Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi köze az exnek a gyerekemhez?

Mi köze az exnek a gyerekemhez?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves lányom. Az exem sokszor hív, hogy jönne látogatni.Vesz neki ajándékokat,vinni el ide-oda. A mostani párom viszont ezt nem tolerálja, hiszen ő csak egy ex, ráadásul nem ő a gyerek apja.
2010. júl. 1. 11:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze? Kötődés, érzelmi kötődés, amit vagy elfogadsz vagy írhat ide bárki bármit. Mostani párod nem viseli el, ezért vagy motivált, de ha a párod elfogadná exed látogatását akkor nem lenne kérdés, probléma? Ezt a kérdést tedd fel magadnak.
2010. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez egy kicsit bonyolult.


Született egy Gézátol gyereked. Ö az apa, fizeti a gyerektratást.


Aztán össze jöttél Józsival aki nevelte ezt a gyereket egy darabig.


Aztán most már Bélával élsz de Józsi vissza jár a gyerkhez stb...


Ha Józsi nevelte azt a gyerket egy darabig akkor érzelmi kötödés van, és a gyereknek is biztos jó hogy törödik vele még mindig Józsi akár mennyire is nem ö az papa és csak egy ex.

2010. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
4 év alatt a 3. pasassal vagy, nyilván az előző nevelte a lányod, a lányodnak ő az apa, az exednek meg a lányod a nevelt lánya, ha eltiltod őket egymástól, akkor szégyelld magad, milyen anya vagy te???????
2010. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azért mert együtt voltunk fél évig, és párszor találkozott a lányommal, nem adom oda neki egy hétvégére mert ő szereti.
2010. júl. 1. 11:54
 5/25 A kérdező kommentje:

6 hónapos terhesen elhagyott a lányom apja. Mikor a lányom 1 éves volt, fél évig az ex-el voltam. És több mint egy éve vagyok a mostani párommal.

Milyen anyuka vagyok? Szerintem ez nem tartozik ide.

2010. júl. 1. 11:55
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eldöntötted akkor mi a kérdés. Mint már írtam érzelmi kötődés lehet közöttük, s csak rajtad áll, hogy akarod e ezt.
2010. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
"együtt voltunk fél évig, és párszor találkozott a lányommal" na, ez azért más, azt hittem együtt éltetek és ő nevelte...
2010. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem, vele nem éltem együtt. A mostani párom ideköltözött 3 hónapja, és az ex már háromszor itt járt, hogy elvigye a lányt a Balatonhoz.
2010. júl. 1. 11:59
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
nézd, ha nem éltetek együtt, párszor látta, akkor semmi köze a gyerekhez, sőt.... vagy téged akar visszaszerezni, vagy ha 1,5 év távlatából a gyereket szeretné látni és magával vinni, akkor egy perverz pedofil....ha ő nevelte volna, akkor "joga" lenne látni a gyereket, de így zavarjátok el a francba
2010. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy pedo a pasas? Mert nem normális a viselkedése, az tuti. Én még nem láttam olyan férfit, aki érzelmileg kötődne egy 3 éves kislányhoz, akit párszor látott csak. Végül is, ha csak fél évig voltál vele, nem is ismered rendesen. Vajon akkor is érdekelné a gyereked, ha fiú lenne? Én el nem engedném vele, az hétszentség, sőt még jól el is tiltanám tőle. A mai világban soha nem árt az óvatosság, hányszor hallani olyat, hogy az anya pasija megerőszakolja a kisgyereket.
2010. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!