Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi köze az exnek a gyerekemhez?

Mi köze az exnek a gyerekemhez?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves lányom. Az exem sokszor hív, hogy jönne látogatni.Vesz neki ajándékokat,vinni el ide-oda. A mostani párom viszont ezt nem tolerálja, hiszen ő csak egy ex, ráadásul nem ő a gyerek apja.
2010. júl. 1. 11:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

12.07 folyt.:

Egyszer olvastam egy pedofilról, aki direkt olyan nőkkel jött össze, akiknek 10 év alatti lányuk volt. Lehet, hogy itt is ez a helyzet. Vigyázz nagyon.

2010. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy pedofil lenne.

Épp most néztem a közösségi oldalon fentvan a lányom kép, olyan aláírással, hogy "Pici lányom".

Írtam neki, hogy azonnal vegye le, nem az ő kislánya.

2010. júl. 1. 12:11
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha nem ő a vérszerinti apja meg még csak a nevelő apja sem volt akkor hajtsd el a francba!Semmi keresni valója nincs már nálatok!Én nem adnám oda neki hogy elvigye de meg még látogatnia sem kéne mert nincs mire fel!6 hónapig a barátod volt és kész nincs tovább!Egyedül rajtad múlik hogy engeded-e a kicsi közelébe de én úgy gondolom felesleges!Kötődjön ahhoz aki felneveli őt!A jelenlegi párod szerintem jogosan zsörtölődik ebben az esetben és kár lenne ha ez miatt feszültség alakulna ki közöttetek!
2010. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én nem akarom a közelébe engedni. Nem akarok emiatt vitát a párom és köztem. Csak az ex sokszor jön, hív hogy hol a kislány, el szeretné vinni ide meg oda.
2010. júl. 1. 12:16
 15/25 anonim ***** válasza:

A mostani párod 'exekkel' együtt fogadott el, úgyhogy igenis tolerálja, nincs más választása. A múltat megtagadni nem lehet.

Nem értem, hogy miért okoz problémát, ha tartja a gyerekkel a kapcsolatot, nem véletlenül azért, mert a jelenlegi párod esetleg 'balhézik' miatta? gondolom az exed megszerette, és az élete részének tartja. Biztos a lányod is szereti, és ha ti nem is jöttetek ki egymással, ők még kötödhetnek egymáshoz.

Kíváncsi lennék, hogy viszont a vér szerinti apja mennyire érdeklődik a gyermeke felől...

2010. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Most hogy írtad, hogy fent van a közösségi oldalon ilyen címmel a lányodról egy kép azt gondolom, hogy ezzel a pasival valami nincs rendben. Próbáld neki szépszóval elmondani , hogy te nem akarod hogy zaklasson titeket. Ha pedig szép szóval nem megy fordulj felsőbb hatalmakhoz akik eltílthatják .
2010. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
"párszor látta"-hoz csak annyit fűznék, hogy én el tudom képzelni a leírtak alapján, nagy része lehetett a gyerek nevelésében. de hát mi csak annyit tudunk, amennyit te leírsz, a másik fél nem tud nyilatkozni....
2010. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szereti a gyereket, vagy veled akar kapcsolatot. Olyan esetben, ahol nevelte is a mostohaapa agyereket, természetes, hogy találkoznak, vannak ilyen ismerőseim. Mivel ti nem voltatok sokáig együtt, így , ha an kedvetek , találkozhatnak, de nem olyan mély még ez a kapcsolat. Biztos nagyon megszerette, és lehet, hoyg veled is újra kezdené.
2010. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni,ohgy mi köze hozzá és mit engedsz meg. Én tudjam az én exem és a gyerekm?
2010. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ilyen pici gyereket van ahol a saját édesapja is úgy visz el, hogy az elvált anyu is kíséri, ha több napról van szó. Ilyen picit még a nagyi se mindenkinél visz el a Balcsira több napra. Biztos megszerette, de sajnos válniuk kell nekik is. A kislány nem sír utána?
2010. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!