsolata, a lány szakított vele egy másik pasi miatt. Viszont a párom közelében volt végig, mikor meghalt az anyukája sietett hozzá, bár volt kapcsolata a páromnak is, a lánnyal barátnők is lettek. Velem kb, 8 év után jött össze. Én nem bírtam elviselni, hogy állandóan a párom üzletében lézeng, furcsa volt, hogy a párját nem zavarja, mint utólag kiderült a srácnak volt valakije.Kimutattam, hogy ez nekem nem stimmel, most meg a lány úgy néz rám, mintha én nem tudom, hogy mibe gázoltam volna bele.
2011. júl. 18. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

tuti hogy nem engedném

lógjon a halálon !

2011. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Figy,nem mindenki haraggal válik el.


4 éves kapcsolatom volt az illetővel akivel mai napig sokat beszélünk,barátok maradtunk.A szerelem része nem működött,barátokként viszont a szakitás óta eltelt sok éve jól megvagyunk.


volt több barátnője aki próbálta lebeszélni hogy ne barátkozzon velem,a csajoktól szabadult meg :)

Ahogy én is mondtam pasinak hogy ha nem tetszik,keressen olyat akinek nincsenek ellenkező nemű barátai.

azóta ő is,én is találtam olyan párt,aki elfogadja a barátságunk.Voltunk már 4-esben is sokfele.


mióta vagytok együtt?

ha ki akarod sajátitani,csak azt éred el hogy te repülsz...

2011. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem voltál gonosz, én is kimutattam volna.
2011. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem engedném.Távolságtartási végzés...
2011. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Sezrintem te vagy a gonosz, a párod nem lehet jóban az exével? Nekem is az extem lett a legjobb fiú barátom. HA pedig nem bízol a párodban, akkor nem a kiscsajjal van problem, hanem a pároddal és veled.
2011. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha tényleg látom, hogy ez szimpla jó viszony nem zavar, de hogy minden nap ott volt az már sok. Nem hiszem, hogy repülnék, ha miattam inkább eltávolodott tőle.
2011. júl. 18. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Úgy érzed, elég szeretetet, kedvességet, figyelmet, jó szexet adsz a párodnak? Ha mindenre igen, akkor hadd totyogjon a voltnője a közelében, nincs félnivalód.
2011. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom barátok.

Az első komoly barátommal csak 9 hónapig voltunk együtt, mégis a mai napig ő a legjobb barátom.

Nekem is volt egy barátom, aki "eltiltott" tőle, egy ideig fel sem tűnt a dolog, de 2 év után, mikor felszállt a rózsaszín köd, rájöttem, hogy a legjobb barátommal, aki az egyik legfontosabb ember számomra, körülbelül háromszor találkoztam, holott előtte is és most is legalább 2-3 hetente.

Nos, a vége az lett, hogy elhagytam azt a barátomat mert nem tűrtem tovább, hogy távol tartson a barátaimtól.

Ha nem változtatsz, te is erre a sorsra juthatsz.

És ezt nem bántásból mondom...

L/24

2011. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azonkívül, hogy esne, ha a lány állandóan a szép emlékekről beszélne, olyan gáz volt.
2011. júl. 18. 20:57
 10/12 A kérdező kommentje:
A párom nem volt tőle elájulva, nem tartotta jó havernak, csak kényelmetlen lett volna neki szólni.
2011. júl. 18. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!